Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(elizieja @ 2015 01 31, 22:09)
o iš kur ir kokius vilnonias apatines maikutes perkate  blush2.gif
Aš nelabai tuo domėjausi ir į daržą medvilninę maikutę dėdavau (irgi ale nusistačius prieš sintetiką buvau), tai gal todėl ir sergam vis  doh.gif  blush2.gif


nu mes Panevezy turim toki geri kaip Devold... Siaip MM yra ju pilna pardavime mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 01 31, 23:08)
taigi as ne pati juos sugalvojau - tiesiog sunus tieeeek sirgo - kad budavo savaite antibijotikai, savaite ale sveikas ir taip ilgai ilgai doh.gif  Kai uzkniso vien tik gydyt ir slaugyt - buvau priversta ieskot ne gydytojo, o pagalbos ir ja radau pas homeopata - kuris va isaiskino organizmo sistemos principus, kuriais vadovaujasi gydydamas - ir ka, matau rezultata rolleyes.gif  Ale kaip su kuo nors savo atradimu pasidalinu - lieku apsaukta visazine lotuliukas.gif  doh.gif


Sakykite, o kaip su zuvu taukais? Ar jie taip pat priskiriami vitaminams?..katik savo sunui tu garsiuju zemuoginiu nupirkau..nors anksciau jokiu nevartojome..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2015 01 31, 22:13)
nzn kaip kt. šalyse, bet LT tikrai vyrauja taisyklė, kad vos ne ką tik gimusį vaiką reikia matinti vitaminais ir tikrai pastebiu nemažai nustebusių veidų, kad kaip tai tu nenuperki vaikams vitaminų, gražių, skanių, labai labai gerų ir pan.


nu taip... ir vos ne asocialia pasijauti, kad tu vitaminu neduodi... nors... asocialiu mamu vaikai kaip tycia ir neserga - nei jiems kas kosytes verda, nei sriubytes - darzely auga ant valdisko maisto - snarglys pabuna iki gurneliu kelias dienas - ir viskas baigias lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbane* @ 2015 01 31, 23:16)
Sakykite, o kaip su zuvu taukais? Ar jie taip pat priskiriami vitaminams?..katik savo sunui tu garsiuju zemuoginiu nupirkau..nors anksciau jokiu nevartojome..smile.gif

žuvų taukai yra thumbup.gif kaip ir pvz.apie asocialius vaikus lotuliukas.gif nes aš irgi niekaip neatrandu paaiškinimo, kodėl jie stebuklingai neserga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Garbane* @ 2015 01 31, 22:16)
Sakykite, o kaip su zuvu taukais? Ar jie taip pat priskiriami vitaminams?..katik savo sunui tu garsiuju zemuoginiu nupirkau..nors anksciau jokiu nevartojome..smile.gif


Va kaip su kudikiais ir zuvu taukais - tai nzn, dukrai duodu, bet turiu tam priezasciu (tuos garsiuosius bet be jokiu skoniu - nes jie tikrai nera ten zemuogiu pririnke lotuliukas.gif ) Bet siaip logiskai mastant - nu tai zuvu taukai, ne vitaminai kaip ir alyvuogiu aliejus, pienas ir pan - ar ne? Tai naturalus produktas ir "pagardint" juo kosyte nieko tokio. g.gif
Papildyta:
QUOTE(zz_aiza @ 2015 01 31, 22:22)
kaip ir pvz.apie asocialius vaikus  lotuliukas.gif nes aš irgi niekaip neatrandu paaiškinimo, kodėl jie stebuklingai neserga  biggrin.gif


cia kazkada darbe diskutavom ta tema ir isvadas pasidarem - nu realiai tie vaikai nei jie saldainiu gauna, nei pyrageliu, tortu ir kitokiu brudu - kurie tersia organizma, taip pat ir papildu, vitaminu rolleyes.gif Higiena, svara namie irgi abejotina... Be to - nieks ju nekamso, rubeliu siltu neperka, nerengia - ka randa patys spintoje - ta apsirengia (tipo naturaliai grudinasi) - organizmas visad pasiruoses kovoti, gintis - tai imunine dirba kaip reikalas - tai ir islavejus, sustiprejus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 01 31, 22:14)
nu mes Panevezy turim toki geri kaip Devold... Siaip MM yra ju pilna pardavime mirksiukas.gif

ačiū 4u.gif Niekur neradau maikučių trumpom rankovėm, gal tokių termo nebūna g.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2015 01 31, 22:29)
ačiū  4u.gif Niekur neradau maikučių trumpom rankovėm, gal tokių termo nebūna  g.gif


buna mirksiukas.gif MS ir asdoje esu pirkusi mirksiukas.gif

va radau:
http://www.marksands...catalogId=10051
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 31 sausio 2015 - 22:35
QUOTE(Kriiste @ 2015 01 31, 21:07)
ir tikites kad persiauna? grupeje gi irgi nesedi vien - nu nzn - kai paziuriu kaip jie vaiksto - nesinori saviskei to duot...


