Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 01 29, 10:23)
Floradix pigiau Vokietijos www.unserekleineaphoteke.de nei Camelijoj su akcijom


Gal padėsit, aš vokiškai nei bum bun blush2.gif
Kuo skiriasi http://www.unserekle...en_Tonikum.html
ir http://www.unserekle...en_Tonikum.html
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2015 01 29, 20:58)

vienodas nuorodas įdėjote
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 01 29, 21:09)
vienodas nuorodas įdėjote


doh.gif
http://www.unserekle...packung___.html
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 01 29, 14:54)
Matyt nuo vairuotoju priklauso doh.gif

Sunervino, parasiau uzklausa DPD, kaip ten yra g.gif  biggrin.gif

nieko gero nepasakys mirksiukas.gif man i trecia auksta nenesa jie schmoll.gif tipo-nori kad uznestume, mokek uz krovimo paslaugas (neva viena deze galim, o daugiau, ne) doh.gif ta pati sake ir is vilniaus ... ir matau kad boots irgi DPD issiusta blink.gif tai vat, kas jungetes su pampersais-atvykit pacios uzsinesti treciadieni lotuliukas.gif
beje-parasykite jei jums kitaip atsakys mirksiukas.gif juo daugiau priesinsimes, gal kas pasikeis, nes uz siuntima tai mokame 4u.gif
beje bio-apo tik siandien is siunte, tai gausiu tik po savaites ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 29 sausio 2015 - 20:20
QUOTE(Vaidulė @ 2015 01 29, 22:16)


Buteliukas be dėžutės smile.gif
Čia visi Floradix variantai:

http://www.unserekle...l...p;x=20&y=14
Atsakyti
QUOTE(Vaidulė @ 2015 01 29, 21:16)

tas pats produktas, tik pigesnis produktas bus be įpakavimo
Atsakyti
įdomu kaip man su boots pampersais bus smile.gif bet tai nieko - aš galiu užsinešt, bet tegu vaiką palaiko smile.gif (4mėn)

Floradix - pirmiau nusipirkit LT mažą butelį paragaut; mūsų visa šeima negėrė - reto šlykštumo skonis; net MB, kuris bet kokį š... gali dėt į burną, bet šito negėrė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loram: 29 sausio 2015 - 20:25
QUOTE(Loram @ 2015 01 29, 21:22)
Floradix - pirmiau nusipirkit LT mažą butelį paragaut; mūsų visa šeima negėrė - reto šlykštumo skonis; net MB, kuris bet kokį š... gali dėt į burną, bet šito negėrė


Aš anksčiau iš boots siunčiausi, su 10 proc dar nuolaida padori kaina išeidavo, nemaciau, kad ir tam vokiskam psl yra smile.gif Mano vaikams patinka ir net labai, ir pora kartų per metus aš jiems profilaktiškai sugirdau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2015 01 29, 20:19)
nieko gero nepasakys  mirksiukas.gif man i trecia auksta nenesa jie  schmoll.gif tipo-nori kad uznestume, mokek uz krovimo paslaugas (neva viena deze galim, o daugiau, ne)  doh.gif  ta pati sake ir is vilniaus ... ir matau kad boots irgi DPD issiusta  blink.gif tai vat, kas jungetes su pampersais-atvykit pacios uzsinesti treciadieni  lotuliukas.gif
beje-parasykite jei jums kitaip atsakys mirksiukas.gif juo daugiau priesinsimes, gal kas pasikeis, nes uz siuntima tai mokame 4u.gif
beje bio-apo tik siandien is siunte, tai gausiu tik po savaites  ax.gif

Zinokite nieko gero ir neatsake biggrin.gif tipo jusu siuntinys labai didelis ir sunkus, todel reikia kurjeriui pagalbos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Loram @ 2015 01 29, 20:22)
įdomu kaip man su boots pampersais bus smile.gif bet tai nieko - aš galiu užsinešt, bet tegu vaiką palaiko smile.gif (4mėn)

Floradix - pirmiau nusipirkit LT mažą butelį paragaut; mūsų visa šeima negėrė - reto šlykštumo skonis; net MB, kuris bet kokį š... gali dėt į burną, bet šito negėrė

Zinokit net nezinau ar pati uzsinesit, dezes ciut ne mano ugio biggrin.gif bet bent jau mano kurjeris pasitikslino, kada galetu atvaziuoti, kad butu kas uznesa.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D'esire: 29 sausio 2015 - 20:35
QUOTE(Loram @ 2015 01 29, 19:45)
nusprendė sutaupyti Jūsų pinigus smile.gif man leidžia ryt pasirinkti laiką biggrin.gif

Tikriausiai g.gif Kažkaip keistai, leidžia pasirinti laiką nors jis perbrauktas g.gif Ir iki apmokėjimo daeinu...
Ar bandėt kas naują accountą kurtis, parėjo užsakymai?
Atsakyti
o i lifta tilps?
Atsakyti
gal kas amazon.de uzsakynes ,prisijungciau mirksiukas.gif
Atsakyti