Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

as pirkau led lemputes is aliexpress - veikia, bet labai ploni laidai
user posted image
Atsakyti
QUOTE(medinuke1 @ 2015 01 28, 17:32)
Merginos, ar kas siuntėtės iš kinų dūžtančius daiktus? Labai norėčiau LED lempučių, nes pas mus jos nesvietiškai brangios biggrin.gif  Ar kažin sveikos ateitų..? g.gif

pirkom per ebay kokių trijų rūšių LED lemputes buitines, visos atkeliavo pakuotėse, sveikos, tik jau pati didžiausia, kurią į stalinę lempą įsisukau neilgai degė...
Atsakyti
QUOTE(terteliene @ 2015 01 28, 15:18)
Jurace (arba kas kitas gal?), ar dar renkate Vilniuje clothing at tesco? Prisijungčiau su 10,50 svaro smile.gif

Ačiū prisijungusiom. Jau surinkau krepšelį 4u.gif
Atsakyti
Renku is sios parduotuves slidinejimo aprangos inventorius https://fun-sport-vision.com/ siuntima rodo 20 eur as nusiziurejau striuke ax.gif
Atsakyti
Merginos gal norite siandien prisijungti prie mangooutlet.com uzsakymo iki nemokamo siuntimo smile.gif

Vilnius
Atsakyti
primenu Merginos su kuriom susirasem, jei norit jungtis paskubekit. siuo metu esam dviese 4u.gif
QUOTE(Saulutė @ 2015 01 27, 20:25)
turiu pasakyt, kad labai faina kompanija buvo, labai oeratyviai daikciukus pasieme. per pietus atsiveziau siuntinuka, jau 15 val, viska buvau atidavus  thumbup.gif

as emiau Etam golfuka, dydis atitiko, tik foto gal nepastebejau kad kazkiek persissviecia.
gal butu  norinciu jungtis prie ETAM, noriu as dar kelis sau daikciukus prigriebt. Pirkciau jei atsirastu bent 3-4 norincios  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif (9 EUR siuntimui i UK pasidalinti, is uk i LT uz kg 1,5 GBP)

i AZ
miestas Jonava, darbo metu Kaunas, galiu persiust  4u.gif  4u.gif  4u.gif



QUOTE(darlia25 @ 2015 01 28, 00:13)
idekite nuoroda  mirksiukas.gif  ir gal galite pasakyti ar labai ilgarankems tinka  4u.gif esu virs 180 ir ilgomis rankomis bei kojomis, tai sunkiai randu kelnes ar golfus  smile.gif



va nuorodele
http://en.etam.com/c...ater-black.html
Atsakyti
QUOTE(egliosha @ 2015 01 28, 17:58)
pirkom per ebay kokių trijų rūšių LED lemputes buitines, visos atkeliavo pakuotėse, sveikos, tik jau pati didžiausia, kurią į stalinę lempą įsisukau neilgai degė...

Na, man ne girliandų reikia. o irgi buitinių - į šviestuvus.. Bandysiu rizikuoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2015 01 28, 09:55)
Aciu  4u.gif

Merginos kas draugaujat su Roxy O,neil  slidinejimo aprangom  ax.gif  kur be amazon , ebay dar galima ieskoti  g.gif


Dar galit čia pasidairyti>http://www.blue-tomato.com/en-LT/

medinuke1-nieko jus ten nerizikuosit-nėra jau jos tokios trapios tos LED lempos-pirkes ir sau ir kaimynam -žodžiu visai gymynei(nes Lietuvoj tai kainos kosmosas)-tik prieš pirkdami atidžiai pasiskaitykit aprašimus-koks lempučių aukštis,plotis,koks galingumas,kiek liumenu skleis,kokia švisa skleidžia-balta,geltona-šilta,šalta.Sėkmės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dukartdu4: 28 sausio 2015 - 19:40
QUOTE(D'esire @ 2015 01 28, 12:22)
Zinokite kad nenurodo g.gif  bet jie visi buna pakankamai ilgo galiojimo ir nesu gavusi pasenusiu g.gif

Va akcija kositem 4u.gif
http://groceries.asd...omotion/ls82881


Gal galit nuorodas imest, kurias vaisines perkat? Kazkaip nedaeina, kurios cia vaisines. As saviski bandau primaitint, bet taip nevalgo... Gal tyreles patiktu vaisines, nes jau visiskoj nevilty. Nori tik mp.
Atsakyti
QUOTE(medinuke1 @ 2015 01 28, 19:25)
Na, man ne girliandų reikia. o irgi buitinių - į šviestuvus.. Bandysiu rizikuoti biggrin.gif

viskas gerai, siunčia pakuotėse plius supakuoja dar. esu pirkus įprastines su cokoliu, ir dviejų rūšių halogenines (į vonią ir kambario šviestuvą tokias mažytes). išeina tikrai pigiau nei LT, o perdegti ir čia pirktos gali greit, vis tiek lemputėms paprastai garantijos nesuteikia.
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2015 01 28, 20:39)
Gal galit nuorodas imest, kurias vaisines perkat? Kazkaip nedaeina, kurios cia vaisines. As saviski bandau primaitint, bet taip nevalgo... Gal tyreles patiktu vaisines, nes jau visiskoj nevilty. Nori tik mp.


As jusu vietoje maximoje ar assorti kokim papirkciau po viena skirtingu rusiu, dvieju bonkuciu neuzsakynesit, o kad valgys nefaktas. su mazesne pas mane tu kosyciu daugiau I siuksliadeze nuejo, nei pagal paskirti.

zaist reikia. vyresne pvz darzoves valge tik is bonkuciu, o mazesne tik mano virtas. su maziuke, tai... prisimint baisu
Atsakyti
Merginos, kaip užsisakote iš hispanitas.com..? į LT nesiunčia.. unsure.gif
Atsakyti