Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 02 02, 16:52)
Liūdėt tikrai nėra ko smile.gif Pasirodo Europoje irgi pilna gražių ir kokybiškų daiktų smile.gif
asmeninė mano patirtis:
1. www.vertbaudet.com labai kokybiški rūbeliai. pilna kaina pirkti brangoka, bet galima pasinaudoti 15 eur  kito nario pakvietimo nuolaida, tai galima sutaupyti 50 proc. ir siunčia nemokamai su šiuo kodu
2. www.dpam.com (per UK) įdomūs, kokybiški rūbeliai iš Prancūzijos
3. www.laredoute.fr per išpardavimus galima rasti visokių grožių, nepatinka man tik pakavimo mokestis
4. www.benetton.com per akcijas kainos daug mažesnės nei pas mus, su pirmo pirkimo kodu siunčia nemokamai ir 15 prox. nuolaida
5. www.clothingattesco.com ne viskas kokybiška, bet galima rasti nemažai gėrių už žemą kaina.
6. www.gap.eu
ir t.t.

Ačiū 4u.gif
Šitas žinau, o.... bet.... tačiau..... Man jos Amerikai niekaip neprilygsta blush2.gif

Bandysiu amazone kazka pamedziot unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Kimora @ 2015 02 02, 21:07)
Ačiū  4u.gif
Šitas žinau, o.... bet.... tačiau..... Man jos Amerikai niekaip neprilygsta  blush2.gif

Bandysiu amazone kazka pamedziot  unsure.gif

O tu JAV carters mažiukams perki ar kažkurioj kitoj? 4u.gif Aš dabar carters va aprengus, tai super thumbup.gif
Atsakyti
Aš tai galiu pasakyt kaip užsiciklini - taip tie rūbai ir patinka smile.gif, čia man taip atrodo. Aš kol nemokėjau pati pirktis, irgi kelis m. pirkau iš JAV, kai pati išmokau - praktiškai laabai retai beperku per tarpininkes, bet nepasakyčiau, kad pasiilgstu tų JAV pirkimų blush2.gif . Tik kainos $ labiau viliojančiai atrodo. O kad būtų labai pigu ir super kokybė - tokios stebuklingos parduotuvės neatradau. Nebent ebay, kur parduoda naujus daiktus firminius už 2 svarus - va tada ir nauja, ir pigu, ir kokybiška (priklausomai nuo firmos, kurią medžioji smile.gif
Nu dabar pagalvojau, kad man Lindex labai kokybiški rūbai, pradedant nuo kūdikio rūbelių iki 6 m. kiek turiu.
Atsakyti
QUOTE(Kimora @ 2015 02 02, 19:07)
Ačiū  4u.gif
Šitas žinau, o.... bet.... tačiau..... Man jos Amerikai niekaip neprilygsta  blush2.gif

Bandysiu amazone kazka pamedziot  unsure.gif


drinks_cheers.gif
Tikrai taip... Kiek bandžiau žiūrėti, nieko panašaus ką galima nupirkti vaikams kokiam RL Amerikoje.
Atsakyti
Merginos, ar niekas nesikooperuojat iš vokiečių amazono? Mielai prisijungčiau, jei kas priimtumėt ax.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(priklausomybe @ 2015 02 02, 19:15)
Nu dabar pagalvojau, kad man Lindex labai kokybiški rūbai, pradedant nuo kūdikio rūbelių iki 6 m. kiek turiu.

o iš kur lindex ir kaip siunčiatės? ax.gif man jų kokybė irgi lb patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kimora @ 2015 02 02, 19:01)
Akropolyje irgi nieko gero, pavasariui striukes paėmiau, tobulai prie geox'u keduku tinka, dar liemenes ir kepures. Sumokejau daug... Amerikoj pigiau turbūt biggrin.gif

kiek teko turėt ir suprast tai UCB nebent tik viršutiniai rūbai normalūs (džinsai, striukės), bet bliuskutės ar ilgom ar trumpom tai kąąą žinau, tysalai kazkokie, kūdam absoliučiai netinkamos, o ir pati turėjus trumpom rankovėm bliskutes, greit išmečiau g.gif
QUOTE(priklausomybe @ 2015 02 02, 19:15)
kad būtų labai pigu ir super kokybė - tokios stebuklingos parduotuvės neatradau.

Nebent ebay, kur parduoda naujus daiktus firminius už 2 svarus - va tada ir nauja, ir pigu, ir kokybiška (priklausomai nuo firmos, kurią medžioji smile.gif
Nu dabar pagalvojau, kad man Lindex labai kokybiški rūbai, pradedant nuo kūdikio rūbelių iki 6 m. kiek turiu.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

o lindex irgi kai kurie nusiskabia, ko labai nemėgstu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ylang @ 2015 02 02, 19:20)
o iš kur lindex ir kaip siunčiatės?  ax.gif man jų kokybė irgi lb patinka  smile.gif


Kažkaip žinokit nebandžiau siųstis, vis pagaudau LT nuolaidas. Įtariu, kad visoj Europoj turėtų būti tos pačios kainos, nes gi ant etikečių būna įvairia valiuta surašyta g.gif , tik užsieny gal pasiūla įvairesnė.
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 02 02, 19:36)
Kažkaip žinokit nebandžiau siųstis, vis pagaudau LT nuolaidas. Įtariu, kad visoj Europoj turėtų būti tos pačios kainos, nes gi ant etikečių būna įvairia valiuta surašyta  g.gif , tik užsieny gal pasiūla įvairesnė.


Aš juos irgi LT perku..
Atsakyti

Papildyta:
QUOTE(Kimora @ 2015 02 02, 20:07)
Ačiū  4u.gif
Šitas žinau, o.... bet.... tačiau..... Man jos Amerikai niekaip neprilygsta  blush2.gif

Bandysiu amazone kazka pamedziot  unsure.gif

o man atvirkščiai. Amerika nesu susižavėjusi. tas pats RL jei kažkas kokybiškesnio, kainuodavo ir per sale nemažai. carters patikdavo šliaužtiniai, pižamos, apatibiai rūbai, bet dabar man vertbaudet šiuo aspektu patinka. jei turėčiau mergaitę, tai visą nuo galvos iki kojų www.dpam.com aprengčiau. ši parduotuvė pas mus nežinoma, tačiau individuali ir išsiskirianti.
šiaip turbūt atsikandau JAV smile.gif) pradėjau ten per tarpinininkes pirkti prieš 7 metų. supratau, kad italų, prancūzų stilius man labiau prie širdies, na gal išskyrus ofisinius Jcrew ir jų brendus kaip Timberland, columbia. kai sukilo kursas ir į šiuos nebežiūriu, visko randu Europoj
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 02 vasario 2015 - 20:00
Laba,gal kazkas nesenai pirkote furby boom kazi kur geriau pirkti kad ateitu iki vasario22 ir kur pigiau.Aciu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo armi06: 02 vasario 2015 - 20:25
QUOTE(vaiduliauskis @ 2015 02 02, 19:10)
O tu JAV carters mažiukams perki ar kažkurioj kitoj? 4u.gif  Aš dabar carters va aprengus, tai super thumbup.gif

O man carters bodiku kokybe pasirode labai suprastejusi... Kazkokie issitampe, ko seniau nebudavo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 02 02, 12:44)
Negerai tada g.gif


Tai kad musu ir su stabdziais buvo, bet jie nieko nelaikydavo, slysdavo ratai per grindis... O del per greito riedejimo irgi buvo naudojamas tik kaip zaislas. Gal labiau apsimoka pirkti tokius kurie persidaro veliau i paspiriamas masineles...
Atsakyti