Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Gal kas patarsit, kaip su Mango pukinem striukytem atitinka dydziai. Siaip nesioju M kazi tokia ir imti ar pamazintos ir geriau L dydi?
Atsakyti
QUOTE(loreta311 @ 2015 01 29, 19:10)
Gal kas patarsit, kaip su Mango pukinem striukytem atitinka dydziai. Siaip nesioju M kazi tokia ir imti ar pamazintos ir geriau L dydi?

Mango atitinka dydziai, tik as pernai pirkau pukine striukyte, tai negalejau nesioti, plunksnos labai lindo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(vasile @ 2015 01 29, 18:14)
Mango atitinka dydziai, tik as pernai pirkau pukine striukyte, tai negalejau nesioti, plunksnos labai lindo sad.gif


Oho, labai aciu uz atsakyma
Atsakyti
QUOTE(loreta311 @ 2015 01 29, 18:10)
Gal kas patarsit, kaip su Mango pukinem striukytem atitinka dydziai. Siaip nesioju M kazi tokia ir imti ar pamazintos ir geriau L dydi?

pirkau šią striukę, tai rekomenduočiau pasimatuot bent jau krūtinės apimtį ir pagal tai žiūrėt 4u.gif kaip nešiosis, dar nežinau, tik šiandien pasiėmiau ax.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal koks sutrikimas asdagroceries, bandau pirkti, rodo visi laikai savaitę į priekį rezervuoti g.gif Taip dar nėra buvę, o gal mane jau blokuoja g.gif
Atsakyti
Sveikos
Gal kas Vilniuje renka SPORTSDIRECT? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2015 01 29, 19:26)
Mergaitės, gal koks sutrikimas asdagroceries, bandau pirkti, rodo visi laikai savaitę į priekį rezervuoti g.gif  Taip dar nėra buvę, o gal mane jau blokuoja g.gif

nusprendė sutaupyti Jūsų pinigus smile.gif man leidžia ryt pasirinkti laiką biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2015 01 29, 15:26)
Ačiū patarusioms dėl crocs 4u.gif

Kadangi žieminių Columbia jau apsipirkot, varykit pirkt Umi vasarai biggrin.gif
Amazone didelės nuolaidos Umi batukams. Savo merginai šituos pilnai odinius batelius paėmiau. 12 svarų nekainavo, iki 55 lt už kokybišką odinę avalynę  thumbup.gif
http://www.amazon.co...b_recs_14_title

Čia didesni dydžiai http://www.amazon.co...=...WZ7BA&psc=1

Ir kad jums nereiktų nei pirštu krustelėti, čia puiki dydžių lentelė  tongue.gif http://www.shoesizec...umi-size-chart/


O kaip jus perkat per amazon?Kiekviena atskirai ar koperuojates?
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2015 01 29, 17:01)
Turiu 25.98Eur Mango, galiu ir as uzsakyti, iki nemokamo truksta 24.02Eur, gal kas nori jungtis? ax.gif


Kol laukiau, kad kas prisijungs, mano abi prekes dingo, tai neberenku ax.gif

QUOTE(vasile @ 2015 01 29, 18:14)
Mango atitinka dydziai, tik as pernai pirkau pukine striukyte, tai negalejau nesioti, plunksnos labai lindo sad.gif


drinks_cheers.gif Kazkada parduotuveje matavausi Mango pukine striuke, priejo prie manes kazkokia moteris, sako-nepirkit situ striukiu, plunksnos labai lenda, sako-nuejau i darba, nusiemiau, visas megztinis apsiplunksnaves. Kaip gerai, kad tada pasake, nes jau buvau pasiruosusi pirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eura @ 2015 01 29, 20:03)
O kaip jus perkat per amazon?Kiekviena atskirai ar koperuojates?


Perkames pacios, bet galit ir rinkti tiesiai i lt
Atsakyti
QUOTE(_Pandora_ @ 2015 01 29, 19:01)
Turiu 25.98Eur Mango, galiu ir as uzsakyti, iki nemokamo truksta 24.02Eur, gal kas nori jungtis? ax.gif

kas norejot, galit jungtis prie manes smile.gif Panevezys, bet galiu siust pastomatu smile.gif


MANGO
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2015 01 28, 20:49)
Gal yra Kaune norinciu jungtis prie Asda maisto4u.gif

Gal dar kas jungsis? blush2.gif Pakavimo ir pristatymo UK mokestis gautus ne daugiau 1svaro
Atsakyti