Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(kipitun @ 2015 02 02, 13:26)
Patarkit dėl auskarų iš amazon  4u.gif  Labai man šitie gražūs http://www.amazon.co...=I36P9ZDB3Y5HOL
Bet suabejojau dėl kokybės, nes lygiai tokie patys auskarai yra kiniečių už 5 svarus ir tokių jokiu būdu nepirkčiau http://www.amazon.co...ZHA9QC1H7JMWNEN
Dabar suku galvą, ar čia tie patys auskarai, tik pas vieną pardavėją pigiau, o pas kitą brangiau  g.gif  Ar pirmieji auskarai yra normalus gaminys ir nebus kinietiškas š......
Gal kas susidūrėte ir galite patarti?


O tai kaip cia-radot pigesnius ir nusprendet, kad sh? g.gif rolleyes.gif Na, juk ir taip matosi...O jeigu foto ir aprasymas tas pats, skiriasi tik kaina, tai aisku, kad bus tie patys auskarai. Tik nesuprantu kaip gali kilti ranka uz juos moketi 25 svarus, kai net is foto matosi, kad jie tiek neverti rolleyes.gif Nes kaip suprantu, jei tu pigesniu nebutumet radusi, tai butumet mokeje tuos 25 svarus blink.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas nors is mytoys.de uzsakinesit? Prisijungciau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzordza123: 02 vasario 2015 - 16:24
QUOTE(Kimora @ 2015 02 02, 17:23)
Gavau sąskaitas iš USA tarpininkių,tai nebekyla noras pirkti. Man taip liūdna dėl to,nes pokolkas dar neradau europoj nieko,kas bent per pus prilygtų USA, ypač RL ir CK mylim..... Iš tos nevilties net UCB  nusiaubiau šiandien akropolyje  biggrin.gif
Pasakykit, iš kur perkat gražius, stilingus, kokybiškus rūbelius vaikams?

pradejau ir as JAV pirkti. Ir kai gavau po to visas saskaitaa truputi zagtelejau, nes aisku buvau paskaiciavus maziau:-D Bet kokybe tai superine jau ka gavau. O ka tu gero tam akropolyje radai? Jauciu dar ir brangu buvo.. g.gif O tu is UK Tesco neperki? As perku dar ten.
Papildyta:
Beje, kur perkart CHI plauku silka pigiau? 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Vanile @ 2015 02 02, 13:37)
Papildyta:
Vis dar renku iki nemokamo siuntimo is www.newscosmetics.com Vilnius, galiu siusti per terminala  ax.gif
Labai giriami sampunai ir Kondicionieriai
Naturalus antiperspirantas
Kainas zlotais reiktu dalinti is 4,085 ir gausim kaina EUR  ax.gif
Sampuna su saltalankiu esu bandzius. Tikrai labai fainas. thumbup.gif Bet tai kaina cia panasi kaip LT. Kai akcija buna biggrin.gif Dar renkat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaiduliauskis: 02 vasario 2015 - 16:56
QUOTE(vaiduliauskis @ 2015 02 02, 16:49)
Sampuna su saltalankiu esu bandzius. Tikrai labai fainas. thumbup.gif  Bet tai kaina cia panasi kaip LT. Kai akcija buna biggrin.gif  Dar renkat?


Dar renku smile.gif Su Siberica kosmetika tikrai daug merginu jungiasi ir giria, ypac sampunus thumbup.gif Del kainos, tai cia pristatymas butu nemokamas mirksiukas.gif


Gal po dirkusiju apie temo apatinius,kas nors prisijungtumet prie ASDA rubu? g.gif Truksta 20EUR iki nemokamo i UK, siusiuos per Tuki. Vilnius, SEB
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vanile: 02 vasario 2015 - 17:52
Mergaites,o Matalan buna kokiu koduku papildomai nuolaidai ar pan.?

pirkti tik uk adresu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo valyte_7: 02 vasario 2015 - 17:56
QUOTE(vabalauskiene @ 2015 02 02, 09:53)
Parodykit kokais esate tur4si, jei nesunku? smile.gif


basutes? as kazkaip ecco visad pirkau blush2.gif

QUOTE(valyte_7 @ 2015 02 02, 17:56)
Mergaites,o Matalan buna kokiu koduku papildomai nuolaidai ar pan.?

pirkti tik uk adresu?


buna, atsiuncia i emaila wink.gif Taip, pirkti tik i UK adresa...
Atsakyti
Sveikos merginos, prašau pagalbos - kas esate užsakinėję iš Nextdirect - kaip pagražinti prekę. Taip paprastai - siuntinuku per paštą, ir nieko nereikia pildyti internetu, kad noriu grąžinti? nes mano profilyje nematau jokių užsakymų kuriuos dariusi, kad būtų galima užpildyti grąžinimo formą kažkokią?

Labai lauksiu atsakymo, kas susidūrę su tuo
Atsakyti
MOthercare gal kas renka Vilniuj? Rekia rubo uz 5 pinigus biggrin.gif
Atsakyti
Kas nesenai pirkotes cocoon'e ar idejo jums tu lolipopsu? Paziurejau saskaita, pazymeta, kad ideta, o nieko negavau. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2015 02 02, 19:51)
Kas nesenai pirkotes cocoon'e ar idejo jums tu lolipopsu? Paziurejau saskaita, pazymeta, kad ideta, o nieko negavau. biggrin.gif

įdėjo smile.gif į vieną dėžę vienas čiulpinukas
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2015 02 02, 17:49)
pradejau ir as JAV pirkti. Ir kai gavau po to visas saskaitaa truputi zagtelejau, nes aisku buvau paskaiciavus maziau:-D Bet kokybe tai superine jau ka gavau. O ka tu gero tam akropolyje radai? Jauciu dar ir brangu buvo.. g.gif  O tu is UK Tesco neperki? As perku dar ten.

Is tesco vaikams nieko neperku... Esu pirkus pirmuosius bodziu, sliauztus 50dydzio. Ir dar gal pora maikiu ir sliauztuku didesniu esu pirkus, tai dar dabar kai kurie nauji guli....Man jie nepatinka ir kokybe prasta. Aš kaip 7metus viska JAV perku, tai man tesco nu niekaip nelimpa nors ir už dyką....

Akropolyje irgi nieko gero, pavasariui striukes paėmiau, tobulai prie geox'u keduku tinka, dar liemenes ir kepures. Sumokejau daug... Amerikoj pigiau turbūt biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi prisijungčiau prie mothercare smile.gif o iš ten kaip suprantu tik per uk perkat, a ne? blogiausiu atveju galėčiau parinkt, per PA
Atsakyti