Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(dajana03 @ 2015 01 30, 00:01)
Labas, merginos, gal kuri užsakinėja iš prancūziško redoute?ir persiunčia prekes iš Prancūzijos,nes noriu pirkt, o į LT nesiunčia  blush2.gif

Tai kad siuncia, cia paskaitykit
sm tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasosrasotos: 29 sausio 2015 - 23:36
QUOTE(pasimetus1140 @ 2015 01 29, 23:58)
Del DPD, man kazko atrodo, kad pas juos mokami krovos darbai yra nuo 30kg... gal kas nors ir pasikeite... siaip manau, kad ne visu siuntiniai sveria daugiau nei 30kg.

DPD tinklapyje nurodyta, kad krovos darbai taikomi kai siunta sunkesnė nei 31,5 kg
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 01 29, 22:08)
parasiau, bet atsakymo nesulaukiau, reiks accounta nauja kurt jauciu biggrin.gif

man nepadėjo nei naujas accountas, nei kito žmogaus accountas ir jo kreditinė kortelė..spėju pagal IP užblokavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 30, 08:12)
man nepadėjo nei naujas accountas, nei kito žmogaus accountas ir jo kreditinė kortelė..spėju pagal IP užblokavo smile.gif


Man irgi kiti accountai nepadėjo, su savo kita korta bandziau, deja...
Atsakyti
SKUBIAI RENKU MANGO, VILNIUS, CENTRAS,
GALIU PERSIŲSTI Į až 4u.gif
Atsakyti
Laba, ar cia patikima parduotuve swarovski

http://www.1960.biz/

arba kaip patikrinti ar cia orginalai ir galima pirkti.

Dekui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gugiene: 30 sausio 2015 - 09:00
Merginos, o kaip jus perkate is amazon.co.uk? Tiesiai i LT? Skaitau kad kai kurios siunciasi per UK, bet neikertu sistemos, ar tikrai pigiau gaunasi? Man pvz. reikia keliu zaislu, bet kad uz siuntima dar 9 svarus skaiciuoja.. Ar galiu pigiau kazkaip prasisukt?
Atsakyti
QUOTE(PoppyMilk @ 2015 01 30, 09:50)
Merginos, o kaip jus perkate is amazon.co.uk? Tiesiai i LT? Skaitau kad kai kurios siunciasi per UK, bet neikertu sistemos, ar tikrai pigiau gaunasi? Man pvz. reikia keliu zaislu, bet kad uz siuntima dar 9 svarus skaiciuoja.. Ar galiu pigiau kazkaip prasisukt?

Tikrai ar netikrai priklauso nuo konkrečios situacijos mirksiukas.gif
O kadangi mes nežinom, ką perkat ir kiek perkat, tai ir tiksliai atsakyt negalėsim. Bet jūs galit labai paprastai ir pati apsiskaičiuot abu variantus. Susidėdat krepšelį, įvedat LT adresą ir žiūrit, kokia suma gaunasi su siuntimu. Tada įvedat UK adresą ir irgi pažiūrit, kiek gaunasi + pridedat siuntimo kainą iš UK į LT (pagal PA ar Tukio įkainius). Ir matysit, koks variantas labiau apsimoka rolleyes.gif Iš asmeninės patirties - dažniausiai, UK adresu pirkti apsimoka labiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gugiene @ 2015 01 30, 09:00)
Laba, ar cia patikima parduotuve swarovski

http://www.1960.biz/

arba kaip patikrinti ar cia orginalai ir galima pirkti.

Dekui.

man vien tinklapio pavadinimas nenormalus..nera konkretaus adreso imones. el pastas tiesiog gmail
Atsakyti
Renku is sios parduotuves slidinejimo aprangos inventorius https://fun-sport-vision.com/ siuntima rodo 20 eur as nusiziurejau striuke wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bbiitute: 30 sausio 2015 - 10:50
Sakykit, TBS siuncia i LT prekes? Kazkas man ten neaisku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Pabirutė*: 30 sausio 2015 - 11:01
QUOTE(Eglynas9 @ 2015 01 30, 10:00)
Tikrai ar netikrai priklauso nuo konkrečios situacijos mirksiukas.gif



Aciu uz atsakyma. Bandysiu.
Atsakyti