Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(simpa @ 2015 02 03, 09:46)

pareklamuokite ką perkate iš ten ax.gif man tik šampūnas su arganų prilipo, bet norėtųsi dar kažką pabandyt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raimaza @ 2015 02 03, 10:06)
pareklamuokite ką perkate iš ten ax.gif man tik šampūnas su arganų prilipo, bet norėtųsi dar kažką pabandyt 4u.gif


mielai pareklamuosiu bigsmile.gif

man labiausiai patiko Keratin Pro linija - kondicionierius veikia kaip koks pirktas is Salon+ smile.gif Plaukai pasidaro glotnus, blizga, uztenka palaikyti iki minutes! O kai tokia kaina, tai daugiau i spec. parduotuviu kaukes ar balzamus nei nesidairau.
Tiesa, mano plaukai dazyti, tamsus, banguoti, neklusnus, tai po kondicionieriaus juos ir istiesinti labai paprasta. Zodziu, duodu visus 10 balu.

Isbandziau Argan linija, bet ji man nieko ypatingo.

Panasiai kaip Keratin Pro, man veikia ir Beautiful Brunette, tik ilgiau laikyti reikia. Ir kasdien jo nenaudoju, nes kazkaip efekto nebuna, uztenka paivairinimui pora kart per savaite. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Freila: 03 vasario 2015 - 09:19
QUOTE(raimaza @ 2015 02 03, 09:06)
pareklamuokite ką perkate iš ten ax.gif man tik šampūnas su arganų prilipo, bet norėtųsi dar kažką pabandyt 4u.gif


As dabar zadu imti gera kaina atsirade rinkinukai, labiau apsimoka imti nei atskirai
Argano ir su keratinu

Vilniuje niekas nerenka? Tada as bandau iki nemokamo i UK rinkti. Galiu persiusti kam apsimokes ax.gif

Taip pat ASDA rubus renku iki nemokamo i UK, siusiu per Tuki. Jeigu teisingai suprantu tinka ir zaislai, kuriems dabar ispardavimas rolleyes.gif
Atsakyti
Vanile, kurioje vietoje reiktų atsiimti? Svarstau, ar jungtis, ar pačiai parinkt ax.gif Kalbu apie Asda.
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 02, 20:56)
Papildyta:

o man atvirkščiai. Amerika nesu susižavėjusi. tas pats RL jei kažkas kokybiškesnio, kainuodavo ir per sale nemažai. carters patikdavo šliaužtiniai, pižamos, apatibiai rūbai, bet dabar man vertbaudet šiuo aspektu patinka. jei turėčiau mergaitę, tai visą nuo galvos iki kojų www.dpam.com aprengčiau. ši parduotuvė pas mus nežinoma, tačiau individuali ir išsiskirianti.
šiaip turbūt atsikandau JAV smile.gif) pradėjau ten per tarpinininkes pirkti prieš 7 metų. supratau, kad italų, prancūzų stilius man labiau prie širdies, na gal išskyrus ofisinius Jcrew ir jų brendus kaip Timberland, columbia. kai sukilo kursas ir į šiuos nebežiūriu, visko randu Europoj

labas ,kaip kokybe siu rubeliu dpam?
ar galima patiems is cia uzsakyti?
Atsakyti
QUOTE(Freila @ 2015 02 03, 10:18)
mielai pareklamuosiu  bigsmile.gif





QUOTE(Vanile @ 2015 02 03, 10:19)
As dabar zadu imti gera kaina atsirade rinkinukai, labiau apsimoka imti nei atskirai
Argano ir su keratinu




Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flexy @ 2015 02 02, 16:13)
O tai kaip cia-radot pigesnius ir nusprendet, kad sh? g.gif  rolleyes.gif Na, juk ir taip matosi...O jeigu foto ir aprasymas tas pats, skiriasi tik kaina, tai aisku, kad bus tie patys auskarai. Tik nesuprantu kaip gali kilti ranka uz juos moketi 25 svarus, kai net is foto matosi, kad jie tiek neverti rolleyes.gif Nes kaip suprantu, jei tu pigesniu nebutumet radusi, tai butumet mokeje tuos 25 svarus blink.gif


Taip, būčiau mokėjusi. Jie man labai gražūs. Ir jokios akis badančios nekokybės nematau unsure.gif O iš ko jūs matot, kad nekokybiški, kaip atskiriat iš paveikslėlio?
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2015 02 03, 10:19)

Taip pat ASDA rubus renku iki nemokamo i UK, siusiu per Tuki. Jeigu teisingai suprantu tinka ir zaislai, kuriems dabar ispardavimas  rolleyes.gif

PAs jus AŽ pilna.. Prisijungciau, tik po kiek eura pasiskaiciuoti. Aciu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dziubek: 03 vasario 2015 - 09:40
Labas rytas 4u.gif
Mamytės, o kuri firma labiau gamina liekniems vaikučiams - mano panelė liekna, bet aukšta, tai va idomu, iš kur reiks jai pirkti rūbelius, nes tesco tai užmauni maišiukus doh.gif O va Carteris gula idealiai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 02 03, 09:47)
Labas rytas  4u.gif
Mamytės, o kuri firma labiau gamina liekniems vaikučiams - mano panelė liekna, bet aukšta, tai va idomu, iš kur reiks jai pirkti rūbelius, nes tesco tai užmauni  maišiukus  doh.gif O va Carteris gula idealiai  wub.gif

Mano vaikai abu kūdenos, bet mums atvirkščiai labiausiai patinka F&F. Prašoviau tik su vienu rūbu. Dar Lindex.
Atsakyti
QUOTE(anj @ 2015 02 03, 01:11)
Sveikos,

kur, mamytes,  perkate Eye q Baby?


As is cia visada perku :
http://www.thehealth...0-capsules.html

turiu keleta laisvu, kam reikia smile.gif
Papildyta:
Kas noretu prisijungti, pirkciau per PA :

http://www.beautyatc...air-rescue-kit/

Truksta apie 20 sv. iki nemokamo siuntimo UK
Atsakyti
norala, priminkit prašau, kur reiktų pasiimt?
Papildyta:
Ir ar bandysit papildomai taikyt 15 proc koduką? blush2.gif
Atsakyti