Įkraunama...
Įkraunama...

Neskiepytų vaikų priėmimas į darželius

http://www.15min.lt/...tymu-541-489527

Kas per straipsnis, kodėl nėra tokiu žmonių kaip aš kurie buvo paskiepyti priverstinai o vistiek sirgau aš tom ligom ir tymais ir raudoniuke g.gif
Atsakyti
QUOTE(uups @ 2015 03 08, 00:51)
ten buvo daryta keliu metu stebejimo studija suomijoj, stebeta skiepytu ir neskiepytu vaiku grupes (po 100 000+ vaiku) ir nustatyta 2 tipo diabeto susirgimu daznumas , nepamenu koks ten spekuliuojamas ligos mechanizmas. Studija gan sena, man regis sitas originalus straipsnis yra:
http://www.ncbi.nlm....pubmed/12482192
yra dabar ju ir daugiau, bet nebesigilinu labai i skiepu zalos ar naudos tema, pries  13 metu pats info rinkimosi ikarstis buvo  smile.gif

dar pamirsau pamineti galima astmos ir vakcinaciju rysi, pvz, pagal sita straipsni:
http://www.ncbi.nlm....pubmed/18207561
P.S. Oi, einu susipazinsiu su jumis issamiau bigsmile.gif  dziaugiuosi kad dirstelejau i jusu parasa- fantastiskas ukis ir tapyba:)

Ačiū už informaciją smile.gif Tikrai labai idomu. Po tais straipsniais yra tam tikros nuorodos, arba galima surasti kaip tie rezultatai yra aiskinami;
Del tyrimo, kad skiepai susije su astma. Aiskinimas apie tyrima, kad nera visai ten taip: http://www.jacionlin.....8)01311-0/pdf

Del cukrinio diabeto ir vakcinos rysio buvo dar kitas tyrimas, kuris jokio rysio su tuo nerado:
http://www.ncbi.nlm....pubmed/12182385

Man labai idomi jusu patirtis ir pasirinkimas, kadangi matosi, kad ka rasote nera kliedesiai. O tai gerbtina. Mano issilavinimas neleidzia daryti isvadu apie tyrimus, tad man smagu skaityti kitu zmoniu, kurie geriau ismano, negu as, nuomone. As neskiepijau del to, kad suzinojau, jog nera visuotinio sutarimo tai gerai ar ne.
Aciu ir del mano paraso. Tai tiesiog dienorastis savo malonumui 4u.gif

Deimantuke
Del rusai puola, del grybu ir kitu dalyku, atleiskit, bet tai, ka rasote skamba labai idomiai. Ir jus pati sudarote tokia nuomone. Skiepu temutes ne tik cia yra tuo persunktos. Ir nors jau baigem kalbas apie tai kadai kades, kur buvus kur nebuvus vel kreipiates i viena isvada - valdzia ir demokratija yra bloga. Ypac kai vis nusikreipia kalba nevisai ta linkme. Labai primena gyvenimu nepatenkintu pensininku kalbas troleibuse. Ir skiepu temoje tai visiskai ne vieta. Nebent tarp eiluciu norite kazkam nusiusti paslepta zinia. O ar rusai puola ar ne, jums geriau zinot. Nes kaip minejote, dirbate "valdzios strukturose".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mėnulis: 08 kovo 2015 - 17:10
QUOTE(Roga @ 2015 03 08, 15:39)
http://www.15min.lt/...tymu-541-489527

Kas per straipsnis, kodėl nėra tokiu žmonių kaip aš kurie buvo paskiepyti priverstinai o vistiek sirgau aš tom ligom ir tymais ir raudoniuke g.gif

Ar pastebejot, kad kai pareina kalba spaudoj apie skiepus, tai visa laika kazkodel kalbinami tik du gydytojai, arba D. Razmuviene arba Usonis. Daugiau ju tarsi nebutu. g.gif (Tik karta laidoj kalbejo kitas gydytojas, D.Razmuvienes bendradarbis, lyg).
Atsakyti
Leidimas neduotas doh.gif dar pakalbes ne taip..ale tekstas interviu nekorektiskas, nes tipo jau ir i mokyklas vaiku nebepriimines nuo 2016 metu sausio 1d. jei nebus skiepyti nuo tymu ir raudonukes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zydraizalia @ 2015 03 08, 14:06)
del MMR skiepo grafiko, gal kartais zinote: jei MMR pirmas skiepas mazdaug 6 metu, tai antras bus paauglysteje?


nežinau. bet pagal tą info lapelį panašu, kad pirmieji skiepai turi būti mažais tarpais, o paskui jau ilginami. bet kokiu atveju nei info lapeliais,nei internautais pasitikėt šimtu procentų negalim, teks pasikonsultuoti su imunologu 4u.gif

