Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Loram @ 2015 01 29, 21:39)
o i lifta tilps?

nezinau kaip boots bus, bet is everything jei buna dideles dezes tai sunkiai -dar ziurint koks liftas
biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Loram @ 2015 01 29, 21:22)
įdomu kaip man su boots pampersais bus smile.gif bet tai nieko - aš galiu užsinešt, bet tegu vaiką palaiko smile.gif (4mėn)

Floradix - pirmiau nusipirkit LT mažą butelį paragaut; mūsų visa šeima negėrė - reto šlykštumo skonis; net MB, kuris bet kokį š... gali dėt į burną, bet šito negėrė

siaip, neidomu jiems kad vaikas-ne jie pasidare vaikus biggrin.gif o jeigu nera kas padetu, tai suprask maziau uzsakinek arba mokek
Papildyta:
QUOTE(D'esire @ 2015 01 29, 21:34)
Zinokite nieko gero ir neatsake biggrin.gif tipo jusu siuntinys labai didelis ir sunkus, todel reikia kurjeriui pagalbos biggrin.gif


taip ir man atsake-kad arba mokekite, arba kad butu kas padeda uznesti, t.y jie tik vienu lipimu gali viena deze paimti ir viskas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Loram @ 2015 01 29, 20:39)
o i lifta tilps?

Taip taip, tilps;)
Atsakyti
merginos , o omniva kur nors skelbia terminalam akcijas pigiau? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2015 01 29, 11:04)
Labas rytas,
Renku SD,Kaunas.. 4u.gif Uzsakinesiu siandien vakare 4u.gif

Ar jau daret uzsakyma, jeigu ka prisijungciau jei dar nepadarete?
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2015 01 29, 22:13)
merginos , o omniva kur nors skelbia terminalam akcijas pigiau? smile.gif

per cia yra http://www.vinted.lt...niva-pasiulymas
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2015 01 29, 22:21)

ačiū wink.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 01 29, 20:34)
Zinokit net nezinau ar pati uzsinesit, dezes ciut ne mano ugio biggrin.gif

QUOTE(Loram @ 2015 01 29, 20:39)
o i lifta tilps?

Neblogai merginos Jūs čia visos užsipirkot, žmogaus dydžio dėžėmis lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2015 01 29, 17:46)
Man atrodo geriau nebandyk, niekas nebus pasikeitę, jei jiems dar neparašei.

parasiau, bet atsakymo nesulaukiau, reiks accounta nauja kurt jauciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2015 01 29, 15:26)
Amazone didelės nuolaidos Umi batukams. Savo merginai šituos pilnai odinius batelius paėmiau. 12 svarų nekainavo, iki 55 lt už kokybišką odinę avalynę  thumbup.gif
http://www.amazon.co...b_recs_14_title


Bet kad pristatymas + 7sv g.gif
Gal kas renka?
Vilnius.
Atsakyti
QUOTE(pupune @ 2015 01 29, 22:18)
Bet kad pristatymas + 7sv  g.gif
Gal kas renka?
Vilnius.

manau, kad perka UK adresu. LT dar ir PVM dasdes nemazas
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 29, 16:27)
jei kopijavot, gali but liko tarpas tuščias pradžio ar pabaigoj todel gali mesti klaidas

taip ir buvo smile.gif pati pabandziau ranka ivesti ir tiko.

QUOTE(Oncitaa @ 2015 01 29, 16:34)
aciu  4u.gif  begu skaityt atsiliepimus,o kokio amziaus vaikuciui jus duodate?

Daviau sunui kai metuku buvo. dabar vel duodu, bet jau jis 4m. mazei irgi daviau kai buvo metuku. po puse tabletytes lyg tais duodavau maziukams. dabar jau sunus po 2 tabletytes gauna.

Del DPD, man kazko atrodo, kad pas juos mokami krovos darbai yra nuo 30kg... gal kas nors ir pasikeite... siaip manau, kad ne visu siuntiniai sveria daugiau nei 30kg.
Atsakyti
Labas, merginos, gal kuri užsakinėja iš prancūziško redoute?ir persiunčia prekes iš Prancūzijos,nes noriu pirkt, o į LT nesiunčia blush2.gif
Atsakyti