Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Kriiste @ 2015 01 31, 22:14)
nu mes Panevezy turim toki geri kaip Devold... Siaip MM yra ju pilna pardavime mirksiukas.gif

As ir neseniai atradau Devold merino vilnos bodikus drinks_cheers.gif nu nerealus geris, nei prakaituoja, nei susala vaikutis, o patys bodikai nei burbuliuojasi nei issitampo, kiek jau nesiojam, tai kaip nauji thumbup.gif mano metu atradimas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 02 01, 11:49)
As ir neseniai atradau Devold merino vilnos bodikus drinks_cheers.gif  nu nerealus geris, nei prakaituoja, nei susala vaikutis, o patys bodikai nei burbuliuojasi nei issitampo, kiek jau nesiojam, tai kaip nauji thumbup.gif  mano metu atradimas thumbup.gif


pasutiniu metu namie, po treninginem kelnytem as tas devoldo apatines maunu kelnytes - irgi super thumbup.gif , suku plana, kaip jas vietoje pedkelniu pradet merginai det - nes kosmaras paskutiniu metu su jom - kokybe ziauriai suprastejus, labai greit issitampo, apsiburbuliuoja suskysta, o kaina zveriska (17-18 lt jau musu dydzio doh.gif )
Atsakyti
Prisijunkit kas prie Mango.com Truksta tik keliu euru, galit ir su mazyciu uzsakymu smile.gif
Panevezys, bet galiu siusti
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 01, 11:55)
pasutiniu metu namie, po treninginem kelnytem as tas devoldo apatines maunu kelnytes - irgi super thumbup.gif , suku plana, kaip jas vietoje pedkelniu pradet merginai det - nes kosmaras paskutiniu metu su jom - kokybe ziauriai suprastejus, labai greit issitampo, apsiburbuliuoja suskysta, o kaina zveriska (17-18 lt jau musu dydzio doh.gif )

Tai kad as savo kleckui uzdedu pedkelnes, po pirmos dienos buna jau apsiburbuliave doh.gif pas mane jis ropojantis. Tai tikrai kosmaras doh.gif

Tai jas galima kaip timpas nesioti drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 02 01, 12:49)
As ir neseniai atradau Devold merino vilnos bodikus drinks_cheers.gif  nu nerealus geris, nei prakaituoja, nei susala vaikutis, o patys bodikai nei burbuliuojasi nei issitampo, kiek jau nesiojam, tai kaip nauji thumbup.gif  mano metu atradimas thumbup.gif

AHA..mažiukė sesės Devold nešioja bodikus smile.gif tiesa,prairo vienas..bet šiaip kokybė tikai super jei mano abi teples atlaikė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 02 01, 12:11)
Tai kad as savo kleckui uzdedu pedkelnes, po pirmos dienos buna jau apsiburbuliave doh.gif  pas mane jis ropojantis. Tai tikrai kosmaras doh.gif

Tai jas galima kaip timpas nesioti drinks_cheers.gif


nu maniske jau neberopojanti o bet taciau - kokybe zenkliai suprastejus - anksciau pedkelnes kazkaip isaugdavom - dabar senai nebe - po menesio metamos lauk, nes pirstai islenda doh.gif

gal ir nesiojamos kaip timpos - tik idomu kaip ji mokykloje prie uniformos su jom atrodytu - nu reik kada susiaupt ir ismegint - gal patiks lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 02 01, 13:11)
Tai kad as savo kleckui uzdedu pedkelnes, po pirmos dienos buna jau apsiburbuliave doh.gif  pas mane jis ropojantis. Tai tikrai kosmaras doh.gif

Nereikia ir dienos, jau po poros valandu niekaip nepasakytum, kad pedkelnes buvo naujos doh.gif bet jau tokios prastos pasidare... ar pigesnes, ar brangesnes perki jokio skirtumo...

Merginos, o kur perkate tuos vilnos bodukus, mums ir gi reikia bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgitatr @ 2015 02 01, 12:34)
Nereikia ir dienos, jau po poros valandu niekaip nepasakytum, kad pedkelnes buvo naujos doh.gif bet jau tokios prastos pasidare... ar pigesnes, ar brangesnes perki jokio skirtumo...

Merginos, o kur perkate tuos vilnos bodukus, mums ir gi reikia bigsmile.gif


devolde - panevezy, yra ju firmine parduotuve mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 01, 13:42)
devolde - panevezy, yra ju firmine parduotuve mirksiukas.gif

oi tiksliai gi rasete jau biggrin.gif
aciu 4u.gif
Atsakyti
Renku Tesco rūbus Kaune, per Tukį, trūksta už 10 sv. Naudosiu kodą -10 sv.
Galit į až rašyt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 01 vasario 2015 - 13:35
QUOTE(D'esire @ 2015 02 01, 13:11)
Tai kad as savo kleckui uzdedu pedkelnes, po pirmos dienos buna jau apsiburbuliave doh.gif  pas mane jis ropojantis. Tai tikrai kosmaras doh.gif



Mano abi paneles su conte pedkelnem auga. Esam tureje hm, jcrew, tas lietuviskas is maximos(14-18lt), uzkrito pavadinimas. Bet vis griztu prie conte. Neissitampo, nesiburbuliyoja, nei vienu nebuvo prasitrine keliukai
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2015 01 31, 23:18)
drinks_cheers.gif

pas mus darželyj irgi buvo jokių crocsų griežtai, dėl jūsų visų anksčiau paminėtų priežasčių, plius kaip ortopedė sakė, pažiūrėkit kaip išformuotas crocso padukas, ypač tų klumpių ...... jei taip ištisai su jom- pilnapėdystei vystytis puikios galimybės


mano vaikystėj nebuvo jokių crocsų, esu visiška pilnapadė, kaip ir didelė dalis tėčio giminės, įgimtas reikalas čia, o ne croksai kalti.
Papildyta:
QUOTE(Bluntė @ 2015 02 01, 09:56)
kokios idomios diskusijos smile.gif

toks jausmas,kad atėjo į rinką crocs ir  pilnapadyste atsirado..o anksčiau tos ligos nebuvo  rolleyes.gif    4u.gif  4u.gif 

nepykit už nuomonę wink.gif  4u.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti