Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(deita @ 2015 01 22, 15:34)
Sveikutes, o koks body shop kodas yra nuolaidai ? ar taiko sale prekėms kažkaip nerandu tokio  ax.gif


14319 - 40 proc nuo sale, bent jau man vakar taikė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinafire @ 2015 01 22, 17:41)
Kaip jums pavyksta uzsiregistruoti boots.com? Man vis raso Please enter a valid Advantage Card number. O is susikurto accounto nupirkt i LT neduoda, nes registruota su Tukio adresu. Kas cia per nesamones? Nenori pampersu i LT isvezt visu, matyt?

Registravausi siuntimui į LT iš naujo, vienas accountas bus pirkimui UK, kitas - pirkimui į LT. Kitaip man nesigavo.
Atsakyti
QUOTE(deita @ 2015 01 22, 15:34)
Sveikutes, o koks body shop kodas yra nuolaidai ? ar taiko sale prekėms kažkaip nerandu tokio  ax.gif


14319
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2015 01 22, 16:53)
Registravausi siuntimui į LT iš naujo, vienas accountas bus pirkimui UK, kitas - pirkimui į LT. Kitaip man nesigavo.


Viskas tvarkoj, pavko. As mokejimo korteles nr vietoj nuolaidu korteles nr prakist norejau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Matilda1 @ 2015 01 22, 15:42)
O kaip pasitikrint ar netyčia neužsisakei to prime.


Reikia prisijungti, atsistoti ant Hello jusu vardas, Your account, ismes lentele, ten pasirenkat Your Prime Membership, spaudžiat ir turit matyt tokį tekstą:

Important Message
You are currently not a member of Amazon Prime. Click here to signup.


user posted image
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2015 01 22, 17:26)
yra mytoys 10 euru kodas ar tik 5?


Aš užsakinėjau neseniai, tai sausio mėnesį galiojančio 10€ Nuolaidos kodo nebuvo, tik 5€.. Gal nebetaiko nuo naujų metų g.gif
Atsakyti
JUKINTĖS smile.gif

mango padidino išpardavimą
renku iki 50eur, kad būtų nemokamas Shipingas
rašom el pastu d.kvasnia@gmail.com
http://www.mangooutlet.com
Atsakyti
QUOTE(vaiduliauskis @ 2015 01 22, 15:38)
Merginos gyrė šitą:

Formuoju dovanelei drauges kudikiui. Nes drabuziu, zaislu turi, tai pagalvojau reik ko naudingo nupirkt. Pagalvosiu del jusu pasiulymu.
Atsakyti
gal kas prie boots priimtu, imciau 3 dydi 4u.gif man tinka ir vilnius ir kaunas ir klaipeda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2015 01 22, 17:22)
JUKINTĖS smile.gif

mango padidino išpardavimą
renku iki 50eur, kad būtų nemokamas Shipingas
rašom el pastu d.kvasnia@gmail.com
http://www.mangooutlet.com

turi buti s arba xs tongue.gif verysad.gif o ka daryti su L doh.gif doh.gif doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
vis dar renku www.cocooncenter.co.uk
kaunas
galiu persiusti
Atsakyti
QUOTE(Garbane* @ 2015 01 22, 12:32)
Sveikos smile.gif
vis nespeju i traukini su boots.com pampersais smile.gif
Nusprendziau pati parinkti, jei atsirastu norinciu ir nespejusiu vakar apsipirkti smile.gif
Pati imu PAMPERS BABY DRY 4 DYDI MEGA BOX 86 vnt - 2 dezes..
Visos kitos laisvos..

Dar domina purskalas nuo knarkimo, dabar akcija 3 perki, moki uz 2..jau antra partija parduotuveje, pirma buvo ispirkta..gal neblogi, noreciau isbandyti, jei atsirastu norinciu pasidalinti biggrin.gif
Nuoroda i juos: http://www.boots.com...ay-23-5ml_8678/

Pirkima darysiu, jei susidarysime min 3 norincios, kad apsimoketu dalintis siuntima..

Vilnius, Justiniskes smile.gif


uzsakyta 4u.gif ..dekoju visoms prisijungusioms 4u.gif smile.gif ..planuojama pristatymo data vasario 4 4u.gif smile.gif ..ot uzsikrausiu pampersais lotuliukas.gif
Atsakyti