Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(keistuole @ 2015 02 01, 13:25)
mano vaikystėj nebuvo jokių crocsų, esu visiška pilnapadė, kaip ir didelė dalis tėčio giminės, įgimtas reikalas čia, o ne croksai kalti.


as tai manau kad jei pedutes sveikos - net croksai ju nesugadins, o jei nesveikos - tai net ortopediniai ju nesutaisys... Bet kalba del croksu darzelyje ne apie tai blush2.gif
Atsakyti
Tesco Vilniuje nei viena nerenkate ax.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 02 01, 13:14)
Renku Tesco rūbus Kaune, per Tukį, trūksta už 10 sv. Naudosiu kodą -10 sv.
Galit į až rašyt.


SURINKTA. Nebesiuskit.
Atsakyti
mergaitės, panevėžietės, o Devold kokios daug maž kainos - gal vasarą reiks nulėkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 02 01, 14:33)
mergaitės, panevėžietės, o Devold kokios daug maž kainos - gal vasarą reiks nulėkti  g.gif


ten kainu visokiu visokiausiu yra - priklauso nuo dydzio, audinio (kalbant apie vaikus) - esu maikute pirkus uz 25 lt ir uz 40-50 (nu mano jau 8mete). Buna su mini defektukais (pvz siulas kitos spalvos imegztas, ar mezgimo klaida ir tokiais ruoziukais susimezge) - kas deveti netrukdo - o kaina gerokai mazesne, dar buna - ypac suaugusiems pvz nugaros dalis turi but vientisa, bet palei uzpakali eina siule (ale is gabaliuku) - nors nezinant atrodo taip turi but - va tokias kelnes ir maike ilgom rankovem L dydzio vyrui pirkau uz 80 litu 4u.gif
Atsakyti
gal kas SD noretu is Panevezio ar tiktu su persiuntimu?
Atsakyti
QUOTE(Bureja @ 2015 02 01, 15:03)
Tesco Vilniuje nei viena nerenkate  ax.gif


Mielai ir as prisijungciau, jei per Tuki kas siustusi blush2.gif
Atsakyti
Gal kuri Yoox renkate? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tahoe: 01 vasario 2015 - 16:40
SD grąžinimus kaži normaliai priima ? g.gif
Kiek supratau iš aprašymo psl. tai kainuoja tik siuntimas atgal. Ar kas yra susidūrę ? Būsiu labai dėkinga už info - kaip pasisekė suspėti per 14 d. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 02 01, 11:49)
As ir neseniai atradau Devold merino vilnos bodikus drinks_cheers.gif  nu nerealus geris, nei prakaituoja, nei susala vaikutis, o patys bodikai nei burbuliuojasi nei issitampo, kiek jau nesiojam, tai kaip nauji thumbup.gif  mano metu atradimas thumbup.gif

Man irgi atradimas merino vilnos drabuzeliai. Sunus prakaituodavo nakti su medvilnine pizama, dabar velku merino vilnos apatinius. Nebeprakaituoja ir nesusala. thumbup.gif

QUOTE(jurgitatr @ 2015 02 01, 12:34)
Merginos, o kur perkate tuos vilnos bodukus, mums ir gi reikia bigsmile.gif

Vilniuj tai padevetu drabuziu parduotuvese "Gausa" yra nemaza pasiula. Po 2-3 Lt maikutes, kelnes, bodziai, pedkelnes po 1 Lt. Tai as pedkelniu Janus prisipirkus ir su gelytem sunui. Galvoju namie po kelnem nieks netikrins. Svarbu silta.
Atsakyti
man tai berniukams pėdkelnės toks netinkamas reikalas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2015 02 01, 12:34)
Nereikia ir dienos, jau po poros valandu niekaip nepasakytum, kad pedkelnes buvo naujos doh.gif bet jau tokios prastos pasidare... ar pigesnes, ar brangesnes perki jokio skirtumo...

Merginos, o kur perkate tuos vilnos bodukus, mums ir gi reikia bigsmile.gif



QUOTE(Kriiste @ 2015 02 01, 12:42)
devolde - panevezy, yra ju firmine parduotuve mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif

QUOTE(elizieja @ 2015 02 01, 14:33)
mergaitės, panevėžietės, o Devold kokios daug maž kainos - gal vasarą reiks nulėkti  g.gif

As kai pirkau bodikus tai kainos buvo mazdaug nuo 28-40lt

QUOTE(keistuole @ 2015 02 01, 18:44)
man tai berniukams pėdkelnės toks netinkamas reikalas  blush2.gif

As tai dedu saviskiui g.gif
Atsakyti