Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Gavau naujienlaiškį iš www.beautyatcreightons.co.uk

HALF PRICE VALENTINE'S DAY SALE

Because we love all of our Beauty@Creightons customers, we're having one of our amazing HALF PRICE SALES leading up to Valentine's Day. Don't Miss Out!

Remember, if you LIKE us on Facebook or FOLLOW us on Twitter, we'll give you an additional 15% OFF.
Atsakyti
kiek keliauja uzsakymas is lookfantastic?
Papildyta:
pristato paste? lapuka turbut imeta?
Atsakyti
Merginos, o iš GAP.EU užsakymo ir pristatymo principas panašus, kaip tarkim iš sportsdirect ar aliexpres? t.y. aš galiu pati užsisakyt, apsimokėt ir ramiai laukt prekių namie, neapmuitins man jų?
Atsakyti
Mano sunus turejo toki stumduka. Nerealus jis thumbup.gif Jei zinociau kur nusipirkti normalia kaina europoje ir parsisiusti - imciau vel toki net mergytei savo. Amerikos kaina gera, bet pridejus siuntima jau nebedziugina.
Atsakyti
QUOTE(sheila1988 @ 2015 02 02, 16:09)
Merginos, o iš GAP.EU užsakymo ir pristatymo principas panašus, kaip tarkim iš sportsdirect ar aliexpres? t.y. aš galiu pati užsisakyt, apsimokėt ir ramiai laukt prekių namie, neapmuitins man jų?

Gap siuncia is Anglijos arba Vokietijos. Muitine neaktuali. O aliexpress juk kinieciai, cia kita kalba del muitu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linxmute: 02 vasario 2015 - 15:13
QUOTE(priklausomybe @ 2015 02 02, 14:55)
Gavau naujienlaiškį iš www.beautyatcreightons.co.uk

HALF PRICE VALENTINE'S DAY SALE

Because we love all of our Beauty@Creightons customers, we're having one of our amazing HALF PRICE SALES leading up to Valentine's Day. Don't Miss Out!

Remember, if you LIKE us on Facebook or FOLLOW us on Twitter, we'll give you an additional 15% OFF.


Gal kas rinks Vilniuje - prisijungciau 4u.gif Parinkciau pati, bet neturiu 15% koduko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2015 02 02, 15:13)
Gap siuncia is Anglijos arba Vokietijos. Muitine neaktuali. O aliexpress juk kinieciai, cia kita kalba del muitu.

Ačiū, man aktualu buvo GAP.EU, ali žinau, kad iki tam tikros sumos nemuitina smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sheila1988: 02 vasario 2015 - 15:20
QUOTE(Nicka1 @ 2015 02 02, 12:31)
Turim mes ta stumduka, daugiau nepirkciau schmoll.gif Kaip zaislu yra ir idomesiu, o kaip stumdukas jis kelis kart tebuvo naudojamas.


drinks_cheers.gif
QUOTE(D'esire @ 2015 02 02, 12:44)
Negerai tada g.gif

Maniškiai tai juo naudojosi,kaip paprastu žaislu, o kaip stumduku ne. Nes nukrito porą kartų paskui bijojau ir aš ir jie (turbūt).
Vasarą išmetėm į kiemą, bet ir ten maniškių nesudomino. Visai nepasiteisinęs pirkinys.


Gavau sąskaitas iš USA tarpininkių,tai nebekyla noras pirkti. Man taip liūdna dėl to,nes pokolkas dar neradau europoj nieko,kas bent per pus prilygtų USA, ypač RL ir CK mylim..... Iš tos nevilties net UCB nusiaubiau šiandien akropolyje biggrin.gif
Pasakykit, iš kur perkat gražius, stilingus, kokybiškus rūbelius vaikams?
Atsakyti
QUOTE(Vanile @ 2015 02 02, 15:13)
Gal kas rinks Vilniuje - prisijungciau  4u.gif  Parinkciau pati, bet neturiu 15% koduko  blush2.gif


Palaikinkit juos FB, turėtumėt pamatyt tą koduką.
Atsimenu paskutinį kartą, kai viskas buvo pusė kainos, tai kažkaip netaikė plius dar to papildomo 15%, gal šį kartą bus kitaip.
Atsakyti
Mažai tikėtina, kad abi nuolaidas taikys g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo roka: 02 vasario 2015 - 15:38
QUOTE(Kimora @ 2015 02 02, 16:23)
Pasakykit, iš kur perkat gražius, stilingus, kokybiškus rūbelius vaikams?

Liūdėt tikrai nėra ko smile.gif Pasirodo Europoje irgi pilna gražių ir kokybiškų daiktų smile.gif
asmeninė mano patirtis:
1. www.vertbaudet.com labai kokybiški rūbeliai. pilna kaina pirkti brangoka, bet galima pasinaudoti 15 eur kito nario pakvietimo nuolaida, tai galima sutaupyti 50 proc. ir siunčia nemokamai su šiuo kodu
2. www.dpam.com (per UK) įdomūs, kokybiški rūbeliai iš Prancūzijos
3. www.laredoute.fr per išpardavimus galima rasti visokių grožių, nepatinka man tik pakavimo mokestis
4. www.benetton.com per akcijas kainos daug mažesnės nei pas mus, su pirmo pirkimo kodu siunčia nemokamai ir 15 prox. nuolaida
5. www.clothingattesco.com ne viskas kokybiška, bet galima rasti nemažai gėrių už žemą kaina.
6. www.gap.eu
ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(anila:) @ 2015 02 02, 16:04)
kiek keliauja uzsakymas is lookfantastic?
Papildyta:
pristato paste? lapuka turbut imeta?


Jau senokai neuzsakinejau, bet anksciau visada pristatydavo i namus wink.gif Jei uzsakinesi duok zinia, planavau kazka imt, bet siai minutei pamirsau ka biggrin.gif

Kalbant apie JAV pardziu kokybe pritariu 100%!!! Man irgi trauma, kad viska reikes europoje pirktis...na bet nieko, priprasim....su dabartiniu kursu net yyyypac zemos kainos nebedziugina....
Atsakyti