Įkraunama...
Įkraunama...

Riebalų nusiurbimas

Sveikos, matau tema nepratesta, tad noriu paklausti vieno klausymo: kada jums praejo patinimas? Nes kol kas man istine ir gan gerokai, geriau pries tai atrodziau smile.gif, 2 savaite po operacijos smile.gif

Atsakyti
Sveika,po 1,5mėn dingo mėlynės ir tinimas praėjo 4u.gif Nors man tik juokingi 500ml nusiurbti.. smile.gif Kantrybės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SensualitY @ 2015 01 24, 20:13)
Sveika,po 1,5mėn dingo mėlynės ir tinimas praėjo  4u.gif Nors man tik juokingi 500ml nusiurbti.. smile.gif Kantrybės 4u.gif



Aciu labai smile.gif, man nusiurbe apie 1litra smile.gif, laukiu nesulaukiu kol praeis tynimas. As jauciu ilgiau nesiosiu gorseta, bijosiu nusiimti smile.gif.

Pas ka ir kur operavotes?
Atsakyti
Gal girdejote atsiliepimu apie nauja riebalu atsiurbimo aparata, naudojama Vitkaus klinikoje? g.gif

http://www.vitkuscli...alu-nusiurbimas

galvoju pasidailinti kelias vietas, kurios dietoms ir sportui sunkiau pasiduoda...bet kadangi esu liekna, tai siek tiek baisu, ar pavyktu tolygiai nusiurbti, kad neliktu siurbimo zymiu, duobuciu, nelygumu unsure.gif
Atsakyti
Sveikos mamos.


As uzsiregistravau riebalu nusiurbimui pas Ernest Zcharevskij birzelio pradzioje - uz dvieju savaite. Taip pat tuos riebalus noriu, kad persodintu i krutine, ar bent dali.

Ar kas nors is jusu daretes kokia procedura oas si chirurga??
Atsakyti

Sveikos, na sia tema ieskojau info bet kazkaip sunkiai radau.. o ir dabar noriu pakartot sia procedura, ir va vel tokia menka temele :( tad noreciau praplest.. nes tikrai zinau, kad Lietuvoje atlieka kiekviena diena daugybe tokiu proceduru, bet tik vienetai diskutuoja :( 

Atsakyti

Tai gi dariausi riebalu nusiurbima Kaune , pilvo, sonu, nugaros ties mentimis, lesku vidine ir isorine puses.. Taip rekomendavo daktaras, viena narkoze ir viskas vienu metu. Zinoma labai praktiska ir sutaupai pinigelius, bet po to skausmai ir kancio tikrai dydeli! menesi sunku pajudet ir atrodo aciu.. daugiau ne! bet zinoma veliau rezultatas dziugina ir vel sakai ai gal vertejo. 🙄 Nusiurbe is viso ~ 3,5 ltr. kaip suprantu jau nemazai, visa melyna buvau. Jau praejo 10 menesiu, bet dar skylutes matos, kur buvo siuta, kisant vamzdeli nusiurbt. bet jos lyg mazi randukai. Melynes gijo ilgai, geras rezultatas po 6 men. bet veliau kazkaip ‘testa’ kunas, ir ypas slaunu vidine puse pradejo darytis grobleta, netolygi. Del to dabar galvoju dar pakoreguot kirksnis, bu ir pats daktaras minejo kad po nemazo riebalu nusiurbimo buna vieteliu kur islenda ir reik patvarkyt. Tiesa, siaip esu smulkaus sudejimo, ir pilneju ne visa, o tam tikrose vietose. Nusiurbus nukrito tik 2 kg. bet manau veliau vel ataugo, bet gal kitur pasidalino tie kg. Siaip prisiziuriu maista ir pasportuoju, bet zinoma manau atsipalaidavus butu viskas per niek. 

Atsakyti
Gal kas žino, ar tiesa, kad riebalų nusiurbimas, tada kai naudojamas krūtų didinimui, tai vis tiek reikia dar ir implantų? T.y. plastikos chirurgas Kęstutis Maslauskas, kad tik labai nedidelė dalis riebalų kažkaip ten gaunasi, nors nusiurbiama atrodo ir nemažai, bet tik puse dydžio max galima padidinti krūtinę? Gal kas susidūrėte su tokiu riebalų persodinimu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Artemidė: 15 vasario 2021 - 15:29