Įkraunama...
Įkraunama...

Lenkija - apsipirkime pigiau

Sakykit, gal kas dairėtės Lenkijoj vežimėlių naujų? Mane konkrečiai domina Milli Way 3 in 1 vežimukai. Kokios ten jų kainos, ar žymiai skiriasi nuo LT? Nes toks mes žiūrėjom naujas apie 1500-1600Lt.
Kiek Lenkijoj?
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agneciuke: 27 sausio 2015 - 14:10
Sveiki,
Norejau paklausti ar Suwalkose yra OBI- statybinių medžiagų parduotuvė. Pirmam puslapyje parašyta, kad yra. Bet įėju į jų puslapį kontaktuose nurodyta tik Varšuva.
Atsakyti
QUOTE(anzeliux @ 2015 01 27, 18:10)
Sveiki,
Norejau paklausti ar Suwalkose yra OBI- statybinių medžiagų parduotuvė. Pirmam puslapyje parašyta, kad yra. Bet įėju į jų puslapį kontaktuose nurodyta tik Varšuva.



Yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anzeliux @ 2015 01 27, 18:10)
Sveiki,
Norejau paklausti ar Suwalkose yra OBI- statybinių medžiagų parduotuvė. Pirmam puslapyje parašyta, kad yra. Bet įėju į jų puslapį kontaktuose nurodyta tik Varšuva.



Žinoma, kad yra. Armii Krajowej 35, 16-400 Suwałki, Lenkija
Atsakyti
QUOTE(evemaska @ 2015 01 27, 11:37)
Ir dar:
Kur pigiau vistiena,turguje ar Piko bazei.
Pienas Biedronkoj ar Piko bazej?
Senai nebuvom,bet paskutini kart apsipirkom Biedronkoj ir isvaziuojant uzvaziavom i Piko baze (pieno) tai pienas buvo dar pigesnis nei parduotuvei.

Nzn kaip del vistienos kainos turguje, bet net jei ji ten kazkiek pigesne, vistiek visada renkuosi Piko. Sioj temoj buvo laaabai daug nusiskundimu del turgaus, tai apsvere, tai negrazios, tai pasenusios ar pasmirdusios mesos idejo. Ko Piko, tfu tfu tfu, niekada nera buve, o mesos grozio LT seniai nemaciau ir kiek pazistami mate, musu pirkta Piko mesa, tik liaupsino kokia grazi, svari itt. mesyte.

Kiek pirkom butent UHT piena, tai tik Kaufland ar Lidl. Kazkaip Piko visad brangesnis budavo.

QUOTE(Zmonyte @ 2015 01 27, 13:22)
Oxy skalbimui 750gr - 6,99

Cia kaip suprantu Vanish analogas? O jau kainu skirtumas! blink.gif bigsmile.gif Jei sakot, kad labai geras, kita karta reikes ir man uzsipirkti. O jis tik Biedronkoj buna, ar ir pvz.: Kaufland'e?
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Renata123 @ 2015 01 27, 18:50)

Cia kaip suprantu Vanish analogas? O jau kainu skirtumas! blink.gif  bigsmile.gif Jei sakot, kad labai geras, kita karta reikes ir man uzsipirkti. O jis tik Biedronkoj buna, ar ir pvz.: Kaufland'e?
4u.gif

Tik Biedronkoj 4u.gif Na palyginus kainos ir kokybės santykį, tai tikrai geras pirkinys. Ypač efektas matosi pirmus kartus skalbiant (spalvotus atgaivina ir paryškina, baltus pabalina), paskui jau akis įpranta smile.gif Man indelio užtenka ~2mėn, baltiems dar ilgiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anzeliux @ 2015 01 25, 23:52)
Labas vakaras merginos,
Gal kuri zino, kur Suwalkose yra santechnikos parduotuves, kur galima butu nusipirkti duso kabina, klozeta ir pan. prekiu. Kokios ten kainos? Ar verta ten vaziuot tokiu dalyku pirkti?



