Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į darželius

QUOTE(uups @ 2015 07 10, 10:03)

na, jusu ligos istorijoj epilepsija yra, galit deretis su gydytojais kad nurodytu kaip kontraindikacija skiepams.


Va tame ir beda, kad gydytojai nebedraudzia skiepyti. Niekas mums jokiu rekomendaciju neskiepyti jau nebepateiktu. Tuolab, kad nera tiesiogines sasajos tarp ligos ir skiepu. Reikes labiau pasidomet tiek vakcinom, tiek apskritai siuo klausimu.
Atsakyti
QUOTE(Raganaa999 @ 2015 07 10, 23:09)
Man tai vienodai kaip jie noretu suskiepyt jau paaugusius ir lankancius darzeli. Bet kuriuo atveju as savo tikrai neskiepysiu. Jau geriau iseisiu lauk is darbo ir tuos metus namie su vaiku sedesiu, o i mokykla nueisim be priesmokyklines grupes, bet skiepyti tikrai nesiruosiu. Absurdas kazkoks, prievarta skiepyti.. tegul patys blyn susiskiepija pirmiausia, tada i vaikus taikosi.


As ir nesiruosiu skiepyti ir neisgasdys mane su jokiom baudom. smile.gif

Cia daug apie skiepus thumbup.gif

https://www.facebook...058172/?fref=nf
Atsakyti
http://www.lrt.lt/me...ietuva._i_dalis

56 minute, apie baudas uz neskiepyjima

2011 Belgijoje atsauktas privalomas skiepijimas nuo polio, o pas mus dokumentuose teigia, kad dar privalomas
http://vactruth.com/...e=SocialWarfare
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 14 liepos 2015 - 13:41
QUOTE(Alchemie @ 2015 07 14, 13:27)
http://www.lrt.lt/me...ietuva._i_dalis

56 minute, apie baudas uz neskiepyjima

2011 Belgijoje atsauktas privalomas skiepijimas nuo polio, o pas mus dokumentuose teigia, kad dar privalomas
http://vactruth.com/...e=SocialWarfare


Vos ne vos iki galo išklausiau,toks jausmas,kad Usonis moterišku balsu savo maldą varė. blush2.gif
Atsakyti
Man tai bloga pasidare...siaip bendrai, kai mano vaika skiepyjo per 6 skiepijmo metus nei syki nepateike, nei sudeties skiepu, nei pasalinio poviekio kitokio, nei skaudanti ranka ar truputis temperaturos doh.gif galima pagalvoti, kad tie pasaliniai poveikiai, kurie sursyti lapelyje nutinka kazkur Menulyje, o jau pas mus tokios saugios vakcinos, kad praktiksai viskas isigalvota, ir tie milijonai kompensacju ismoketa, tai cia grasirdiskai teveliams duota, nes jie issigalvojo, kad vaikai mire arba buvo suluosinti nuo vakcinu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 07 14, 16:20)
Man tai bloga pasidare...siaip bendrai, kai mano vaika skiepyjo per 6 skiepijmo metus nei syki nepateike, nei sudeties skiepu, nei pasalinio poviekio kitokio, nei skaudanti ranka ar truputis temperaturos doh.gif galima pagalvoti, kad tie pasaliniai poveikiai, kurie sursyti lapelyje nutinka kazkur Menulyje, o jau pas mus tokios saugios vakcinos, kad praktiksai viskas isigalvota, ir tie milijonai kompensacju ismoketa, tai cia grasirdiskai teveliams duota, nes jie issigalvojo, kad vaikai mire arba buvo suluosinti nuo vakcinu doh.gif