QUOTE(Alchemie @ 2015 03 08, 19:11)
Leidimas neduotas doh.gif dar pakalbes ne taip..ale tekstas interviu nekorektiskas, nes tipo jau ir i mokyklas vaiku nebepriimines nuo 2016 metu sausio 1d. jei nebus skiepyti nuo tymu ir raudonukes doh.gif


valio, bus puikus kelias išsirašyti leidimą vaiko namų mokymui biggrin.gif (ironizuoju, aišku...)
Atsakyti
Aha, bus vargo mokykla, mokytojai taps daraktoriais, o maziukai ziures pro langus, ar neateina tikrinti ir ieskoti neskiepytu besimokanciu doh.gif
Maniskis nors ir skiepytas, bet gali nebetureti mokyklos nuo kitu metu, per "nuostabias" ju svietimo sistemos sugriovima "naujovemis"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alchemie: 08 kovo 2015 - 18:52
QUOTE(Alchemie @ 2015 03 08, 19:50)
Aha, bus vargo mokykla, mokytojai taps daraktoriais, o maziukai ziures pro langus, ar neateina tikrinti ir ieskoti neskiepytu besimokanciu doh.gif
Maniskis nors ir skiepytas, bet gali nebetureti mokyklos nuo kitu metu, per "nuostabias" ju svietimo sistemos  sugriovima "naujovemis"



Visai ivarys i kampa. Atsiras dar daugiau suluosintu vaiku ir vėl šakys vakcinos saugios. Nes neturesi pasirinkimo juk skiepai privslomi doh.gif kažkodėl labai panikuoju dėl skiepų, vien nuo minties širdis stoja. Net tu ligų nebijau, o skiepų baisiai tokia nuojauta ziauri unsure.gif gal kad dicki suzalojo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2015 03 08, 18:58)
Visai ivarys i kampa. Atsiras dar daugiau suluosintu vaiku ir vėl šakys vakcinos saugios. Nes neturesi pasirinkimo juk skiepai privslomi doh.gif kažkodėl labai panikuoju dėl skiepų, vien nuo minties širdis stoja. Net tu ligų nebijau, o skiepų baisiai tokia nuojauta ziauri unsure.gif gal kad dicki suzalojo unsure.gif

Panasiai jauciuos ir as del blogos nuojautos skiepams.

Nori padaryt is musu vaiku "raupsuotus" ir isstumt is visuomenes. Kazi ar neprasides patycios, jog jie kitokie, reik salintis, nes uzkres. Aisku, cia krastutinumas, bet jau neaisku ko ir tiketis. Lyg noretu kara paskelbt neskiepytukams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Opensea: 08 kovo 2015 - 19:22
QUOTE(Roga @ 2015 03 08, 19:58)
Visai ivarys i kampa. Atsiras dar daugiau suluosintu vaiku ir vėl šakys vakcinos saugios. Nes neturesi pasirinkimo juk skiepai privslomi doh.gif kažkodėl labai panikuoju dėl skiepų, vien nuo minties širdis stoja. Net tu ligų nebijau, o skiepų baisiai tokia nuojauta ziauri unsure.gif gal kad dicki suzalojo unsure.gif


Mes kai gulėjom ligoninėj su mažąja,tai gydytoja gąsdino,kad "ajajai,neskiepyta,kaip jūs nebijot,va susirgs tymais,kiaulyte" ir t.t.,o aš patylėjau,bet pagalvojau,kad nebijau aš tų tymų anei kiaulytės,o bijau SKIEPŲ fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Opensea @ 2015 03 08, 20:10)
Panasiai jauciuos ir as del blogos nuojautos skiepams.

Nori padaryt is musu vaiku "raupsuotus" ir isstumt is visuomenes. Kazi ar neprasides patycios, jog jie kitokie, reik salintis, nes uzkres. Aisku, cia krastutinumas, bet jau neaisku ko ir tiketis. Lyg noretu kara paskelbt neskiepytukams.



Deja taip jau yra mano aplinkoje, skiepytas susirgo, o mano ne, tai sako jus kalti doh.gif
Kad ir dabar gulime ligoninėje izoliuoti, niekas neateina tik sesute su vaistais ir viskas, kažkoks apsurdas prasideda, jei darželis sužinos bus mums sakes unsure.gif o mes kaime gyvenam isivaizduoju, kas didmiestyje darosi ar darysis g.gif visiškai supriešino visuomene doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Roga @ 2015 03 08, 19:58)
Deja taip jau yra mano aplinkoje, skiepytas susirgo, o mano ne, tai sako jus kalti doh.gif
Kad ir dabar gulime ligoninėje izoliuoti, niekas neateina tik sesute su vaistais ir viskas, kažkoks apsurdas prasideda, jei darželis sužinos bus mums sakes unsure.gif o mes kaime gyvenam isivaizduoju, kas didmiestyje darosi ar darysis g.gif visiškai supriešino visuomene doh.gif

O kuom serga, kad izoliuoti?
Atsakyti
QUOTE(Opensea @ 2015 03 08, 21:22)
O kuom serga, kad izoliuoti?



Ausyciu uždegimas, klausa dingineja mazylei, nuo slogos komplikavosi.

Jau kalba mes su mociute kad tuos du metus iki priesmokyklines pabus namie g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Roga: 08 kovo 2015 - 20:30