Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Kriiste @ 2015 02 01, 00:10)
cia kas klause apie termo maikutes trumpom rankovytem - dar radau:

http://direct.asda.c....html?q=thermal

ačiū

QUOTE(zz_aiza @ 2015 02 01, 09:02)
o tas termo dėldidesnės šilumos dedate?

nebūtinai, kaip supratau jas patogu dėti ant nuogo kūno, po bliuskute, jei vaikiukas laksto ir sušyla, tai ta termo sugeria drėgmę ir išgarina, todėl vaikai nebūna šlapi ir mažesnė tikimybė persišaldyti 4u.gif
Atsakyti
Gera diskusija uzvedet 4u.gif

Gal kas is Asdos planuoja uzsakineti? Prisijungciau su maikytemis smile.gif
Atsakyti
kokios idomios diskusijos smile.gif

toks jausmas,kad atėjo į rinką crocs ir pilnapadyste atsirado..o anksčiau tos ligos nebuvo rolleyes.gif 4u.gif 4u.gif

nepykit už nuomonę wink.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 01 vasario 2015 - 10:02
Gal dar ne visos apsiprekinot smile.gif
Šiandien pirksiu mangooutlet.com
nuo sale -20%
Vilnius, bet jei kam apsimoka, galėsiu persiųsti.
saldus.pirkiniai@gmail.com
Atsakyti
iš amazon.de niekam nieko nereik? UK adresu pirkčiau per PA smile.gif valandos bėgyje norėčiau nupirkt smile.gif tik siuntimą noėtųsi pasidalinti smile.gif
Atsakyti
Turėjom daug termo rūbų iš Marks spencerio, Matalan, SD, berods Tesco, bet tik ASDOS pačios pačiausios mums thumbup.gif Būna ir be rankovių, ir su trumpom rankovėm, ir su ilgom, superinės - nei nusiskalbia, nei išsitampo, pasaka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2015 01 31, 22:06)
O mums labiausiai patinka ir pasiteisina sakykim toks tarpinis šlepečių - basučių variantas biggrin.gif

batukai


mano dukra devi jau 4 tas tokias basutes smile.gif tik ju kaina turguj 7 EUR smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2015 02 01, 11:36)
iš amazon.de niekam nieko nereik? UK adresu pirkčiau per PA smile.gif valandos bėgyje norėčiau nupirkt smile.gif tik siuntimą noėtųsi pasidalinti smile.gif

Reikia, bet dar ne prie pc ax.gif
Atsakyti
Tai jūs man pasakykit, kada reikia tiem vaikam termo maikes dėt, o kada tinka paprastos iš Tesco biggrin.gif? Jau mano vaikui 6 m., bet niekada jokių termo nepirkau, ir išvis nededu maikių ilgom rankovėm. Kam tos termo? Aš įsivaizduoju - nebent kai slidinėt važiuoji g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo priklausomybe: 01 vasario 2015 - 11:10
aš kol kas paprastas medvilnines dedu smile.gif bet tikiu,kad termo smagios irgi..reiks kadum irgi pabandymui paimt


Papildyta:
QUOTE(Bluntė @ 2015 02 01, 11:36)
iš amazon.de niekam nieko nereik? UK adresu pirkčiau per PA smile.gif valandos bėgyje norėčiau nupirkt smile.gif tik siuntimą noėtųsi pasidalinti smile.gif

amazon.co.uk radau pigiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2015 02 01, 13:21)
aš kol kas  paprastas medvilnines dedu smile.gif bet tikiu,kad termo smagios irgi..reiks kadum irgi pabandymui paimt
Papildyta:

amazon.co.uk radau pigiau  blush2.gif


parasiau jums i az smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2015 02 01, 09:02)
o tas termo dėldidesnės šilumos dedate?



QUOTE(priklausomybe @ 2015 02 01, 11:08)
Tai jūs man pasakykit, kada reikia tiem vaikam termo maikes dėt, o kada tinka paprastos iš Tesco biggrin.gif? Jau mano vaikui 6 m., bet niekada jokių termo nepirkau, ir išvis nededu maikių ilgom rankovėm. Kam tos termo? Aš įsivaizduoju - nebent kai slidinėt važiuoji  g.gif


nu as pirma ant saves isbandziau jas - nes ziema, kai salta - rengiames kelis sluoksnius, o as linkus prakaituoti - tad jei pvz uzsukau i parde ir esu su medvilnine apatine maikute - pazastys, jei ilgiau uzsibunu ir nugara lieka slapia - isejus i kiema buna laaaabai nemalonu. Iskart ta jausma perkeliau ant vaiku - juk jie ir kieme sugeba susilti, darzelyje daznai parvedami slapi. Bet ir nebuna taip, kad jie tik begioja, buna kad ir atsitupia ka pakrapstyt, o ta slapia maikute... jei dar vejas... Siaip dukrai perku vilnones apatines, nes ji kazkaip nesusivokia kad kanda ar nepatogu (sunus jas kategoriskai atsisako vilktis), bet vilnones nesiojam kasdien, jos tamsesnes spalvos pas mus, o va tokiu termo jai turiu baltu, kad jei reikia pasipuosti ir nesinori kad po baltais marskinukais persisviestu - dedu termo balta. Sunus turi termo ir ilgom ir trumpom - jos labai mielos prie kuno ir susylus nejauti jokio diskomforto del dregmes (pati irgi deviu) wub.gif . Diskusija kilo del sintetiniu pizamu - dazniausiai tos termo ir buna su didziaja dalimi sintetikos, ir buna tokiu termo pizamu - pati ju nebandziau (galbut del konservatyviu paziuru, nes irgi pizamoms renkuos medvilne) - bet kai subresiu - butinai pabandysiu, nes mazoji kartais ateina nakti ir sako, kad pizama slapia (prakaituota), o ir man taip nutinka... Gal miegas kokybiskesnis butu g.gif
Atsakyti