Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(norala @ 2015 01 24, 20:28)
Panos, o jums dabar po euro įvedimo , kokiu kursu nuskaičiuoja , jei perkate pvz. svarais ?
Aš pirkau iš www.thehealtbay.com praeita savaite , dabar pažiurejau, tai nurasyta žiauriu kursu: jeigu versti is svaro i litus ir po to i eurus, tai gaunasi pagal sena svaras 4,634 g.gif

As jau galvoju, gal as varneles nenuemiau , mokedama per Paypal, bet kaip nustatyta , taip ir nekaitaliodavau niekada  g.gif


Taip, man ir panasiai, o doleris 3,06... sad.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas užsakinės iš escentual.com prisijungčiau smile.gif az
Atsakyti
mergaites, prasau paaiskinkit kas nors, kame cia reikalas....

sukroviau SD krepsi, siandien atidarau, o ten beveik prie kiekvienos prekes atsirado uzrasas "Quantity exceeds maximum allowed". nors kai kuriu prekiu imta tik po viena vnt.

kaip cia suprasti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtyšė: 24 sausio 2015 - 22:21
QUOTE(Mirtyšė @ 2015 01 24, 22:20)
mergaites, prasau paaiskinkit kas nors, kame cia reikalas....

sukroviau SD krepsi, siandien atidarau,  o ten beveik prie kiekvienos prekes atsirado uzrasas "Quantity exceeds maximum allowed". nors kai kuriu prekiu imta tik po viena vnt.

kaip cia suprasti?  g.gif


Gali buti arba virsytas prekiu limitas arba kazko nesiuncia I Lt. Buvo praeita savaite taip draugei tai pramete prekes kelias ir susitvarke. Reik pazaisti ir paziuret ko neleidzia pirkt.
Atsakyti
Renku Kaune uzsakyma is http://www.clothingattesco.com smile.gif Siuntimas 10 svaru. Lauksiu krepseliu: gaaabriele@yahoo.com laisko pavadinimas: Sm nikas, TESCO. Galiu priimti ir is kitu miestu, jei jums apsimoka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2015 01 24, 23:27)
Gali buti arba virsytas prekiu limitas arba kazko nesiuncia I Lt. Buvo praeita savaite taip draugei tai pramete prekes kelias ir susitvarke. Reik pazaisti ir paziuret ko neleidzia pirkt.


aciu uz atsakyma.
bet prie visu prekiu jau taip raso.... tik keletas liko be uzrasiuko... unsure.gif


prekiu nera labai jau ziauriai daug. ankstesniuose uzsakymuose yra ir daugiau buve. ir sekmingai praeidavo....

negi dabar viska mesti laukan? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtyšė: 24 sausio 2015 - 22:32
QUOTE(Mirtyšė @ 2015 01 24, 22:31)
aciu uz atsakyma.
bet prie visu prekiu jau taip raso.... tik keletas liko be uzrasiuko...  unsure.gif
prekiu nera labai jau ziauriai daug. ankstesniuose uzsakymuose yra ir daugiau buve. ir sekmingai praeidavo....

negi dabar viska mesti laukan?  g.gif


Po viena bandykit ir tada atgal ja isidesit jeigu niekas nesikeis ja pasalinus..bent mums tai padejo
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2015 01 24, 23:34)
Po viena bandykit ir tada atgal ja isidesit jeigu niekas nesikeis ja pasalinus..bent mums tai padejo


pabandziau.
niekas nesikeicia.... vistiek raudonas uzrasas...


OMG... ka jie cia sumaste dabar... doh.gif


o jums daugeliui prekiu uzrasas buvo? ar tik keletui?
pavyko paskui tas prekes uzsakyti? ar teko ismesti?
Atsakyti
QUOTE(Mirtyšė @ 2015 01 24, 22:40)
pabandziau.
niekas nesikeicia.... vistiek raudonas uzrasas...
OMG... ka jie cia sumaste dabar...  doh.gif
o jums daugeliui prekiu uzrasas buvo? ar tik keletui?
pavyko paskui tas prekes uzsakyti? ar teko ismesti?


Gal ji pati uzsuks cia tai parasys, bet daug kas raudonavo. Teko ismesti kelis daiktus ir tuomet pavyko pateikt uzsakyma
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2015 01 24, 23:45)
Gal ji pati uzsuks cia tai parasys, bet daug kas raudonavo. Teko ismesti kelis daiktus ir tuomet pavyko pateikt uzsakyma


pradejau dabar skaitineti, tai pirmam puslapyje raso, kad is Clearance skyriaus leidziama pirkti max 12 prekiu per Customer.

itariu, cia ir bus visas bajeris...
prie 24 prekiu mano krepsyje stovi sitas uzrasas...


einu tikrinti ir is naujo krepso krauti... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mirtyšė: 24 sausio 2015 - 23:05
QUOTE(mijune @ 2015 01 23, 14:23)
Laba,
Kur butu galima ieskoti kuprines pirmokui uz priimtina kaina? Kada kur nuolaidos buna? ax.gif


Aš šią savaitę Herlitz 4 dalių rinkinuką už 56 eur nutvėriau iš amazon.de - man pasirodė pigu ax.gif (nors kaip už kuprinę... tikėkimės bus verta savo kainos)
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2015 01 24, 21:28)
Panos, o jums dabar po euro įvedimo , kokiu kursu nuskaičiuoja , jei perkate pvz. svarais ?
Aš pirkau iš www.thehealtbay.com praeita savaite , dabar pažiurejau, tai nurasyta žiauriu kursu: jeigu versti is svaro i litus ir po to i eurus, tai gaunasi pagal sena svaras 4,634 g.gif

As jau galvoju, gal as varneles nenuemiau , mokedama per Paypal, bet kaip nustatyta , taip ir nekaitaliodavau niekada  g.gif

Seb Visa is viso jau siomis dienomis po 1.3493... nuskaiciavo . beje, mergaites gal kur raso iki kada galios boots offer, t.y. pampersams akcija?

Papildyta:
QUOTE(Mirtyšė @ 2015 01 24, 23:52)
pradejau dabar skaitineti, tai pirmam puslapyje raso, kad is Clearance skyriaus leidziama pirkti max 12 prekiu per Customer.

itariu, cia ir bus visas bajeris...
prie 24 prekiu mano krepsyje stovi sitas uzrasas...
einu tikrinti ir is naujo krepso krauti...  doh.gif

kad jau daugiau nei menuo kai SD neleidzia... as kol neapmeciau iki 12 prekiu is sale, tol nedave uzsakyti 4u.gif . gal tiesiog nepirkote is sale daug prekiu
Atsakyti