Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(D'esire @ 2015 01 29, 14:33)
Bet tai kokia dpd... Atves pampius is boots, tipo 4 dezes, tai paciai liepe susinesti g.gif


nu vyrioku ir naglumas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 01 29, 13:33)
Bet tai kokia dpd... Atves pampius is boots, tipo 4 dezes, tai paciai liepe susinesti g.gif

Man katik uznese 5 dezes i 3ia auksta sau labai malonus vyrukas smile.gif Ups veze g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nicka1: 29 sausio 2015 - 13:46
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 29, 14:25)
o man joks pokalbis nepadėjo sad.gif pasakė užblokuota ir jokios daugiau info suteikti negalime.

vakar dariau uzsakyma, viskas graziai, siandien darau, neleidzia moket
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 01 29, 13:47)
vakar dariau uzsakyma, viskas graziai, siandien darau, neleidzia moket

man prieš kalėdas ir leido..bet matyt per daug padariau (gal kokius 3-4) ir tada ėmė ir užblokavo ir nebeatblokavo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Nicka1 @ 2015 01 29, 13:45)
Man katik uznese 5 dezes i 3ia auksta sau labai malonus vyrukas smile.gif Ups veze g.gif

Matyt nuo vairuotoju priklauso doh.gif

Sunervino, parasiau uzklausa DPD, kaip ten yra g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo D'esire: 29 sausio 2015 - 14:01
Sveiki,

gal kas noretu jungtis prie mangooutlet.com..ten nuo 40 EUR nemokamas siuntimas ir papildomai sale prekems su koduku 20% nuolaidele..kainos labai geros..tik dydziai jau prapirkti..man truksta 18 EUR iki nemokamo
Vilnius smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Ačiū patarusioms dėl crocs 4u.gif

Kadangi žieminių Columbia jau apsipirkot, varykit pirkt Umi vasarai biggrin.gif
Amazone didelės nuolaidos Umi batukams. Savo merginai šituos pilnai odinius batelius paėmiau. 12 svarų nekainavo, iki 55 lt už kokybišką odinę avalynę thumbup.gif
http://www.amazon.co...b_recs_14_title

Čia didesni dydžiai http://www.amazon.co...=...WZ7BA&psc=1

Ir kad jums nereiktų nei pirštu krustelėti, čia puiki dydžių lentelė tongue.gif http://www.shoesizec...umi-size-chart/
Atsakyti
QUOTE(loreta311 @ 2015 01 29, 10:43)
Sveikos,
gal kas Kaune Mango uzsakineja, prisijungciau su vienu daikteliu pasidalinti siuntima.


As Vilniuje prisijungciau prie Mango (ne Mangooutlet) su 13Eur ax.gif
Atsakyti
Merginos, gal zinote koki taska is kur MAC sepeteliu nusipirkti gera kaina? Gal buna kur nuolaidos ar pan...na dar ir real techniques powder brush sepetukas domina...
Atsakyti
QUOTE(kipitun @ 2015 01 29, 10:28)
Ačiū.
Aš turbūt kažko nesuprantu, nes išparduotuvėje rašo W7 yra EUR37.  Gal dar kas patarsit?


as su 37-38 nesioju W7.
QUOTE(Oncitaa @ 2015 01 29, 10:37)
Dekui,merginos 4u.gif  Floradix sudėtyje žiūriu,kad yra kviečių gemalų ekstrakro,medaus,o mes šitiems "gėriams" esam alergiški doh.gif

As duodu Amway. tabletytes vysniu skonio. pasiskaitykit atsiliepimus, gal Jums tiks toks variantas.
Atsakyti
Gal kas Mango renka uzsakyma is Kauno?
Atsakyti
Oi. Pamiršai keletą dalykų:
Gavėjo pavardė neteisinga
Gavėjo el. paštas neteisingas
Gavėjo telefono numeris neteisingas.
Gavėjo telefono numeris per ilgas.


Stai ka man raso tarpmergaiciu.lt kai bandau registruoti siunta. cia bandyt veliau ar kaip? jie gi negali zinoti tokiu dalyku, ar teisinga pavarde, ar tel.nr. ar ne...
Atsakyti