Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Galla @ 2015 01 31, 22:50)
nebesigincysiu su tokia viska zinancia  lotuliukas.gif

na jus supermamyte, sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Carlin, zuvis, o ne zuvu taukai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 01 31, 20:07)
ir tikites kad persiauna? grupeje gi irgi nesedi vien - nu nzn - kai paziuriu kaip jie vaiksto - nesinori saviskei to duot...


žinoma persiauna biggrin.gif
Esu įsitikinus
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2015 01 31, 23:11)
Carlin, zuvis, o ne zuvu taukai  biggrin.gif


Čia dar geriau, o bet tačiau mano vyresnioji absoliučiai nevalgo žuvies, net neragauja ir į jokius kompromisus nesileidžia. Ji net darželyje užuodus, kad pietums atvežta žuvis pareiškia, kad žuvies tai jai jau tikrai nedėti... Ir nededa jai, namie irgi net nebando ragaut - smirda, neskanu ir pan. O vat žuvų taukus be kokių paskaninimų išgeria grynus ir net skystus... Tai tik jie ir belieka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 01 31, 23:07)
bet kodel jos lauko avalyne? todel, kad lauke mes daug judam - ir reikalinga apsauga pedoms, sanariams ir pan mirksiukas.gif . Kambaryje galim buti su bet kuo - basi, su kojinem, slepetem - nes kiek jau ten mes judam - taciau vaikai nesedi taip ramiai kaip mes, jie begioja, vaiksto, lipa, sokineja g.gif  Tas pabandykit - nu ir bunu darbe visa diena su batais, kazkaip slepeciu nepersiaunu blush2.gif bet darbe ir nesedziu ant sofutes g.gif Neturiu nieko pries slepetes, kurios lengvai apsiauna ir patogios, nesmukcioja - bet tai jau ir yra beveik basutes, tik ne odines, o medziagines g.gif Taciau basutes issirinkti lengviau, nes ju pasiula didesne wink.gif

drinks_cheers.gif

pas mus darželyj irgi buvo jokių crocsų griežtai, dėl jūsų visų anksčiau paminėtų priežasčių, plius kaip ortopedė sakė, pažiūrėkit kaip išformuotas crocso padukas, ypač tų klumpių ...... jei taip ištisai su jom- pilnapėdystei vystytis puikios galimybės
Atsakyti
QUOTE(keistuole @ 2015 01 31, 23:16)
žinoma persiauna  biggrin.gif
Esu įsitikinus


ne, tai as neikalbineju - tiesiog pasidalinau ka matau grupese su vaikais, apautais crocsais rolleyes.gif Kiekvienas turi teise rinktis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2015 01 31, 23:18)
drinks_cheers.gif

pas mus darželyj irgi buvo jokių crocsų griežtai, dėl jūsų visų anksčiau paminėtų priežasčių, plius kaip ortopedė sakė, pažiūrėkit kaip išformuotas crocso padukas, ypač tų klumpių ...... jei taip ištisai su jom- pilnapėdystei vystytis puikios galimybės


O man vienas geriausių Vilniaus ortopedų docentas ne kartą yra pasakęs - ne batai formuoja pėdą, o pėda formuoja batus. Beje, jis ir paskaitas skaito, tai turi viena temą pavadinimu "Ortopedų mitai". Šioje temoje aptariama ir crocs avalynė biggrin.gif kuri pasak jo, tikrai nekenkia vaikams, kaip kad daugeliui atrodo.

Nors aš asmeniškai vaikui crocs neaunu į darželį, nors tik dėl to, kad mano galva tai tikrai nėra patogu.
Atsakyti
QUOTE(Carlin @ 2015 01 31, 23:26)
O man vienas geriausių Vilniaus ortopedų docentas ne kartą yra pasakęs - ne batai formuoja pėdą, o pėda formuoja batus. Beje, jis ir paskaitas skaito, tai turi viena temą pavadinimu "Ortopedų mitai". Šioje temoje aptariama ir crocs avalynė biggrin.gif kuri pasak jo, tikrai nekenkia vaikams, kaip kad daugeliui atrodo.

Nors aš asmeniškai vaikui crocs neaunu į darželį, nors tik dėl to, kad mano galva tai tikrai nėra patogu.


as irgi nemanau kad jie pedos formavimuisi kenkia, pati namie vaikstau su crocsais ir man tikrai patogu - bet as vaikstau, nebegioju, neropoju, nesikarstau, nesokineju rolleyes.gif pabandykit kad ir pabegiot su sliurem - nu tikrai ne kas gaunas unsure.gif o vaikai ar moka tik ramiai vaisiot? gi jie visad veiksme - todel manau tai nera tinkama ir saugi avalyne darzelyje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2015 01 31, 23:00)
Bet basutes tai lauko avalyne. Pabandykit pati visa diena basutem kambary pavaiksciot... Gal vis delto kokios slepetes butu geriausias variantas.


O mums labiausiai patinka ir pasiteisina sakykim toks tarpinis šlepečių - basučių variantas biggrin.gif

batukai
Atsakyti
cia kas klause apie termo maikutes trumpom rankovytem - dar radau:

http://direct.asda.c....html?q=thermal
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2015 02 01, 01:06)
O mums labiausiai patinka ir pasiteisina sakykim toks tarpinis šlepečių - basučių variantas biggrin.gif

batukai


bet juos reikia matuotis, man patiko, bet dukrai pasimatavom ir netinka, tabaluojasi sad.gif buvom iki ju pardes nuvykusios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 02 01, 01:10)
cia kas klause apie termo maikutes trumpom rankovytem - dar radau:

http://direct.asda.c....html?q=thermal

o tas termo dėldidesnės šilumos dedate?
Atsakyti