Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Kriiste @ 2015 01 31, 22:12)
nu tai tik jusu nuomone ir nebutinai teisinga mirksiukas.gif apie naktinuku kaina nejo jokia kalba mirksiukas.gif


baigiam sia diskusija, nuomonei pagristi diplomu nerodysiu:-) kada prie progos paklauskit dermatologo, ar poliesteris tinkamas miegui 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galla: 31 sausio 2015 - 21:34
QUOTE(Galla @ 2015 01 31, 21:26)
baigiam sia diskusija, nuomonei pagristi diplomu nerodysiu:-) kada prie progos paklauskit dermatologo, ar poliesteris tinkamas miegui  4u.gif  4u.gif


kad neturim reikalu su jais mirksiukas.gif cia tas pats, kas klausti - ar vaikui reikia papildu ar vitaminu lotuliukas.gif
Atsakyti
na, taip-flysas tikrai šildo, nes aš pagal chalatą galiu spręsti...bet mes čia Panevėžy turim tokią galimybę devoldu apsirūpint, tai mano dukra, kai šalta miega su tais merinukais, tokiais labai plonais, švelniais, nors ir vilnoniais, ten gi daug rūšių jie turi, tai tokie plonyčiai kur-patys mylimiausi
Papildyta:
QUOTE(Kriiste @ 2015 01 31, 22:29)
kad neturim reikalu su jais mirksiukas.gif cia tas pats, kas klausti - ar vaikui reikia papildu ar vitaminu lotuliukas.gif


o rimtai, tai reikia ar nereikia?...nu, aš jaučiu kokia neišmanėlė...mano vaikai tai be vitaminų ir papildų išaugo, na Vit D lašiukus kūdikėstėj esu davus
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 01 31, 22:30)
na, taip-flysas tikrai šildo, nes aš pagal chalatą galiu spręsti...bet mes čia Panevėžy turim tokią galimybę devoldu apsirūpint, tai mano dukra, kai šalta miega su tais merinukais, tokiais labai plonais, švelniais, nors ir vilnoniais, ten gi daug rūšių jie turi, tai tokie plonyčiai kur-patys mylimiausi

Cia gerai kai alergijos nera, as nuo vilnos kasausi, tai man su ja laaabai atsargiai reikia, o flisas liuks, namuose ir pati nesioju nes tikrai sildo.
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 01 31, 21:33)
o rimtai, tai reikia ar nereikia?...nu, aš jaučiu kokia neišmanėlė...mano vaikai tai be vitaminų ir papildų išaugo, na Vit D lašiukus kūdikėstėj esu davus


be tyrimu - tikrai nereikia, duodant - galit net kenkti vaikui (aisku yra ir kitaip mananciu mediku) - nes organzimas turi tokia savybe pats pasiimti is maisto ko jam truksta (aisku, prades sakyti kad dabartiniame maiste nieko nebera - bet tai ne tiesa, nes be tu mikroelementu, medziagu - vaisiai ir darzoves paprasciausiai neaugtu). Kai organizmui pastoviai pakisama is sono tu ale vitaminu - jam nebera reikalo del ju stengtis ir vargintis, vaikai (ir siaip zmones) nebejaucia naturalaus poreikio tarkim darzovem, vaisiam, sutrinka mityba ir pan - zodziu uzburtas ratas. Taip silpsta imunine sistema - nes visa sistema "tingi, miega". O va jau yra tyrimu - kad gelezis (kuria taip pumpuojami vaikai, o ir suauge, kuriu hemoglobinas zemokas, net ne zemas) yra toksiska, naikina smegenelese tam tikrus audinius ir jau pradedama sieti jos vartojimas su alzhaimeriu ateityje... Tai baisi liga, anksciau sirgdavo tik gana garbaus amziaus sulauke senoliai, dabar amzius jauneja... Nu zodziu - nebesipleciu - nes tai lygiai taip pat atsiras mediku, kurie paneigs... Taciau paskatinta homeopato (kuriuo pasitikiu) nustojau vaikus farsiruot papildais, vitaminais - realiai nepamenu kada kuris yra sirges. Kaip ir vaistineleje neturim absoliuciai jokiu vaistu - apart citrosepto cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 01 31, 22:42)
nustojau vaikus farsiruot papildais, vitaminais - realiai nepamenu kada kuris yra sirges. Kaip ir vaistineleje neturim absoliuciai jokiu vaistu - apart citrosepto

nesitikėjau tokio atsakymo hi.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 01 31, 22:29)
kad neturim reikalu su jais mirksiukas.gif cia tas pats, kas klausti - ar vaikui reikia papildu ar vitaminu lotuliukas.gif


