Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(keistuole @ 2015 02 01, 19:44)
man tai berniukams pėdkelnės toks netinkamas reikalas  blush2.gif

O ką ir kur berniukams perkat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 02 01, 19:44)
man tai berniukams pėdkelnės toks netinkamas reikalas  blush2.gif

Maniškiui irgi jos neprilipo, tik apatines kelnikes dedu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Luna888 @ 2015 02 01, 19:33)
Maniškiui irgi jos neprilipo, tik apatines kelnikes dedu biggrin.gif


Kaip idomiai - o man kaip tik atrodo pedkelnes patogiau - nes nelipa i virsu, nelieka kojytes nuogos - kai jau vaikas didelis - tada galbut, bet kol maziukas rolleyes.gif Ir timpuciu merginai kazkaip niekad nedejau - nesupratau ju esmes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lince1 @ 2015 02 01, 19:15)
O ką ir kur berniukams perkat?  g.gif


aš apatines kelnes jiems perku.
Ne taip spaudžia visą jų aparatą biggrin.gif
Tik kol visai mažiukai buvo pėdkelnes dėjau.


Kriiste
, niekas ten nelipa į viršų ir kojos nuogos nebūna, jei kelnės teisingo dydžio.
Beje jų būna ir tų terminių, kaip apie maikutes kalbėjot, superinis reikalas.
Atsakyti
Gal kas Kaune The body shop renka? 4u.gif Arba galeciau uzsakyti as, tik truksta krepselio 15 svaru (cia jau su 40 proc. nuolaida). Jei ka, norinciu krepseliu lauksiu gaaabriele@yahoo.com 4u.gif Kaip suprantu 40 proc. nuolaida galioja iki vasario 2 vidurnakcio smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaaabriele: 01 vasario 2015 - 21:17
Renku Asda groceries uzsakyma 4u.gif

Uzsakymus siusti i xsimpax@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 02 01, 21:09)
Kriiste[/b], niekas ten nelipa į viršų ir kojos nuogos nebūna, jei kelnės teisingo dydžio.
Beje jų būna ir tų terminių, kaip apie maikutes kalbėjot, superinis reikalas.


jo, zinau kad buna - sunus nesioja, bet kol mazas buvo - pedkelnes maudavau - man taip patikimiau atrode lotuliukas.gif
Atsakyti
mergaites PADEKITE 4u.gif 4u.gif 4u.gif turiu grazia suknute gavusi bet labai dazo -ji juodos spalvos.. gal zinote kokia priemone spalvai uzfiksuoti? du kartus ploviau, bet vistiek vanduo juodas lieka 4u.gif
Atsakyti
Ziurineju Pumpkinpatch,neblogu kainikiu yra,tik kad dydziu nebera reikalingu,yra ir merinos vilnos bliuskuciu mergaitems,su 40 proc. akrilano
http://www.pumpkinpa...rl/little-girl/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krystiana: 01 vasario 2015 - 22:50
QUOTE(darlia25 @ 2015 02 01, 22:21)
mergaites PADEKITE  4u.gif  4u.gif  4u.gif turiu grazia suknute gavusi bet labai dazo -ji juodos spalvos.. gal zinote kokia priemone spalvai uzfiksuoti? du kartus ploviau, bet vistiek vanduo juodas lieka 4u.gif


pabandykit acto įpilt skalbiant
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

gal kas renka užsakymą SD Kaune? ax.gif
Atsakyti
Atsiprasau uz poster_offtopic.gif bet zinau, kad cia yra perkancios rubelius Mamu mugeje. Siemet bandysiu jau ir as kazka ten parduoti, tai kad nereiktu per viena nakti 100 rubu suvedineti, galvoju pradeti po truputi smile.gif Ir matau, jeigu kazkuri mane parekomenduotu, tai gautu 20Lt apsipirkti thumbup.gif Kadangi siaip ar taip registruosiuos, tai gal kazkas, kas tikrai juos isleis, mane parekomenduokit bigsmile.gif
Atsakyti