Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 01 26, 13:22)
vadinasi po kažkiek laiko bus tinkamas ir M, tada menka bėda  bigsmile.gif

Nieko, sesei jau pazadetos thumbup.gif
Atsakyti
vadinasi m dydis man g.gif net nezinau ka daryt doh.gif dveji vs leginsai jau yra ir situ noriu blush2.gif virsus grazus ta juostele ax.gif dar golfuka paimt isvis pasaka g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 26 sausio 2015 - 13:44
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 01 26, 11:49)
Šiandien pirksiu http://en.etam.com/ per Tukį (dalintis noriu siuntimo mokestį į UK 9 EUR). Tik Vilnius, nepersiuntinėsiu. Krepšiukų lauksiu iki 16.30. Šiuo metu jau esame tryse, priimčiau kelias mergaites. SEB.
Užsakymus (vardas, pavardė, nicas, tel. nr.) siųskite el. paštuViktorija.Vinskute@gmail.com
user posted image
Maikutės, golfiukai
Kelnaitės
Pižamos ir naktiniai mergaitėms
Naktiniai
Leginsai
Storos pėdkenkės
sportui rūbai

tik atidžiai žiūrėkit dydžius, nes prancūziškas 38 yra musų 36. bent jau apatinių tai tikrai wink.gif kažkada teko padirbėti pas mus LT šioj parduotuvėj smile.gif
Atsakyti
Mergaitės, gal žinote kokiam ūgiui L dydis realiai jos g.gif
http://www.gap.eu/br...id=000982617001
Atsakyti
Gal kas gap.eu renkat -prsijungciau arba galiu nupirkti ,bet atsiemimas -Gineitiškese 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(D'esire @ 2015 01 26, 13:14)
Ataskaita  biggrin.gif

Leginsai pasirode fainuciai. Nera nei ploni nei stori, tvirto mezgimo. Liemuo labai tvirtas, tad su didesniais pilvukais, gali isskristi sonai biggrin.gif
Man per dupce apie 102 (radau tik nelabai lankscia metaline juosta)iprastai nesioju apacia 40eu arba 29-30 dzinsu, tai man m dydis mazas:( vos galiu ilisti. Tai tikrai reikia l dydzio 4u.gif


Tai jau ir as sunerimau...laukiu tokiu pat leginsu.. nors pasimatavau ir mano 94cm...bet jei Jus visai neilindot,nors tik keliais cm tesiskiriam, tai gali buti kad ir as neilisiu... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jovita2014 @ 2015 01 26, 14:09)
Tai jau ir as sunerimau...laukiu tokiu pat leginsu.. nors pasimatavau ir mano 94cm...bet jei Jus visai neilindot,nors tik keliais cm tesiskiriam, tai gali buti kad ir as neilisiu...  doh.gif

Ilindau iki dupces, manau jums bus kaip tik;) kur cia jau keliais doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vi_ktorija @ 2015 01 26, 11:49)
Šiandien pirksiu http://en.etam.com/ per Tukį (dalintis noriu siuntimo mokestį į UK 9 EUR). Tik Vilnius, nepersiuntinėsiu. Krepšiukų lauksiu iki 16.30. Šiuo metu jau esame tryse, priimčiau kelias mergaites. SEB.
Užsakymus (vardas, pavardė, nicas, tel. nr.) siųskite el. paštuViktorija.Vinskute@gmail.com
user posted image
Maikutės, golfiukai
Kelnaitės
Pižamos ir naktiniai mergaitėms
Naktiniai
Leginsai
Storos pėdkenkės
sportui rūbai




Sveikos,

gavau viena pizama. Isprastai viska nesioju S. Pizama uzsisakiau S. Tinka, bet norisi laisvumo. Kita syki uzsisakynesiu M (krutine apie 88). Palyginimui 10 m. mergaitei tik pizama XS.

Pizama malonios medziagos, grazi wub.gif Nededu nuorodos, nes jau ispirkta.
Atsakyti
Kaip supratau stambios gerokai mažinti g.gif tada su mano apimtimi 106 mėginau vos xl reikia ? Kas suprantat jų size charta ?
Atsakyti
QUOTE(proksi @ 2015 01 26, 15:28)
Kaip supratau stambios gerokai mažinti  g.gif  tada su mano apimtimi 106 mėginau vos xl reikia ? Kas suprantat jų size charta ?

Pagal size charta, su tokiais klubais jūsų gaunas 44 dydis, tai L 4u.gif Ir mane vilioja tie leginsai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chanel1: 26 sausio 2015 - 14:34
QUOTE(D'esire @ 2015 01 26, 15:10)
Ilindau iki dupces, manau jums bus kaip tik;) kur cia jau keliais doh.gif  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif nu tu duodi -jau geriau pasididint biggrin.gif mano toks tarp m ir L -tai jeigu tau iki dupces man visas L ...einu pas viena mokinuka , o pakeliui apsispresiiu ,,,, galvojau kad normaliai uzsitempei -tik mazoki ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 26 sausio 2015 - 14:41
QUOTE(gėlužė @ 2015 01 26, 14:51)
Mergaitės, gal žinote kokiam ūgiui L dydis realiai jos g.gif
http://www.gap.eu/br...id=000982617001



pirkau dukrai šitą ilgą - Warmest long puffer jacket (nera jau prekyboj), irgi ėmiau L - "ant 10/11 metų". Gera striukė jai, nors tik bus 8 metai ir ūgis ~ 130 cm. (tiksliai neatsimenu blush2.gif Šiaip viską jai perku 134-140 cm. Jeigu domina tiksliai, galėčiau vakare pamatuot.
Dydžiai Jūsų nurodytos striukės ir tą, kurią aš pirkau, turėtų būti vienodi, nes striukių modeliai beveik vienodi. Nors tiesa pasakius, aš įsivaizdavau, kad bus storesnė ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hela77: 26 sausio 2015 - 15:18