Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(MonCheri @ 2015 02 03, 11:27)
Vi ktorija - ar dpam.com tik per tarpininkes  galima  pirkt ?

www.dpam.com pirkau pati per Tukį. nuo 100 eurų siuntimas iš Prancūzijos į UK nemokamas
esu sukūrusi netgi atskirą temą, komentarų nedaug, bet gal rasite ko naudingo
http://www.supermama...howtopic=961692
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 03 vasario 2015 - 11:07
QUOTE(roka @ 2015 02 03, 11:20)
norala, priminkit prašau, kur reiktų pasiimt?
Papildyta:
Ir ar bandysit papildomai taikyt 15 proc koduką?  blush2.gif



Fabijoniskes

nebandziau net taikyt to 15 proc., nes kai pries Naujus pirkom, tai dvieju kodu netaike... smile.gif
Atsakyti
Renku sportsdirect
Noriu užsakyti šiandien vakare, užsakinėsiu eurais. Priimsiu pora mergaičių, su nedideliais krepšeliais, kad pasidalinti siuntimo mokestį.

Vilnius, Pilaitė
Swedbankas

varike.varike@gmail.com
laiško tema - SD, vardas pavardė, telefonas, nikas, bankas

siųskite tvarkingus krepšelius - copy paste būdu laiško tekste (jei nepavyksta,tvarkingos nuorodos su kiekiais ir kainom).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varikė: 03 vasario 2015 - 11:07
QUOTE(Varikė @ 2015 02 03, 13:07)
Renku sportsdirect
Noriu užsakyti šiandien vakare, užsakinėsiu eurais. Priimsiu pora mergaičių, su nedideliais krepšeliais, kad pasidalinti siuntimo mokestį.

Vilnius, Pilaitė
Swedbankas

varike.varike@gmail.com
laiško tema - SD, vardas pavardė, telefonas, nikas, bankas

siųskite tvarkingus krepšelius - copy paste būdu laiško tekste (jei nepavyksta,tvarkingos nuorodos su kiekiais ir kainom).


Gal kas Klaipėdoje renkat ir galėčiau prisijungti ax.gif
Atsakyti
mergaites, ar kas turejote patirties su boots sugadinta pakuote? pasirodo vakar gavau tik 4 nes 5 buvo visa supilta su zuvu taukais doh.gif skambinausi i DPD ir klausiau kaip dabar bus ir kada gausiu siunta-tai sake jie laukia atsakymo is boots ir nezino patys ar reiks viska siusti atgal ar man... gal kam taip buvo? kaip greitai po to gaunama siunta? ax.gif
Atsakyti
Renku www.yoox.com Norėčiau surinkti bent 4 mergaites siuntimo mokesčiui į LT pasidalinti (10 eur). Tik Vilnius. Norėčiau rytoj nupirkti.
Krepšelių laukiu el. paštu Viktorija.Vinskute@gmail.com
Atsiėmimas Bajorų kalvose arba prie pc. Europa
http://www.yoox.com/...i...on=X&sort=3
Kai kurios prekės gerokai nukainuotos, tad peržiūrai įkeliu mano nuomone kelis vertesnius dėmesio įvairių stilių pasiūlymus:
39 dydžio odiniai batai
37,38] dydžio aulinukai
40 dydžio batai
Odiniai aulinukai
Geox 39 EUR
39 dydžio aulinukai
40 dydžio aukštakulniai aulinukai
37, 40 dydžio aulinukai
36, 40 dydžio aulinukai
Rankinė
Rankinė
Delninė
Rankinė
Rankinė
Kašmyro suknutė
XS dydžio paltukas 40 eurų
100 proc. vilnos švarkas
švarkas su vilna
paltukas, 80 proc. vilnos
suknutė 60 proc. vilnos
100 proc. merino vilnos suknutė 49 EUR
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 03 vasario 2015 - 12:01
QUOTE(Vanile @ 2015 02 03, 10:19)
As dabar zadu imti gera kaina atsirade rinkinukai, labiau apsimoka imti nei atskirai
Argano ir su keratinu



papildomas kodukas galioja ?
Papildyta:
QUOTE(simpa @ 2015 02 03, 11:22)
netaiko papildomos nuolaidos

cia apie sampunus jus blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(bbiitute @ 2015 02 03, 12:10)
papildomas kodukas galioja ?
Papildyta:

cia apie sampunus jus  blush2.gif ?

taip
Atsakyti
QUOTE(raimaza @ 2015 02 03, 10:06)
pareklamuokite ką perkate iš ten ax.gif man tik šampūnas su arganų prilipo, bet norėtųsi dar kažką pabandyt 4u.gif

man tai is beautyatcraightons tik su keratinu labiausiai tiko plaukams, kol nebuvau sio parsisiuntus is amazon http://www.amazon.co...ep moisturising
Dabar i kitus net nekeisciau, nors ir John Freida bandyti buvo, kurie ir kaina labai kandziojosi ir nieko nepadejo, o sie Mane n tail kartu su siuslerio numeriu 11 pagaliau pradeda atstatyti plaukus 4u.gif
Atsakyti
Gal kam tokio GAP megztuko - XL dydis, per mažas mano dvylikmetei, per pažastis maždaug 38 cm 4u.gif

http://www.gap.eu/br...id=000982770000
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galla: 03 vasario 2015 - 12:58
Na, zinokit pabandziau prisijungus pritaikyt ta 15% nuolaida Beauty@Creightons, tai suveike thumbup.gif Tikiuosi dar veiks , kol patvirtinsiu uzsakyma biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas Klaipedoje turite atliekamu zuvu tauku? Noreciau ir baby, ir vyresniems.
Atsakyti