Pabandykite užsukti į Chata parduotuvę prie Tesco. Ten pakankamas pasirinkimas unitazų, dušo kabinų ir pan. Žiūrint ko reikia. Kainos įvairios. Mes domėjomės unitazais, tai nuo 180 zl ... iki ... Taip pat labai didelis pasirinkimas plytelių, ko Klaipėdoje tikrai trūksta...
Jų puslapis: http://chata1.lt/index.php
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo almaklp: 28 sausio 2015 - 10:48
Sveiki,
Suprantu,kad Seinuose rasiu tik vaistinę,mėsinę ir Biedronką? Kaufland artimiausias nuo Seinų turbūt toli?ačiū
Atsakyti
QUOTE(Ra Sa @ 2015 01 28, 10:48)
Sveiki,
Suprantu,kad Seinuose rasiu tik vaistinę,mėsinę ir Biedronką? Kaufland artimiausias nuo Seinų turbūt toli?ačiū

Kaufland Suvalkuose.
Atsakyti
QUOTE(anzeliux @ 2015 01 25, 23:52)
Labas vakaras merginos,
Gal kuri zino, kur Suwalkose yra santechnikos parduotuves, kur galima butu nusipirkti duso kabina, klozeta ir pan. prekiu. Kokios ten kainos? Ar verta ten vaziuot tokiu dalyku pirkti?

Mes ziurejom Lenkijoj, tai galiu pasakyt, kad labai reikia gaudytis kainose, nes ne viskas taip jau pigu PL, mes LT parduotuvese gavom nuolaidas ir gavosi gal net pigiau nei PL, nebent norit lenkiskos produkcijos, jie ir santechnika lenkiska turi. Mes ziurejom labiau zinomu gamintoju produkcija, pvz. duso komplekta Oras su termostatu, galima pas mus uz 400lt, ten neradau kad pigiau butu. O palyginimui plyteles tokios pat Importekse ir Iris
http://www.opocznopl...lazienkowe.html
http://www.iris.lt/e...ve/30-60-meisha
Atsakyti
Sveikos supermamytes! 4u.gif

Perskaiciau daug temu, bet nei vienoje neradau pokalbiu apie prekinimasi Augustove ar kur salimais... Nejau kituose miestuose nera parduotuviu? doh.gif

Mes su vyru zadame vaziuoti i Lenkija apsiprekinti, kadangi laukiame gimstant mazyliui, tai planuojame Lenkijoje susipirkti viska, kas reikalinga vaikuciui, nuo ciulptuko, sliauztinuko iki vezimelio ar lovytes. Kiek skaiciau tai Suvalkuose nera didesniu vaikisku parduotuviu ir jose visko nerasi ko reikia, o Bialyskokas gana tolokai nuo musu, keliauti 7 valandas labai daug. Mes keliausime is Siauliu miesto, tad gal kur arciau butu geru, nebrangiu parduotuviu mazyliams, kuriuose butu galima viska rasti? wub.gif

Prasau pasidalinkite savo ziniomis. 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(LTkojote @ 2015 01 28, 17:47)
Sveikos supermamytes!  4u.gif

Perskaiciau daug temu, bet nei vienoje neradau pokalbiu apie prekinimasi Augustove ar kur salimais... Nejau kituose miestuose nera parduotuviu?  doh.gif

Mes su vyru zadame vaziuoti i Lenkija apsiprekinti, kadangi laukiame gimstant mazyliui, tai planuojame Lenkijoje susipirkti viska, kas reikalinga vaikuciui, nuo ciulptuko, sliauztinuko iki vezimelio ar lovytes. Kiek skaiciau tai Suvalkuose nera didesniu vaikisku parduotuviu ir jose visko nerasi ko reikia, o Bialyskokas gana tolokai nuo musu, keliauti 7 valandas labai daug. Mes keliausime is Siauliu miesto, tad gal kur arciau butu geru, nebrangiu parduotuviu mazyliams, kuriuose butu galima viska rasti?  wub.gif

Prasau pasidalinkite savo ziniomis. 4u.gif


Pries 4 metus vaikuciui mes viska susipirkom Suvalkuose. Ir beveik visi daiktai, t.y. vezimelis, lovyte, ciuzinukas, kaldryte, vonele, dauguma rubeliu liko tinkami antram vaikuciu. Beveik viska pirkome Utrata 2a ar 2e (nepamenu tiksliai namo numerio, ten yra visas mazu parduotuveliu kompleksas salia PC Arkadia). Vieno is siu pastatu rusyje tada buvo kokios 4 vaikisku prekiu parduotuveles. Paskutiniu metu ten nebuvau ir nezinau ar dar tebera Plazoje yra kudikiu prekiu parduotuve Smyk, mano akimis ten brangoka. Dar viena kudikiu prekiu parduotuve yra netoli Lidl, pusrusyje priesais sporto prekiu parduotuve (gaila, nezinau tikslaus adreso)
Atsakyti