nebesigincysiu su tokia viska zinancia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Galla @ 2015 01 31, 21:50)
nebesigincysiu su tokia viska zinancia  lotuliukas.gif


oho kaip save nuvertinot - juk jus kategoriskai teigiat, kad JOKIU poliesteriu lovoje vaikams, pas mane kategoriskumo kur kas maziau - tiesiog turiu kitokia nuomone nei jusu ir bendrauju su kitokiais medikais nei jus - o del vaiku - svarbiausia kad jie butu sveiki ir apskritai turetu kuo apsivilkt ir nebutu nuogi - ta cia ir darom visos susibure mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
man iki visažinės kaip iki mėnulio, bet jau užkniso klausimas kokiais stebuklingais vitaminais ar papildais maitinu savo vaikus, kad jie visiškai neserga, 100 kartų tfu tfu tfu, netgi dvimetis, rugsėjį pradėjęs lopšelį lankyti, šiai dienai yra praleidęs 5 dienas. Mano atsakymas - kad mano vaikai burnoje nėra turėję jokių vitaminų, imunitetą stiprinančių papildų, mokamų skiepų. Buvau čia dukrą sugalvojusi prieš darželį pamaitinti kokiais imunitetą stiprinančiais lašiukais, bet mūsų gydytoja greitai man smegenis atplovė lygiai su tokiais pačiais argumentais, kuriuos paminėjo Kriisti, kad nekišti nagų prie besiformuojančio vaiko imuniteto, kad jis pats išmoktų su visokiomis zarazomis kovoti ir vaiko (jei tyrimais nenustatyta, kad jam kažko konkretaus trūksta) dėl mados nemaitinti jokiais vitaminais - patikėjau tokiu jos požiūriu ir kol kas nesigailiu.
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2015 01 31, 22:01)
bet mūsų gydytoja greitai man smegenis atplovė lygiai su tokiais pačiais argumentais, kuriuos paminėjo Kriisti,


taigi as ne pati juos sugalvojau - tiesiog sunus tieeeek sirgo - kad budavo savaite antibijotikai, savaite ale sveikas ir taip ilgai ilgai doh.gif Kai uzkniso vien tik gydyt ir slaugyt - buvau priversta ieskot ne gydytojo, o pagalbos ir ja radau pas homeopata - kuris va isaiskino organizmo sistemos principus, kuriais vadovaujasi gydydamas - ir ka, matau rezultata rolleyes.gif Ale kaip su kuo nors savo atradimu pasidalinu - lieku apsaukta visazine lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 01 31, 21:01)

nu dabar tu poliesteriu visokiu yra - ir kur kvepuoja ir isgarina dregme is kuno - pvz termo rubeliai - tikrai ne visa sintetika yra didelis blogis, o va vaikams savo medvilnes apatiniu maikuciu niekad nededu - nes jei vaikas susyla, medvilne sugeria dregme ir ilgai buna slapia, vaikas persala... Kadangi maniskiai gali deveti vilna - apatines maikutes tik vilnones, jei negaletu - deciau termo maikutes be vilnos (su poliesteriu) mirksiukas.gif
Papildyta:
PS - tikrai nekalbu apie asdos naktinukus - kadangi kazkaip naktinuku dukrai nepraktikuoju rengti - ju sudetimi nesidomejau ir nesu ciupinejus - tad negaliu komentuoti kas ten per poliesteris mirksiukas.gif



QUOTE(Kriiste @ 2015 01 31, 21:21)
nea, ne apie devold - turiu ir MS ir asdos apatiniu maikuciu termo - kur didzioji dalis yra poliesteris - audinys tikrai labai malonus ir susylus nesijaucia dregmes. Kadangi ir pati deviu - tai pati ant saves ir ivertinu - vaikam niekad nededu 100% medvilnes maikuciu apatiniu (tik vilnones arba termo su poliesteriu). Pizamos jo - medvilnes, nes su jomis nereik eit i kiema, jei suprakaituoja ir sugeria dregme mirksiukas.gif

o iš kur ir kokius vilnonias apatines maikutes perkate blush2.gif
Aš nelabai tuo domėjausi ir į daržą medvilninę maikutę dėdavau (irgi ale nusistačius prieš sintetiką buvau), tai gal todėl ir sergam vis doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 01 31, 23:08)
Ale kaip su kuo nors savo atradimu pasidalinu - lieku apsaukta visazine lotuliukas.gif  doh.gif

nzn kaip kt. šalyse, bet LT tikrai vyrauja taisyklė, kad vos ne ką tik gimusį vaiką reikia matinti vitaminais ir tikrai pastebiu nemažai nustebusių veidų, kad kaip tai tu nenuperki vaikams vitaminų, gražių, skanių, labai labai gerų ir pan.
Atsakyti