Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Kad net crocs basutese kojytes nera tvirtai unsure.gif man tokie batai labiau po rasota zole ar pliaza begioti. Bet gal kitiems patogu.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 01 31, 20:07)
ir tikites kad persiauna? grupeje gi irgi nesedi vien - nu nzn - kai paziuriu kaip jie vaiksto - nesinori saviskei to duot...


Reiks pastebėti saviškį, kaip jam sekasi su crocs klumpėmis vaikščioti. O dukrytė tai su crocs basutėmis, su jomis manau nėra jokių problemų.
Bet kokiu atveju gerai, kad parašėte 4u.gif Reiks atkreipti dėmesį.
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 01 31, 19:57)
Crocsai tikrai ne ta avalyne, su kuria laikyt vaika darzelyje...



drinks_cheers.gif mum per susirinkima is kart pasake.. jokiu crocs.. jei norit namie dėvėkit , bet ne darželyje grupėje ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2015 01 31, 21:15)
Kad net crocs basutese kojytes nera tvirtai  unsure.gif man tokie batai labiau po rasota zole ar pliaza begioti. Bet gal kitiems patogu.

drinks_cheers.gif plius ir prakaituoja kojos, as crocs perku lietaus botus nes lengvi ir gustus ziemos pliurzem, o visa kita jau normali avalyne ax.gif
Atsakyti
mergaites, gal kas planuoja uzsakyneti is asos, Vilniuje? prisijungciau su viena suknele. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2015 01 31, 20:53)
Manau poliesteris pats savaime nėra blogai, nebent jis nekokybiškas. Šiaip gi flysiniai drabužiai irgi poliesteris, taip pat ir flysinės pižamos. Bet mes visi šeimoje mėgstame ir dėvime flysus.  Ir ko čia tų vaikų reikėtų gailėti?  unsure.gif


poliesteris savaime nera blogai tam tikrose srityse - specialus sportiniuose drabuziuose, flysai kaip pasiltinantis sluoksnis, bet jau ne miegui doh.gif ir dar vaikams schmoll.gif oda nekvepuoja, vaikas suprakaituoja, atsiranda visokios odos problemos, ziauru man tokius dalykus is mamyciu girdet, bet zinau, kad neverta perkalbinet schmoll.gif mano vaikams miegui vienareiksmiskai - tik medvilne, na, dar viskoze ar modalas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linxmute @ 2015 01 31, 20:15)
Kad net crocs basutese kojytes nera tvirtai  unsure.gif man tokie batai labiau po rasota zole ar pliaza begioti. Bet gal kitiems patogu.


nu basutes mazesne blogybe - jos bent ant kojos laikos mirksiukas.gif

QUOTE(kipitun @ 2015 01 31, 20:16)
Reiks pastebėti saviškį, kaip jam sekasi su crocs klumpėmis vaikščioti. O dukrytė tai su crocs basutėmis, su jomis manau nėra jokių problemų.
Bet kokiu atveju gerai, kad parašėte 4u.gif  Reiks atkreipti dėmesį.


vaiksciot gal ir normaliai - pastebekit kaip begiot, sokinet, laiptais lipt - ir ne siaip vedant uz rankytes - o plepant, isdykaujant, pasisitumdant - juk vaikai grupeje elgiasi visai kitaip nei namie prie jusu. Va namie kazkaip nepatogu, nesmagu atrodo - ieskot kazko padoraus - bet pagalvokit, jog namie vaikai tikrai maziau uzsieme aktyvia veikla nei darzelyje, o ir suziuret, kad tarkim grindys nebutu prisitaske - paprasciau... Nesat niekad slydus su croksais? patikekit kokiu traumu gali buti blush2.gif unsure.gif


QUOTE(proksi @ 2015 01 31, 20:45)
drinks_cheers.gif  plius ir prakaituoja kojos, as crocs perku  lietaus botus nes lengvi ir gustus ziemos pliurzem, o visa kita jau normali avalyne  ax.gif


nu del to prakaitavimo - yra vaiku kuriems ne vienuose batuose neprakaituoja ir yra tokiu - kuriems visuose jos prakaituoja unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Galla @ 2015 01 31, 20:53)
bet jau ne miegui  doh.gif ir dar vaikams  schmoll.gif oda nekvepuoja, vaikas suprakaituoja, atsiranda visokios odos problemos, ziauru man tokius dalykus is mamyciu girdet,


