Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(roka @ 2015 02 03, 10:20)
norala, priminkit prašau, kur reiktų pasiimt?
Papildyta:
Ir ar bandysit papildomai taikyt 15 proc koduką?  blush2.gif

netaiko papildomos nuolaidos
Atsakyti
Supratau, ačiū simpa, būtų per daug gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 02 03, 09:51)
Mano vaikai abu kūdenos, bet mums atvirkščiai labiausiai patinka F&F. Prašoviau tik su vienu rūbu. Dar Lindex.


Mano kūdenai irgi F&F liuks, tinka viskas. O va storuliukui pasipuošimui kažkokias kelnes rast tai šakės, nes visi gražesni kad ir spalvoti džinsiukai nesusisega per liemenį biggrin.gif, o su guma kažką rasti bernui gražaus ir spalvoto (ne mėlynus džinsus ir ne treningus) - misija neįmanoma doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 03 vasario 2015 - 10:35
o kazkada taikydavo. Ech, butu gerai biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Gal kuri ruosiates is ASDA uzsakineti ax.gif
Atsakyti
Noreciau ir as rinkinuko su keratinu , kas perkat?


Vi ktorija - ar dpam.com tik per tarpininkes galima pirkt ?
Atsakyti
Pabandžiau užsisakyt Lietuvoje kvepalų analogus iš https://www.facebook...92557?ref=br_tf ir pasirodo, kad jie iš UK ir juos galiu pati užsisakyt smile.gif
Pirkau ale CK Euphoria ir vyrui armani aqua. Kvapas bent jau ant rūbų jaučiamas ir po kelių dienų.
Tad noriu išbandyt kitus kvapus, bet nenoriu mokėt 11 eur smile.gif Siunčiat iš Uk, gautųsi apie 7-7.5eur, priklausomai kiek susirintų.

Rinktis galima iš gamintojo puslapio
http://www.world-class.co.uk/
Klaipėda
d.kvasnia@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 02 03, 10:47)
Labas rytas  4u.gif
Mamytės, o kuri firma labiau gamina liekniems vaikučiams - mano panelė liekna, bet aukšta, tai va idomu, iš kur reiks jai pirkti rūbelius, nes tesco tai užmauni  maišiukus  doh.gif O va Carteris gula idealiai  wub.gif


Saviskei perku daugiausiai Gap slim kolekcija, HM, Lindex, Esprit (jei ziuret Europines pardes), aisku visur reikia konkreciai ziuret kiekviena ruba, buna, kad ir naujoj kolekcijoj tas pats rubas jau platesnis doh.gif
Atsakyti
ASDA jau surinkta iki nemokamo, nebesiuskite 4u.gif

Dar nedaug truksta iki nemokamo siuntimo i LT
www.newscosmetics.com Vilnius, galiu siusti per terminala.

Kadangi noriu uzsisakyti pagrinde vaikisku duso putu, kuriu nera ju puslapyje, tai uzklausiau tiesiogiai, tai ju kaina 14,90zl (3,65EUR), 150ml. Man jos labai patiko. Vaikams dziaugsmo vonioje nerealiai, nes jos purskiasi i delniuka ir tada pats vaikas gali zaizdamas "issimuilinti". Dar kas patiko, tai kad po ju vaikas labai skaniai kvepejo, plaukai gal net pora dienu thumbup.gif
user posted image

Bet galima uzsisakyti ir kitka:
Moteriski kvepalai
Vyriski kvepalai
Duso putos suaugusiems
Labai giriami sampunai ir Kondicionieriai
Naturalus antiperspirantas
Kainas zlotais reiktu dalinti is 4,085 ir gausim kaina EUR ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lauruciuk @ 2015 02 03, 10:29)
Saviskei perku daugiausiai Gap slim kolekcija, HM, Lindex, Esprit

Taip, teisingai, be Lindex ir F&F mums dar Esprit super tinka drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(priklausomybe @ 2015 02 03, 10:26)
Mano kūdenai irgi F&F liuks, tinka viskas. O va storuliukui pasipuošimui kažkokias kelnes rast tai šakės, nes visi gražesni kad ir spalvoti džinsiukai nesusisega per liemenį biggrin.gif, o su guma kažką rasti bernui gražaus ir spalvoto (ne mėlynus džinsus ir ne treningus) - misiją neįmanoma  doh.gif

Aš kaip tik tą vieną rūbelį kur nepataikiau, turiu berniukiškas vasarines medvilnines kelnes-bridžus su guma, dar virvele susiveržia, bet mums vistiek plačios per liemenį biggrin.gif Kiekvienam savo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 02 02, 20:06)
aš irgi prisijungčiau prie mothercare smile.gif o iš ten kaip suprantu tik per uk perkat, a ne? blogiausiu atveju galėčiau parinkt, per PA


Nesusirenka krepšiukas?

QUOTE(elizieja @ 2015 02 03, 10:47)
Labas rytas  4u.gif
Mamytės, o kuri firma labiau gamina liekniems vaikučiams - mano panelė liekna, bet aukšta, tai va idomu, iš kur reiks jai pirkti rūbelius, nes tesco tai užmauni  maišiukus  doh.gif O va Carteris gula idealiai  wub.gif


Pritarsiu rokai, Lindex tnka kūdoms, bet kai kurios tunikos uždidintos.

Aš irgi bandau persiorientuoti į Europą, nors viską USA pirkdavau, ypač vaikam batus, MB kelnes atitaikiau AE, sau GAP ir AE.

Dar galvoju, kad Zaroj galima pagaudyt lieknom mergytėm bliuskyčių, jų timpos man patiko, nes aptempia gražiai.

UCB tai nebent tos su užrašu "Benetton", kitos pasitampė, kelnės per plačios, tik kartą velvetukus nutaikiau.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 02, 16:52)
6. www.gap.eu
ir t.t.

Bet GAP kaina tai kosmosas, ypac vaiku prekiu.

As vaikams is USA prisigaudau is Macys, bet, norint sutaupyti, reikia irgi zinoti, kada tos maziausios kainos.. Nes seilu daug, bet vieni geri, o kiti nelabai.

O is UK tik is pumpkin patch, irgi buna pvz uz 5 sv viskas (net ir ziemines striukes). Viskas kokybiska ir grazu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žalia Rūta: 03 vasario 2015 - 10:55