Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(keistuole @ 2015 02 01, 22:09)

Ne taip spaudžia visą jų aparatą  biggrin.gif


Reiks saviskio paklaust ar nespaudzia jo aparaturos lotuliukas.gif -pirmokas bet timpas pastoviai devi ir patenkintas pats maunasi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 01 31, 23:26)
O man vienas geriausių Vilniaus ortopedų docentas ne kartą yra pasakęs - ne batai formuoja pėdą, o pėda formuoja batus. Beje, jis ir paskaitas skaito, tai turi viena temą pavadinimu "Ortopedų mitai". Šioje temoje aptariama ir crocs avalynė biggrin.gif kuri pasak jo, tikrai nekenkia vaikams, kaip kad daugeliui atrodo.

Nors aš asmeniškai vaikui crocs neaunu į darželį, nors tik dėl to, kad mano galva tai tikrai nėra patogu.


Zitkauskas? pas mus i Marijampole atvaziuoja. ta pati man pasake smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pasimetus1140 @ 2015 02 02, 00:02)
Zitkauskas? pas mus i Marijampole atvaziuoja. ta pati man pasake smile.gif


Žitkauskas irgi tą sakė smile.gif bet aš čia konkrečiai Saniuką citavau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 01, 20:00)
Kaip idomiai -  o man kaip tik atrodo pedkelnes patogiau - nes nelipa i virsu, nelieka kojytes nuogos - kai jau vaikas didelis - tada galbut, bet kol maziukas rolleyes.gif  Ir timpuciu merginai kazkaip niekad nedejau - nesupratau ju esmes lotuliukas.gif

Maniskis dar visai maziukas, tai man ir petkelnes geraiusiai tinka drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 01 31, 20:37)
darzelyje tai mes tik su basutem odinem budavom - ir kojyte neprakaituoja ir patogu ir gerai laikos, nepameta rolleyes.gif

ziurekit asdoje - ten buna ir graziu ir nebrangiu 4u.gif


Parodykit kokais esate tur4si, jei nesunku? smile.gif
Atsakyti
Mamytes, gal kur matet stumduku gera kaina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 02 02, 10:12)
Mamytes, gal kur matet stumduku gera kaina 4u.gif

Amazone pirkom. Reikia stebėti kainą. Aš pirkau už 16.66 svarų, bet buvo ir po 12,49 sv. Kainos pokyčius (amazono) galite stebėti čia:
http://uk.camelcamel...duct/B0002MG6ZE
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 02 02, 11:12)
Mamytes, gal kur matet stumduku gera kaina 4u.gif

Amazon budavo Vtech firmos. Pasiziurekite. Tik ar reikalingas daiktas g.gif labai trumpam naudojamas. Bent mano vaikams stumdomos uzsedamos masinytes atstojo ir stumduka, ir naudojo ilgai. Bet cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2015 02 02, 10:20)
Amazone pirkom. Reikia stebėti kainą. Aš pirkau už 16.66 svarų, bet buvo ir po 12,49 sv. Kainos pokyčius (amazono) galite stebėti čia:
http://uk.camelcamel...duct/B0002MG6ZE

Dekui drinks_cheers.gif

QUOTE(linxmute @ 2015 02 02, 10:24)
Amazon budavo Vtech firmos. Pasiziurekite. Tik ar reikalingas daiktas  g.gif  labai trumpam naudojamas. Bent mano vaikams stumdomos uzsedamos masinytes atstojo ir stumduka, ir naudojo ilgai. Bet cia tik mano nuomone  4u.gif

Vat nzn ar reikalingas g.gif jis dar nevaiksto, nors isikines i lovyte ar lovos krasta jau vaiksto g.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 02 02, 10:28)
Dekui drinks_cheers.gif
Vat nzn ar reikalingas g.gif  jis dar nevaiksto, nors isikines i lovyte ar lovos krasta jau vaiksto g.gif


aš tą vtech turėjau, tai maniškiui ilgai patiko su juo žaist
Kaip stumduką gal ir nesmarkiai naudojo, bet kaip žaislas tai labai tiko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keistuole: 02 vasario 2015 - 11:03
QUOTE(linxmute @ 2015 02 02, 11:24)
Amazon budavo Vtech firmos. Pasiziurekite. Tik ar reikalingas daiktas  g.gif  labai trumpam naudojamas. Bent mano vaikams stumdomos uzsedamos masinytes atstojo ir stumduka, ir naudojo ilgai. Bet cia tik mano nuomone  4u.gif


nuo stumduko gal priklauso..
mes šitą vtech pirkom pernai pusbroliui ir tikėjomės ,kad mums palikimu jis pereis biggrin.gif tai vaikas kaip žaidė taip žaidžia jau 1,5 metų ir niekam neatiduoda biggrin.gif
Teko pirkti savo mažiukei naują...jis ne tik kaip stumdukas..groja melodijos visokios..nuimti galima tą lentą" ir kaip žaidimą tiesiog naudoti smile.gif
man tai vienas iš tų idomesnių žaislų vaikui pasirodė, bent Vtech stumdukus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2015 02 01, 19:26)
Man irgi atradimas merino vilnos drabuzeliai. Sunus prakaituodavo nakti su medvilnine pizama, dabar velku merino vilnos apatinius. Nebeprakaituoja ir nesusala. thumbup.gif
Vilniuj tai padevetu drabuziu parduotuvese "Gausa" yra nemaza pasiula. Po 2-3 Lt maikutes, kelnes, bodziai, pedkelnes po 1 Lt. Tai as pedkelniu Janus prisipirkus ir su gelytem sunui. Galvoju namie po kelnem nieks netikrins. Svarbu silta.



Neringiux, o kur ta parduotuve Vilniuj yra? ax.gif nusibodo po 30 lt per skelbimus devetus vilnonius apatinius vaikui pirkt, nes kelnes tik pora savaiciu teatlaiko is tu skelbimu ir akys jau ant keliu nubegusios buna, matyt jau isplonejusi vilna buna gerokai, o nauju apatiniu kainos kosmines... maniskis su vilnonem apatinem ir i mokykla, ir miega, nes pedkelniu nuo 5 metu nebesivelka, nepatogu jam. Per sia ziema jau kokias 8 kelnes sudevejo, nes susiuvus akis, visvien salia plysta doh.gif
Atsakyti