Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Dziugile @ 2015 01 28, 22:28)
Ačiū labai  4u.gif O gal Jūsų vyras lieknas labai  blush2.gif Aš svarsčiau apie XL (apie 95kg)

Kiek siuntimas į Lt iš boohoo? ir ar galima mastercard atsiskaityti? blush2.gif

O gal kas planuoja pirkti?  blush2.gif prisijungčiau ax.gif

as planuoju uzsisakyti-tai gal ir surinktume nemokama siuntima mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos,
Gal yra norinčių jungtis tesco Klaipedoje? Dabar perkant už 50 svarų nuolaida 10, tai siuntimas nekainuotų. Turiu 27 svarus surinktus.
Atsakyti
Gal zinot ar feelunique galima atsiskaityti paprasta korta, blogiausiu atveju mylimiausia? Noriu uzsakyma padaryti, o kreditine atgausiu tik po savaites doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lux @ 2015 01 28, 22:04)
Merginos, gal kas užsakinėjote iš Vokietijos vaistinės su receptu ir galėtumėt mane pakonsultuoti, kaip tai daroma?

pati neužsakinėjau, nes rašo vaistinėse, kad receptiniai vaistai parduodami tik Vokietijos ribose. tačiau šiuo klausimu konsultavausi su tarpininke mam5. Jai nusiunčiau skenuotą receptą. ji ne internetinėje vaistinėje užklausė. tai esmė tokia: jei Vokietijoje vaistinėje pateiki originalų receptą, tarpininkė užsakyti gali.
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2015 01 29, 00:15)
Jeigu preparatu nenorit bandykit duoti maista, kurs kelia hemoglobina, arba kazka is iherb.com.



o gal kazka galit rekomenduoti is iherb? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Petr@ @ 2015 01 28, 22:12)
Sveikos. Mirtinai reikia keliu prekyciu is oromoda.net
Gal kurios yra pirkusios ir galetu mane paprotint ar siuncia i lt
Ar galima ne paypalu moket :/

4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Oncitaa @ 2015 01 29, 09:03)
o gal kazka galit rekomenduoti is iherb?  ax.gif

Užklasukite Iherb temoje, ten daugiau jus pakonsultuos mirksiukas.gif
http://www.supermama...?...4054&st=240
Atsakyti
Vilniuje prisijunčiau prie pirkimo iš amazon.de, arba galiu ir pati nupirkti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Galla: 29 sausio 2015 - 08:15
QUOTE(Oncitaa @ 2015 01 28, 22:53)
labas vakaras, mamytes,prašau patarkite, gal žinote kažką labai veiksmingo vaikui (2m) hemoglobinui pakelti? Esu tiek daug neigiamos informacijos prisiskaičius apie tuos daktarų skiriamus geležies preparatus doh.gif

Aš tai ir vaikui, ir sau hemoglobinui pakelt naudoju Floradix - jis žoliniu pagrindu, skanus biggrin.gif ir tikrai veikia, jei naudoji reguliariai mirksiukas.gif Šiaip perku LT vaistinėse, nors žiūriu, yra ir iHerb: Floradix - bet reikia pasikaičiuot, ar apsimoka 4u.gif

Kad ne, tikrai neapsimoka siųstis - štai kainos Camelia el.vaistinėje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglynas9: 29 sausio 2015 - 08:36
QUOTE(pupune @ 2015 01 28, 22:11)
Kviečiu jungtis prie mytoys, Vilniuje. Jei neskubu, galėčiau atvežti į Uteną, Molėtus, Šalčininkus, Anykščius, Ignaliną.
Pasidalintume siuntimo mokestį nepilnus 14 eur.
Per až.

Buna kodukai 10eur, 5 eur, tai siuntimas pigiau iseina 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri kaunietė iš Etam renka užsakymą? 4u.gif
Atsakyti
Gal kuri nori jungtis prie Mango.com? Panevezys, bet galiu siusti 4u.gif geros kainos thumbup.gif
Atsakyti