Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Lin1 @ 2015 01 19, 23:30)
merginos is amazon.co.uk siunciates termosinius puodelius populiariuosius??
Papildyta:
Blunte kokia plansete turite?  4u.gif



As supirkau vaikams ir sau siuos Contigo puodelius, super thumbup.gif tikrai rekomenduoju mirksiukas.gif

http://www.amazon.co...2...igo,aps,353
http://www.amazon.de.....fix=conti,aps
http://www.krinona.l...p...110&lang=lt

tik pigiausiai gavosi, kiek skaiciavau ir uzsakinejau is JAV per tarpininkes is ju psl.

su -30 proc. nuolaida ar lyg 25 nepamenu

kaina gavosi apie 61 lt.

neprabega, karsti laiko super, dukrai net per karsta, jai supilu arbatyte vesesne, nes ilgai gert negali.

Ir jei pirksit patarciau imti pilkus metalo spalvos, nes spalvoti braizosi verysad.gif As vaikams spalvotus emiau, o sau metalini. Tai ju kai masinoje dedu i stovelius tr. jau apsitryne apacia, nors naudoja tik nuo naujuju. Sonai nieko gerai. Tikiuosi laikys, nes po to man negrazu apsitryne tokie kai buna blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Aggnesse @ 2015 01 19, 18:05)
Mergaitės, gal reikėtų kažko iš mytoys.de ir norėtumėt prisijungti?

Gal pavyko rasti kuriai nors sausio mėnesį galiojantį 10€ nuolaidos koduką? Aš pati tik 5€ radau paskutinį kartą pirkdama  ax.gif



Labas rytas, dar laukiu prisijungiančių prie mytoys.de 4u.gif

Dėkui, kas atsakys dėl nuolaidos kodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2015 01 20, 08:45)
Sveikos,idomu kaip yra su pristatymu,uzsakinedama moku uz pristatyma 9€(nors parduotuve praktiskai toj pacioj gatvej),o dpd man neuznesa prekes(aukstas pirmas)preke -skalbimo masina(myke myke i rageli,kol galiausiai uz uznesima 10€ uzsiprase..)kazin kaip cia yra ar jie turi iki duru pristatyt ar i kiema tik uzvest?aciu kas pasidalins nuomonem

Manau, kad uznesimas atskirai... nepamenu kaip su buit technika, bet baldus veza atvezimas+ 10 lt 1 aukstas (kuo auksciau gyveni tuo brangiau moki)
Dar reiketu paziureti ka raso internet puslapyje kur jus uzsakyma daret

Aggnesse, nuoloidu mytoys reikia ieskoti google, buna 10 euru kodas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ellinga: 20 sausio 2015 - 08:53
QUOTE(ellinga @ 2015 01 20, 08:52)
Manau, kad uznesimas atskirai... nepamenu kaip su buit technika, bet baldus veza atvezimas+ 10 lt 1 aukstas (kuo auksciau gyveni tuo brangiau moki)
Dar reiketu paziureti ka raso internet puslapyje kur jus uzsakyma daret

Internetiniam psl parasyta krovos darbai +0.03€ uz 1 kg,tai tarkim skalbimo masina sveria kiek?60kg*0.03=1,8€ nu bet ne 10€ biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2015 01 20, 08:45)
uzsakinedama moku uz pristatyma 9€(nors parduotuve praktiskai toj pacioj gatvej),o dpd man neuznesa prekes(aukstas pirmas)preke -skalbimo masina(myke myke i rageli,kol galiausiai uz uznesima 10€ uzsiprase..)

Reikėjo perkant (parduotuvėje) išsiaiškinti, nes paprastai pristatymas būna iki namo (ne buto) durų.
Atsakyti
QUOTE(Abuelita @ 2015 01 20, 09:05)
Reikėjo perkant (parduotuvėje) išsiaiškinti, nes paprastai pristatymas būna iki namo (ne buto) durų.

Pirkta internetu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Reale @ 2015 01 20, 08:45)
kazin kaip cia yra ar jie turi iki duru pristatyt ar i kiema tik uzvest?aciu kas pasidalins nuomonem

dažniausiai užnešimas neįeina į kainą, reikia tikslintis prieš perkant. nors būna, sako, kad užnešimas įeina, bet paskui atvažiuoja vienas kurjeris su šaldytuvu doh.gif ir įeina jau ne tik jam, bet ir šeimininkui:) šiaip ten, kur užnešimas kainuoja papildomai, važiuoja keli žmonės, ir tada jau be klausimų užneša.
Atsakyti
QUOTE(egliene @ 2015 01 19, 18:54)
sveikos mergikes,

gal galite patarti kokia pirkti tase/krepsi kompiuterio , kurio tiltpu ir kompas ir keli dokumentai ir pakrovejes, telefonas. Reiktu iki 14 coliu, kompas 13'3

pasimetusi juodai blink.gif  blush2.gif

Man laaaabai patiko AM Denmark krepsys, turiu jau keleta metu ir kaip naujas, tampomas po visur, ziauriai ergonomiskas ir patogus viskam susideti thumbup.gif
Amazone yra kazkiek ju, o pas mane highway modelis, bet gyvai teko ciupineti ir kitus, tai labai patiko
Atsakyti
sveikos paneles, gal galite padeti?

Nupirkau dukrai suknele is gap.eu
Netiko dydis, ar teko kam nors grazinti prekes i sia parduotuve?
Atsakyti
QUOTE(Aggnesse @ 2015 01 20, 08:50)
Labas rytas, dar laukiu prisijungiančių prie mytoys.de  4u.gif

Dėkui, kas atsakys dėl nuolaidos kodo  smile.gif

tokį radau: KDXJ3MP7FLR3
Atsakyti
Ir aš dėl GAP grąžinimo noriu paklausti - kai juos pasiekia grąžintas siuntinys, ar tai kaip nors atsispindi accounte? Kaip žinoti, kad gavo? Tik iš pinigėlių grąžinimo?
Atsakyti
per kiek laiko SD i Lietuva atsiuncia?
Atsakyti