Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į darželius

Kalbama, kad nepriims tai metais i grupe, jei nebus pazymos su skiepu zymom 4u.gif pazyma kiekvienais metais juk teikiama ir siaip vaiko po ligos be gydytojo pazymos, kad sveikas neali primti 4u.gif na pagal NH
Atsakyti
QUOTE(Alchemie @ 2015 07 09, 08:47)
vaiko po ligos be gydytojo pazymos, kad sveikas neali primti 4u.gif

Va čia tai man naujiena bigsmile.gif Čia irgi kažkoks naujas įstatymas? Juk kai pasveikstam, pas daktarus nebeinam - sveikas ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(dansu @ 2015 07 09, 08:55)
Va čia tai man naujiena bigsmile.gif Čia irgi kažkoks naujas įstatymas? Juk kai pasveikstam, pas daktarus nebeinam - sveikas ir tiek.
Jei Jums naujiena, reiškia, darželis nesilaiko HN reikalavimų.
Apskritai, jei vaikas nelankė darželio 5 dienas, reikia pažymos, kad sveikas, net jei nesirgo.
Pasakykit, kur čia taip, Visuomenės sveikatos biuras paaiškins ir patuštins atsakingų darbuotojų kišenes... hihihi.gif
Žinoma, juokauju, neketinu niekur nieko skųst.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klopedija: 09 liepos 2015 - 08:34
QUOTE(dansu @ 2015 07 09, 08:55)
Va čia tai man naujiena bigsmile.gif Čia irgi kažkoks naujas įstatymas? Juk kai pasveikstam, pas daktarus nebeinam - sveikas ir tiek.

Jei sergat, gaunat biulioteni, kad neinat i darba del ligos, kai pasveikstat, ji uzdaro, kad pristatytumet i darba, jog ne siaip sau pravaikstos, taip ir su vaiku, atejot, gydytoja uzfiksuoja, kad vaikas jau nebeserga, kiek dienu truko liga, komplikacijos, ne ir t.t. Ir jei reikia uzdaro tevu slaugos biulioteni ir isduoda pazyma, kad vaikas kitu vaiku neuzkres ir yra sveikas.
Pvz. Jei butu kokios uteles, tai be pazymos niekas neprims doh.gif
Musu darzelyje as irgi pvz. Pora trejeta dienu vaika palaikau namie su sloga, pas gydytojus nesirodom is viso mano vaikai tik mokyklos pazymu vaiksto i poliklinika, pas dantiste privaciai, tai jei kokiu rimtu ligu ar traumu ner, isiver iam su darzelio informavimu
Atsakyti
Kiek žinau daugelis darželių nereikalauja pažymos apie tai ar vaikas sveikas ir gali lankyti kolektyvą jei jis ilgiau nei tris dienas nebuvo darželyje, nepriklausomai ar dėl ligos ar dėl atostogų. Regis išimtis yra tik žiemos metu kai į darželį leidžiama neiti esant žemesnei temperatūrai nei -20C.

Jei darželio auklėtojos tokių pažymų neprašo, aš tikrai kreižčiausi į vietos higienos centrą.

Atsakyti
pas mus pvz vakare susišvietė auklėtojai, kad vaikas serga, na ten kokie 7,3. kita diena as jei noriu vesti sveika vaiku butinai turiu atvesti su pazyma. Arba buvo paskambina - jis cia neaiskiais berimais isbertas, nulekiau iki odos, dave pazyma kad uodai sukande ir atgal i darza. pas mus labai grieztai ir su menkiausia slogyte i darza ne nesvajok pristatyti.
Atsakyti
Pas mus kaip tik,sakydavo jei vaikas gerai jaučiasi veskite,niekas jokių pažymų neprašinėjo,visus metus vaikai ėjo ir su kosuliais ir su slogomis,niekas nesiskundė,už tat grupė viena stipriausių grupių,retas atvejis kada nėra kokio vaiko,o jei susirgo maximum savaitei.Amžinų ligoniukų nebuvo pas mus. ax.gif
Atsakyti
Na, as del savo ir kitu vaiku, jie vaikas matau, kad uztinusia nosim ne del sauso oro, gerkle paraudusi, sloga, palaikau namie, greitai isigydo, bet kai matau darbe, vaikai su zaliais snargliais doh.gif nusiciaudi ir veidas visas ismozotas doh.gif koseja slapiai...na bakterinis susirgimas aiskus, tai pasakau auklotjoms, skambina, siuncia namo. Pazymos reikalauja. Kitu atveju pvz. vaikai pristate, kad sloga yra alergine. Musu darzelyje nezinau, bet kai maniske sveika, tai as labiau suku galva, kad kiti vaikai nesasi brangius zaislus i grupe, ir paskui visiems reikia doh.gif visokiu furbiu po 100 euru doh.gif
Del -20C, tai vis tiek tevai vaius veza, juk jiems nuo darbo ner atleidimo, o mokyklinukai sedi namie biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Erikauzas @ 2015 07 09, 12:58)
Pas mus kaip tik,sakydavo jei vaikas gerai jaučiasi veskite,niekas jokių pažymų neprašinėjo,visus metus vaikai ėjo ir su kosuliais ir su slogomis,niekas nesiskundė,už tat grupė viena stipriausių grupių,retas atvejis kada nėra kokio vaiko,o jei susirgo maximum savaitei.Amžinų ligoniukų nebuvo pas mus. ax.gif

O jusu darzelis Vilniuje ar kitame dideliame mieste? Manau, kad ne. Pvz as galiu daryt kaip noriu. Kartais manau reiketu to grieztumo, nes butent cia mano vaikas ir apsikrecia, darzelyje. Del to, jo nuo rudens ten ir nebevesiu smile.gif Jei reiks, vel uzrasysiu, jei ne, vel isbrauksiu. Va taip pas mus.
Atsakyti
blink.gif obany, tai psa jus vietu gausa..pas mus tai doh.gif darzelio vieta yra ne tai kad aukso, mustyniu savivaldybeje verta biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(mėnulis @ 2015 07 09, 13:48)
O jusu darzelis Vilniuje ar kitame dideliame mieste? Manau, kad ne. Pvz as galiu daryt kaip noriu. Kartais manau reiketu to grieztumo, nes butent cia mano vaikas ir apsikrecia, darzelyje. Del to, jo nuo rudens ten ir nebevesiu smile.gif Jei reiks, vel uzrasysiu, jei ne, vel isbrauksiu. Va taip pas mus.

Ne Vilniuje pas mus tikrai vietų yra visada.Mano retai kada serga,nevesdavau nei su sloga,nei su kosuliais,bet vaikų tokių pilna būdavo,kažkaip aš nekreipdavau dėmesio.Mes iš viso einame į polikliniką daugiausiai dėl pažymų,tai pradeda stebėtis kur buvome,kaip gali daugiau nei pusę metų niekuo nesirgti.
Mano rugsėjį-spalį savaitę sirgo vėjaraupiais,daugiau iki šiol niekuo nesirgo.Man svarbiausia,kad kokių utelėtų ar nešvarių vaikų nebūtų,o daugiau man netrukdo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2015 07 08, 23:32)
o kodel jus manot  kad mes is darzelio? g.gif  istatyme kalbama apie priemima, ne apie neskiepytu ismetima...

Todel kad pazyma pristatoma kas met. Todel kad darzelis privalo laikytis higienos normu, ir jei mano vaikas tu normu del skiepu neatitiks, mus ismes is darzelio.
Atsakyti