Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Užsakinėsiu šiandien iš Mango outlet. Galiu priimti kaunietes. Nepersiuntinėsiu.
Rašykit kristiboc@yahoo.com
Atsakyti
Ar yra uzsakanciu is next.co.uk ?
Brukstelkite az...
Atsakyti
merginos gal kam reik paltuko,parisiunciau 2vnt doh.gif
Gap pukinis paltukas S/P dydis,tik 60eu,naujas,,mano spalva juoda
nuoroda
http://www.gap.eu/br...id=000988760001
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Supermamos_forumas @ 2015 01 24, 19:17)
Ar yra uzsakanciu is  next.co.uk ?
Brukstelkite az...


Nesiunčia į LT. Čia jau reikia tarpininkių paslaugom naudotis wink.gif
Atsakyti
Gal kas užsakinėsit iš boots.com? Būtų geriau Klaipėda, bet galima ir iš kitur:) noriu vaikam žuvų taukų ir kalcio.
Atsakyti
Panos, o jums dabar po euro įvedimo , kokiu kursu nuskaičiuoja , jei perkate pvz. svarais ?
Aš pirkau iš www.thehealtbay.com praeita savaite , dabar pažiurejau, tai nurasyta žiauriu kursu: jeigu versti is svaro i litus ir po to i eurus, tai gaunasi pagal sena svaras 4,634 g.gif

As jau galvoju, gal as varneles nenuemiau , mokedama per Paypal, bet kaip nustatyta , taip ir nekaitaliodavau niekada g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norala: 24 sausio 2015 - 20:31
QUOTE(Irreelle @ 2015 01 24, 08:23)
Iš mangooutlet ir yoox niekas nerenkate užsakymo? Prisireikė po vieną daiktą iš abiejų...

YOOX ir as noreciau vieno daikto,galeciau ir pati parinkti,ar butu dar norinciu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krystiana @ 2015 01 24, 20:49)
YOOX ir as noreciau vieno daikto,galeciau ir pati parinkti,ar butu dar norinciu?  ax.gif


man baisiai dega vieni batai , kuriu paskutinis dydis belikes doh.gif

Jus kaip suprantu ne is Vilniaus? brangokai persiuntimas paskui kainuos...

jeigu iki rytdienos liks pati uzsisakysiu, tiek to tas siuntimo mokestis rolleyes.gif


mangooutlet jau nebereikia, uzsisakiau irgi pati viena tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irreelle: 24 sausio 2015 - 21:05
Mergaites ar yra dabar kokiu akciju pastomatais ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bishojo @ 2015 01 24, 19:51)
Užsakinėsiu šiandien iš Mango outlet. Galiu priimti kaunietes. Nepersiuntinėsiu.
Rašykit kristiboc@yahoo.com


Užsakyta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(norala @ 2015 01 24, 20:28)
Panos, o jums dabar po euro įvedimo , kokiu kursu nuskaičiuoja , jei perkate pvz. svarais ?
Aš pirkau iš www.thehealtbay.com praeita savaite , dabar pažiurejau, tai nurasyta žiauriu kursu: jeigu versti is svaro i litus ir po to i eurus, tai gaunasi pagal sena svaras 4,634 g.gif

As jau galvoju, gal as varneles nenuemiau , mokedama per Paypal, bet kaip nustatyta , taip ir nekaitaliodavau niekada  g.gif


Jo jo žiauru, aš irgi taip bandžiau skaičiuot, tai tik susinervinau. Šiaip ir nuskaičiuoja maždaug 0,471...
Atsakyti
Gal kas uzsakinesite http://www.clothingattesco.com/ noriu prisijungti su 2 prekem. ax.gif Rasykite i AZ
Atsakyti