Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Merginos, kas veža boohoo siuntinukus? Ir ar įmanoma juos sekti? Pagal tą jų tracking nuorodą rašė, kad planuojama pristatyti 26-29d.
Atsirado kitas įrašas Attempted delivery Mon 26 Jan 2015 14:42 EET . Tai kaip suprantu bandė pristatyti 26d? Tikrai buvau namie su sergančiais vaikais, nei kas atėję buvo, nei jokio skambučio. Gal turit minčių kur man to siuntinio ieškot? 4u.gif

Radau biggrin.gif Guli mano pašte nuo 26d., o kažkada tikrai pamenu kurjeris į namus atvežė. Tai sėdžiu sau ir laukiu rami doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo debesiuke:): 29 sausio 2015 - 11:13
QUOTE(kipitun @ 2015 01 29, 10:14)
ir crocs winter puff http://www.amazon.co...ocs women boots
Pagal lentelę man reikia W7, bet visur rašo, kad mažinti. Tai W8 reikia imti? Mano pėda 25,5 cm, įprastai aviu Eur 40 arba US9.

Turiu Crocs Winter Puff - pirkau amazone kaip UK8 dydį, atsiuntė W10 ir man, su normalia 41 dydžio pėda (apie 26,5 cm), tinka ir puikiai nešiojasi. Tiesa, pradžioj atrodė, kad nykštys vos vos remiasi, bet toks jausmas, kad dabar ar "prasitampė", ar prisitaikė prie mano pėdos g.gif Nes dabar sakyčiau, kad idealiai tinka ax.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Mergaitės, gal žinote kiek dabar eur. kainuoja čia vietoje išsiųsti siuntinį sveriantį 1 kg. paprastu paštu ir kiek reg.?
Pašto tinklapyje nemoku ieškoti,nesuprantu jų surašymo wub.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas Kaune uzsakot e5p?
Atsakyti
QUOTE(gėlužė @ 2015 01 29, 11:46)
Laba diena 4u.gif

Mergaitės, gal žinote kiek dabar eur. kainuoja čia vietoje išsiųsti siuntinį sveriantį 1 kg. paprastu paštu ir kiek reg.?
Pašto tinklapyje nemoku ieškoti,nesuprantu jų surašymo wub.gif

Pašto siuntų (korespondencijos) tarifai 4u.gif
Jei siuntinio bent viena kraštinė viršija 2 cm, tada žiūrėkit į antrąją lentelę (Didžioji korespondencijos siunta) - ten visos kainos aiškiai surašytos. Už registravimą dar reiks pridėti 0,58 euro.
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 01 29, 11:28)
Sveikos, gal zinote kaip TBS online pagalba rast, kad iskart su jais sneketis? Blem neleidzia siandien apmoket

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 01 29, 12:11)

Kol lauki atsakymo, galejai lengvai pati visa info rast biggrin.gif 1 minute uztrukau, kol radau info ju psl

http://help.thebodys...nformation/chat
Atsakyti
QUOTE(simpa @ 2015 01 29, 13:14)
Kol lauki atsakymo, galejai lengvai pati visa info rast  biggrin.gif 1 minute uztrukau, kol radau info ju psl

http://help.thebodys...nformation/chat

ieskojau, bet neradau:))
Papildyta:
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 01 29, 13:35)
ieskojau, bet neradau:))

pasirodo nieko nera siuo metu, todel nerodo iconos i chata
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2015 01 29, 09:34)
Buna kodukai 10eur, 5 eur, tai siuntimas pigiau iseina 4u.gif

Neradau mytoys koduko blush2.gif o gal nemoku ieškoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2015 01 29, 10:28)
Sveikos, gal zinote kaip TBS online pagalba rast, kad iskart su jais sneketis? Blem neleidzia siandien apmoket

o man joks pokalbis nepadėjo sad.gif pasakė užblokuota ir jokios daugiau info suteikti negalime.
Atsakyti
Bet tai kokia dpd... Atves pampius is boots, tipo 4 dezes, tai paciai liepe susinesti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglynas9 @ 2015 01 29, 12:55)
Pašto siuntų (korespondencijos) tarifai 4u.gif
Jei siuntinio bent viena kraštinė viršija 2 cm, tada žiūrėkit į antrąją lentelę (Didžioji korespondencijos siunta) - ten visos kainos aiškiai surašytos. Už registravimą dar reiks pridėti 0,58 euro.


Dėkoju 4u.gif
Atsakyti