Būtent apie pašalinius poveikius nešneka,net neturi laiko,kokius klausimus uždavus atsakyti,susiraukia.sudėčių manau net patys medikai dažnai nežino.Kaip būdavo mokyklose pakiša pasirašyti,arba skiepydavo kaip gyvulius visus iš eilės.Kam kas ką sakydavo niekam nieko,vaikai tiesiai iš pamokos į kabinetą. doh.gif
Man labai norėjosi,kad paklaustų kas rūpinasi vaikais nukentėjusiais nuo skiepų,sakė pati,kad yra.Tai nepasakė,kad jie paliekami likimo valiai,niekam neįdomūs.Bjauru buvo klausyti melo,apie baudas.
Pievas kalba,kaip išnyks ligos,jei suaugę visi neskiepyti,yra daugybė vaikų,kurių nebus galima skiepyti,nors tiesa niekas nebežiūri,alergiškas,epilepsikas,diabetikas,bado iš eilės.
Kuo toliau tuo labiau tikiu,kad skiepai yra kenksmingi.kokios ligos išnyko skiepų pagalba?Pasakos. doh.gif
O gal bijo,kad daugėja neskiepytų ir jie tikrai yra sveikesni,bus po kelių metų akivaizdu.Geriau jau rizikuoti kada nors kuo nors susirgti,nei skiepytis.Eina jie su savo baudomis,niekas jų nemokės.Bent iš manęs negaus nei cento,atrado mat biznio darymą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erikauzas: 14 liepos 2015 - 16:43
Mano viena pazystama sake, kad pazysta mergina, kuri liko neigali po poliomielito. Cia Lt. Siais laikais. Gal ne siuo metu, pries kelis metus, nes butu isskalambinta apie toki atveji manau.
Papildyta:
As paskiepijau penkiameti siuo skiepu. Daugiau, ko gero, neskiepysim. Man buvo aktualu poliomielitas ir stablige, nes rizika padidinta mums. Tuo mmr neskiepysim. Sitas vienas liko is nepadarytu.
Papildyta:
p.s. beje buvau supazindinta supasaliniais poveikiais. Ir klausinejau. Sake per visa darbo staza (sena gydytoja) tokiu tikrai neregejo. Bet jie pasak gydytojos gali buti tie poveikiai pasaliniai menki. Paraudimas ir t.t. Sunkiausias buvo prie parasytu anafilaksinis sokas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 14 liepos 2015 - 17:16
QUOTE(mėnulis @ 2015 07 14, 18:22)
Mano viena pazystama sake, kad pazysta mergina, kuri liko neigali po poliomielito. Cia Lt. Siais laikais. Gal ne siuo metu, pries kelis metus, nes butu isskalambinta apie toki atveji manau.

Dar ir kaip gali, šiais laikais. Lietuva kol kas išlieka rizikos zonoje ir niekaip iš tos zonos negali išeiti. Kasmet į gydytojų akiratį patenka nemažai vaikų, besiskundžiančių veidinės dalies nervų uždegimais, kuriuos diagnozuojant visada pagalvojama apie poliomielito galimybę.
Atsakyti
Mementoo, bet kodel apie tai niekas nerase? Manau kad ojoj kaip apsimoketu siu dienu kontekste rasyti. Apie si atveji. Nera. Googlinau wink.gif Tai net suabejojau. Bet ta drauge pati skiepytis leke. Tai patikejau. Lyg sake, kad is uzsienio parsiveze ta liga.
Beto poliomielito ne kiekvienas atvejis juk baigtusi invalidumu. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 14 liepos 2015 - 18:03
QUOTE(mėnulis @ 2015 07 14, 18:59)
Mementoo, bet kodel apie tai niekas nerase? Manau kad ojoj kaip apsimoketu siu dienu kontekste rasyti. Apie si atveji. Nera. Googlinau wink.gif Tai net suabejojau. Bet ta drauge pati skiepytis leke. Tai patikejau.
Papildyta:
Beto poliomielito ne kiekvienas atvejis baigtusi invalidumu.

Juk apie tai rašyti nėra privaloma. Žurnalistai patys nesužinojo, o medikai nėra įpareigoti ligos atvejus skelbti spaudoje.

Aišku pasitaiko sėkmingų baigčių. Jei kas nori rizikuoti.
Atsakyti
Skiepais suinteresuoti asmenys su malonumu pasakytu siuos atvejus zurnalistams,susirade juos.
QUOTE(mementoo @ 2015 07 14, 18:03)
Juk apie tai rašyti nėra privaloma. Žurnalistai patys nesužinojo, o medikai nėra įpareigoti ligos atvejus skelbti spaudoje.

Aišku pasitaiko sėkmingų baigčių. Jei kas nori rizikuoti.

Atsakyti
Kai tymu protrukis, nes 30 susirgo, skalambija per visur, kai skarlatina, kuriai ner skiepu, tylu ramu, vos viena kita zinia.
Vat kalifornijoje zada priimti istatymas, kad visi suaugusieji bus privalomai skiepijami, ir su baudom iki kalejmo doh.gif nes vat rekia poliomielita isgyvendinti doh.gif bent vakcina butu veiksminga doh.gif o apie zmogaus laisves, tokia kaip medicinine intervencija, kazkaip nutylima, juk operacija yra med. intervencija, vaistu suleidimas ir skyrimas yra medicinine priemone, ir tu sutinki, arba ne, o cia kaip naciai, kokios teises, mes nusprendem...bac, badysim, jei ne sesk i kalejma doh.gif
http://vaccineimpact...ose-who-refuse/

Dar kas skaitot, na rysys yra verslo ir vakcin, niekur nesidesi, bet visdelto baisu, kai slepia ir zaloja zmones
http://vaccineimpact...-to-big-pharma/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 14 liepos 2015 - 19:17