Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(proksi @ 2015 01 26, 16:11)
man abuu patinka, pirmi kasdienai labiau tinka, kitus galima ir vakare kur nors prie grazios tunikutes uzsideti  ax.gif

biggrin.gif ir man abu. tai ka abejus ir teks imt biggrin.gif

Paprotinkit dar. Ar tokie leginsai (nr.1) nesiotini prie trumpesniu megztiniu, na kurie dengia puse uzpkalio arba visai nedengia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sense: 26 sausio 2015 - 16:23
QUOTE(Nicka1 @ 2015 01 26, 17:19)
Matet, Tukis paskelbe naujus ikainius ir didelio turio dezes apskaiciuos kaip 7 kg unsure.gif PA atvirksciai padare, nebeskaiciuos matmenu, tik kg, reiskia didelius labiau apsimokes per juos smile.gif

Tai kad ne visai taip. Aš suprantu, jei didelė dėžė, priimi kooperaciją, kad siektų 7 kg ir tiek žinių. Amazon mėgsta tuščias dėžės siųsti, vienas vaikiškas kombis ir 6 kartus didenė dėžė, tokiu atveju, aš pati mielai sutikčiau, kad perpakuotų. Tukio info:
Didelio tūrio dėžes, nuo šiol visada siųsime asmeniškai į kliento adresą. Jeigu dėžė nesiekia 7kg, ji bus apmokestinta 7kg svoriu. Jei nenorite mokėti už papildomą tuščią orą, galima priimti kooperaciją, kol bendras kooperacijos svoris bus daugiau nei 7kg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vi_ktorija: 26 sausio 2015 - 16:25
renku boots.com

Vilnius.
4u.gif
galiu siusti tiesiai i Vilniu, jei bus daugiau norinciu

zebriuk@gmail.com
rasykit nick'a, miesta, tel.nr
Atsakyti
su amazono dėžėm tai jo...man jau kelios siuntos labiau apsimoka apmokėti pagal naują PA kainą ax.gif kone dvigubai skitumas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2015 01 26, 16:39)
kone dvigubai skitumas  ax.gif

Dvigubai pigiau už Tukį? Hm, neblogai g.gif Šiaip kuras ženkliai atpigo, bet kainos viso ko, tame tarpe ir pervežimų, nė velnio nekrenta biggrin.gif
Atsakyti
Renku http://www.sportsdirect.com/
Vilnius. Pageidauciau nepersiuntinet smile.gif
Tvarkingas krepselio kopijas siuskite emailu. Emailo parastej parasykite SD, nickas, miestas(jei reiks siust). Laiske nurodykite telef. nr. arba tiesiog nepalikite krepsio likimo valiai smile.gif sekite email.
Atkreipkite demesi, kad is tam tikru skyriu yra prekiu limitas.
Rinksiu, kad siuntimas gautus 2-3eur.
senseshopping eta gmail taskas lt
Atsakyti
Dekoju atsakiusioms del cocooncenter, bet as vel su klausimu blush2.gif

Ar siuncia amazon.de i lietuva?
Sugedo kavos aparatas, o ten ziuriu gerokai pigiau 4u.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angi: 26 sausio 2015 - 17:06
Ne su tukiu lyginu. Ten gyvenime nepirksiu kad ir 5kart pigiau būtų smile.gif lyginu seną ir naują PA skaičiuokles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 01 26, 16:23)
Tai kad ne visai taip. Aš suprantu, jei didelė dėžė, priimi kooperaciją, kad siektų 7 kg ir tiek žinių.

Na taip, turesiu galvoti didele/nedidele, sekti kol pasvers, prasyti, kad pridetu ko unsure.gif
Atsakyti
Pirksiu is gap.eu, gal kas nori jungtis iki nemokamo siuntimo ax.gif Siauliai
Atsakyti
merginos, o kur gaminat nuotraukas? (reik Vilniuj arba kad siustu)
darysiu daug, tai noretusi nelabai brangiai...
Atsakyti
Viktorija, o kada galvojat etam pirkti, ziuriu megztukai neblogom kainom biggrin.gif
Atsakyti