Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

Kažkuri mergaitė praėjusioje temoje klausė dėl jūros vandens į nosį iš cocooncenter.co.uk, aš turiu parsisiuntusi šį http://www.cocooncen...135ml/3868.html

Mūsų trimečiui, kuris noriai purškiasi Quixx su alijošiumi, kai grįžtame is viešų erdvių, šio nepripažįsta, įpurškus apsiašaroja iškart ir verkia.. Pabandžiau pati, man taip pat deginimo jausmas buvo, tad šio nerekomenduoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skaiciuoju @ 2015 01 19, 13:58)
Trečiadienį renku iš www.everything5pounds.com
Lauksiu krepšiukų trečiadienį nuo ryto iki 13val. į el paštą kitasmailas2@gmail.com
Atsiėmimas Pasvalyje nemokamas kitur siunčiu per
Lp express.
S ir M dydžiams 1,45EUR (į M didį telpa nemažai rūbų, batų tik 2 dėžės+rūbų)
L dydžiui 1,69EUR
XL dydžiui 1,92EUR


Iki kokios kainos už prekę rinksite?
Atsakyti
Merginos, gal kam teko gražint į Amazoną brokuotą prekę? Pirkau batukus per Tukį, atėjo brokuoti. Jei gražinsiu iš Lt, ar galiu tikėtis, kad man padengs siuntimo išlaidas? g.gif Arba, gal bandyti daryti keitimą, bet LT adresu? Kaip manote, ar praslysčiau?
Ačiū iš anksto, kas patars 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 01 19, 16:21)
Merginos, gal kam teko gražint į Amazoną brokuotą prekę? Pirkau batukus per Tukį, atėjo brokuoti. Jei gražinsiu iš Lt, ar galiu tikėtis, kad man padengs siuntimo išlaidas?  g.gif Arba, gal bandyti daryti keitimą, bet LT adresu? Kaip manote, ar praslysčiau?
Ačiū iš anksto, kas patars  4u.gif


As kazkada grazinau, siuntejas buvo pats amazonas. Batai nebuvo brokuoti, tik labai kietas padas ir tada surasiau, kad vaikui tokiu nedesiu, kad noriu grazinti, bet dabar esu Lt, tai sake atsiusti per amazon uzpildyti grazinima, ir sumokejo man uz visa siuntima
Atsakyti
Sakykit, susimaičiau su tuo nenormaliu amazonu doh.gif Ar siunčia į LT? Pabandžiau per UK adresą (ne komercinį), na viskas gerai, bet patogiau būtų tiesiai į namus. Kaip gaila, kad tas amazonas toks neįdomus siuntimo atžvilgiu (greit liksiu be batų). Kokios buvo geros dienos, kai javari buvo. doh.gif
Atsakyti
Dar priimčiau su nedideliu krepšiuku iš cocooncenter.co.uk Kaunas/Panevėžys
Atsakyti
Sveikos,
gal zinote, kur ieskoti rankinuku, kad butu be kinietisku blizguciu? Ir atrodytu kokybiskai? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kice @ 2015 01 19, 16:56)
Sveikos,
gal zinote, kur ieskoti rankinuku, kad butu be kinietisku blizguciu? Ir atrodytu kokybiskai? smile.gif

yoox
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 19 sausio 2015 - 15:58
QUOTE(Lauruciuk @ 2015 01 19, 15:30)
As kazkada grazinau, siuntejas buvo pats amazonas. Batai nebuvo brokuoti, tik labai kietas padas ir tada surasiau, kad vaikui tokiu nedesiu, kad noriu grazinti, bet dabar esu Lt, tai sake atsiusti per amazon uzpildyti grazinima, ir sumokejo man uz visa siuntima

O kaip Jūs parodėte, kiek mokėjot už gražinimą? Čekiuką pašto prisegėt ar kaip?
Atsakyti
Mergaitės, gal reikėtų kažko iš mytoys.de ir norėtumėt prisijungti?

Gal pavyko rasti kuriai nors sausio mėnesį galiojantį 10€ nuolaidos koduką? Aš pati tik 5€ radau paskutinį kartą pirkdama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(roka @ 2015 01 19, 15:58)
O kaip Jūs parodėte, kiek mokėjot už gražinimą? Čekiuką pašto prisegėt ar kaip?

as nuksanavau ir emailu nusiunciau. orginala gi Jus turit pasilikt, nebent su pasto darbuotoja eitu sutart, kad neuzpakuota uzregistruotu, tada kopija idetumet
Atsakyti
QUOTE(kudikiss @ 2015 01 19, 16:08)
as nuksanavau ir emailu nusiunciau. orginala gi Jus turit pasilikt, nebent su pasto darbuotoja eitu sutart, kad neuzpakuota uzregistruotu, tada kopija idetumet

Supratau, ačiū didelis už pagalbą 4u.gif
O jei keitimą norėčiau daryt, kaip manote, galiu tikėtis pinigų gražinimo už pašto išlaidas? Ir pirkta buvo per Uk adresą, siuntimas buvo nemokamas. Kažin, ar jie keistų tiesiai į Lt?
Atsakyti