Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Dziugile @ 2015 01 28, 18:42)
Gal kas esat iš boohoo.com pirkę vyriškus onesie'us?
kaip kokybė, kaip dydžiai? jei ūgis 185 cm, tai L ar XL reikėtų pirkti?

gal kur kitur nebrangių esate užmatę suaugusiems?  ax.gif
ačiū  4u.gif



Esu pirkusi savo vyrui toki: http://www.boohoo.co...e/invt/mzz84457 tik kitos spalvos ir rastas siek tiek kitoks.
Maniskis irgi 185cm ugio - pirkom L - tinka kuo puikiausiai thumbup.gif
Viduj toks kaip pukutis - pakankamai siltas. Labai gerai skalbiasi ir greitai dziusta.
Zodziu MB baisiai ji megsta ir labai daznai nesioja - labai pasiteisines pirkinys biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2015 01 28, 19:39)
Gal galit nuorodas imest, kurias vaisines perkat? Kazkaip nedaeina, kurios cia vaisines. As saviski bandau primaitint, bet taip nevalgo... Gal tyreles patiktu vaisines, nes jau visiskoj nevilty. Nori tik mp.

Ten vaisines eina pagal amziu:
Nuo 4 men as perku hipp ir organix
http://groceries.asd...8860/1/so_false

Bet tikrai pabandymui neapsimoka, pas mus galima nusipirkti ivairiu pabandymui drinks_cheers.gif

Beja, man labai keista, kad uk nera praktiskai slyviniu tyreliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(^saulute^ @ 2015 01 28, 20:10)
Merginos, kaip užsisakote iš hispanitas.com..? į LT nesiunčia.. unsure.gif


Aš siunčiau į UK adresą, nes pamenu nebuvo LT. Tačiau paskui kažkuri mergina pati įrašė adrese LT ir atsiuntė, reiškias siunčia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aggnesse @ 2015 01 28, 02:04)


Imunitetui reguliuoti dar kiekvieną vakarą dariau nugaros masažiuką jiems su lašeliu fragonijos eterinio aliejaus ir trupučiu bazinio aliejaus (tinka bet koks, aš ėmiau jojobos, migdolų arba abrikosų kauliukų). Pagal receptą reikia savaitę taip masažuot, tuomet pertrauką savaitės padaryti, tuomet antra savaitė masažų, pertrauka vėl ir trečia savaitė masažų. Eterinį al. ir bazinius aliejus siunčiausi iš Aroma-zone.com, bet ir Kvapų namuose galima nusipirkti  4u.gif


P.S.supainiojau eterinį aliejuką, su rozalina dariau masažiuką doh.gif
Atsakyti
Gal yra Kaune norinciu jungtis prie Asda maisto? 4u.gif
Atsakyti
Panos ar is amazon.de galima patiems uzsakyti?
Atsakyti
QUOTE(Dulsi @ 2015 01 28, 20:57)
Panos ar is amazon.de  galima patiems uzsakyti?

Tikrai galima wink.gif
Atsakyti
Merginos, gal kas užsakinėjote iš Vokietijos vaistinės su receptu ir galėtumėt mane pakonsultuoti, kaip tai daroma?
Atsakyti
Sveikos. Mirtinai reikia keliu prekyciu is oromoda.net
Gal kurios yra pirkusios ir galetu mane paprotint ar siuncia i lt
Ar galima ne paypalu moket :/
Atsakyti
mergaitės, pasidalinkite, gal kas pirkote kokias tympas sportui iš sportdirect, kaip nešiojasi - ieškau aerobikai, zumbos treniruotėm blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2015 01 28, 19:39)
Gal galit nuorodas imest, kurias vaisines perkat? Kazkaip nedaeina, kurios cia vaisines. As saviski bandau primaitint, bet taip nevalgo... Gal tyreles patiktu vaisines, nes jau visiskoj nevilty. Nori tik mp.

Is Asda perku Ella's Kitchen smile.gif Buvo akcija 2 dezes po 5 pak. 5£ Ella's Kitchen vaisines Visokiu ten Hipp ar Baby Organix nepirkciau, nes juose yra GMO saltinis green peace org
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nicka1: 28 sausio 2015 - 21:23
Sveikos, gal kas renka SD?
Prisijungciau
Atsakyti