nu dabar tu poliesteriu visokiu yra - ir kur kvepuoja ir isgarina dregme is kuno - pvz termo rubeliai - tikrai ne visa sintetika yra didelis blogis, o va vaikams savo medvilnes apatiniu maikuciu niekad nededu - nes jei vaikas susyla, medvilne sugeria dregme ir ilgai buna slapia, vaikas persala... Kadangi maniskiai gali deveti vilna - apatines maikutes tik vilnones, jei negaletu - deciau termo maikutes be vilnos (su poliesteriu) mirksiukas.gif
Papildyta:
PS - tikrai nekalbu apie asdos naktinukus - kadangi kazkaip naktinuku dukrai nepraktikuoju rengti - ju sudetimi nesidomejau ir nesu ciupinejus - tad negaliu komentuoti kas ten per poliesteris mirksiukas.gif
Atsakyti
tai as ir sakau, kad neverta kazka irodinet del poliesterio biggrin.gif as juk ir nesakau, kad visas blogas ir nenesiotinas... parasiau ir kur tinkamas. JOKS poliesteris miegui netinkamas. Bet taip visada buna - zmones mano, kad jei sportui tinka, tai ir miegui bus pats tas doh.gif ir perka vaikuciams grazius sintetinius naktinukus, o jei pigiai, tai is vis super bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galla: 31 sausio 2015 - 21:09
QUOTE(Galla @ 2015 01 31, 21:07)
JOKS poliesteris miegui netinkamas. Bet taip visada buna - zmones mano, kad jei sportui tinka, tai ir miegui bus pats tas  doh.gif ir perka vaikuciams grazius sintetinius naktinukus, o jei pigiai, tai is vis super  bigsmile.gif


nu tai tik jusu nuomone ir nebutinai teisinga mirksiukas.gif apie naktinuku kaina nejo jokia kalba mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2015 01 31, 22:01)
nu dabar tu poliesteriu visokiu yra - ir kur kvepuoja ir isgarina dregme is kuno - pvz termo rubeliai - tikrai ne visa sintetika yra didelis blogis, o va vaikams savo medvilnes apatiniu maikuciu niekad nededu - nes jei vaikas susyla, medvilne sugeria dregme ir ilgai buna slapia, vaikas persala... Kadangi maniskiai gali deveti vilna - apatines maikutes tik vilnones, jei negaletu - deciau termo maikutes be vilnos (su poliesteriu) mirksiukas.gif


Jus gal apie termo iš Devold kalbat, tai ten ne poliesteris, o maišyta sudėtis alergiškiems vaikams...
QUOTE(Galla @ 2015 01 31, 22:07)
tai as ir sakau, kad neverta kazka irodinet del poliesterio  biggrin.gif as juk ir nesakau, kad visas blogas ir nenesiotinas... parasiau ir kur tinkamas. JOKS poliesteris miegui netinkamas.


visiškai su Jumis sutinku, miegui tik natūralus pluoštas.... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 01 31, 21:15)
Jus gal apie termo iš Devold kalbat, tai ten ne poliesteris, o maišyta sudėtis alergiškiems vaikams...



nea, ne apie devold - turiu ir MS ir asdos apatiniu maikuciu termo - kur didzioji dalis yra poliesteris - audinys tikrai labai malonus ir susylus nesijaucia dregmes. Kadangi ir pati deviu - tai pati ant saves ir ivertinu - vaikam niekad nededu 100% medvilnes maikuciu apatiniu (tik vilnones arba termo su poliesteriu). Pizamos jo - medvilnes, nes su jomis nereik eit i kiema, jei suprakaituoja ir sugeria dregme mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dives @ 2015 01 31, 22:15)
Jus gal apie termo iš Devold kalbat, tai ten ne poliesteris, o maišyta sudėtis alergiškiems vaikams...
visiškai su Jumis sutinku, miegui tik natūralus pluoštas.... drinks_cheers.gif


Bet kai salta medvilne nesildo nei per kur kaip flisas, man jis nepainomas kai vaikas nusiklojes miega ar vesoka namuose, liuks miegui, jau ne pirmus metus naudoju flisines lizamytes carteriuko, tai idealus variantas dregmes nelaiko, isgarina, siluma laiko super, tad ne tik geris yra nsturalus pluostas biggrin.gif
Atsakyti