Bet basutes tai lauko avalyne. Pabandykit pati visa diena basutem kambary pavaiksciot... Gal vis delto kokios slepetes butu geriausias variantas.
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2015 01 31, 22:01)
man iki visažinės kaip iki mėnulio, bet jau užkniso klausimas kokiais stebuklingais vitaminais ar papildais maitinu savo vaikus, kad jie visiškai neserga, 100 kartų tfu tfu tfu, netgi dvimetis, rugsėjį pradėjęs lopšelį lankyti, šiai dienai yra praleidęs 5 dienas. Mano atsakymas - kad mano vaikai burnoje nėra turėję jokių vitaminų, imunitetą stiprinančių papildų, mokamų skiepų. Buvau čia dukrą sugalvojusi prieš darželį pamaitinti kokiais imunitetą stiprinančiais lašiukais, bet mūsų gydytoja greitai man smegenis atplovė lygiai su tokiais pačiais argumentais, kuriuos paminėjo Kriisti, kad nekišti nagų prie besiformuojančio vaiko imuniteto, kad jis pats išmoktų su visokiomis zarazomis kovoti ir vaiko (jei tyrimais nenustatyta, kad jam kažko konkretaus trūksta) dėl mados nemaitinti jokiais vitaminais - patikėjau tokiu jos požiūriu ir kol kas nesigailiu.

Jums gerai, kad ligos aplenkia. Deja, maniskis is ligu neisbrenda:( Nors vitaminu ar papildu neduodavau, mokamais skiepais neskiepijau. Atrodo ir neprikutoju vaiko, ir lauke daug laiko praleidziam. Deja ....liga po ligos, o menkiausia sloga baigiasi ausu uzdegimu:(
Sia savaite homeopate prie zirniuku paskyre ir papildu. matysim kaip cia bus toliau.
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2015 01 31, 23:00)
Bet basutes tai lauko avalyne. Pabandykit pati visa diena basutem kambary pavaiksciot... Gal vis delto kokios slepetes butu geriausias variantas.


bet kodel jos lauko avalyne? todel, kad lauke mes daug judam - ir reikalinga apsauga pedoms, sanariams ir pan mirksiukas.gif . Kambaryje galim buti su bet kuo - basi, su kojinem, slepetem - nes kiek jau ten mes judam - taciau vaikai nesedi taip ramiai kaip mes, jie begioja, vaiksto, lipa, sokineja g.gif Tas pabandykit - nu ir bunu darbe visa diena su batais, kazkaip slepeciu nepersiaunu blush2.gif bet darbe ir nesedziu ant sofutes g.gif Neturiu nieko pries slepetes, kurios lengvai apsiauna ir patogios, nesmukcioja - bet tai jau ir yra beveik basutes, tik ne odines, o medziagines g.gif Taciau basutes issirinkti lengviau, nes ju pasiula didesne wink.gif
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2015 01 31, 23:13)
nzn kaip kt. šalyse, bet LT tikrai vyrauja taisyklė, kad vos ne ką tik gimusį vaiką reikia matinti vitaminais ir tikrai pastebiu nemažai nustebusių veidų, kad kaip tai tu nenuperki vaikams vitaminų, gražių, skanių, labai labai gerų ir pan.


Pirma karta girdziu apie tokia taisykle. Kazka sumaiset. Farmacijos firmos is kazko gyventi turi, o papildus reklamuoti yra sudarytos visos salygos. Turbut is tu reklamu ir susidaret tokia nuomone. Vitaminus ur mikroelementus gaunam is visavercio maisto, taigi papildomai ju tikrai nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2015 01 31, 20:53)
bet jau ne miegui  doh.gif ir dar vaikams  schmoll.gif oda nekvepuoja, vaikas suprakaituoja


QUOTE(Galla @ 2015 01 31, 21:26)
kada prie progos paklauskit dermatologo, ar poliesteris tinkamas miegui  4u.gif  4u.gif


Labai gerai būtų, jei kai kurie dermatologai atnaujintų savo žinias ir negyventų 20 metų senumo informacija.

Šiuolaikinis kokybiškas poliesterinis flysas iš kurio siuvamos pižamos net ir kūdikiams, kuo puikiausiai kvepuoja, vaikas kaip tik nebūna suprakaitavęs, nes kokybiška sintetinė medžiaga ne tik kad kvepuoja, bet dar ir išgarina drėgmę.

Dėl vitaminų labai norėčiau palaikinti aukščiau esančius postus, gaila, nėra tokios funkcijos. Geriausias vitaminas - sveikas maistas bigsmile.gif na ir žuvies taukai dar prie jo biggrin.gif
Atsakyti