Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių

QUOTE(vaiduliauskis @ 2015 01 21, 17:06)
Uz kokia didziausia suma esate pirkusi boots? Ar neuzblokuos, ar suma neturi reiksmes? ax.gif


mane uzblokavo kai pirkau uz iprasta suma, kaip visada, tai nezinau, kiek suma itakoja, kiek dar kazkas...
Atsakyti
Sveiki,

kas mane priimtu pampersu pirkimui is boots.com..mane domina Pampers Baby-Dry Nappies Size 4 Mega Box - 2 x 86 Nappies - dvi dezes [SIZE=7][COLOR=blue]4u.gif smile.gif Vilnius, Justiniskes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madampipi @ 2015 01 21, 18:35)
mane uzblokavo kai pirkau uz iprasta suma, kaip visada, tai nezinau, kiek suma itakoja, kiek dar kazkas...

Užblokavo siunčiant į LT? Suprasčiau, jei PA adresu, arba Turkio, bet kodėl užblokuoja siunčiant į užsienį... g.gif
Atsakyti
mane boots i lt uzblokavo, nes emiau kai kuriu paildu po 5vnt, per tuki sekmingai perku tfu tfu tfu ir didesnius kiekius
Atsakyti
QUOTE(kudikiss @ 2015 01 21, 17:04)
mane boots i lt uzblokavo, nes emiau kai kuriu paildu po 5vnt, per tuki sekmingai perku tfu tfu tfu ir didesnius kiekius


kai uzblokuoja, registruojates vel savo vardu?
Atsakyti
Gal kas norėtų prisijunti prie http://www.paulaschoice-eu.com/ užsakymo? Dabar ten visom prekėm -20% taiko.

Siuntimas 15 EUR, tad reiktų pasidalinti drinks_cheers.gif Kas norite, rašykite į A.Ž..

Kaunas, bet galėčiau persiųst bigsmile.gif
Atsakyti
renku iš http://unserekleineapotheke.de/
Klaipėda
tvarkingų krepšiukų laukiu d.kvasnia@gmail.com
Atsakyti
Gal kas renka http://www.bio-apo.d...-st.480909.html
Reikia Šiuslerio drusku. Čia po 10,90 eur Ar kažkur geresne kaina yra?
Beje,kas nematėt Iherbe akcija -10% grožio produktams (everydayminerals,giovanni..) ir -20% Aubrey (šampūnai gera kaina išeina)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Higa: 21 sausio 2015 - 19:50
mergaites, turiu klausima g.gif
Mano siunta is boots.com pasieke tuki UK, ir gavau laiskuti kad iki ju atkeliavo atidaryta deze. Kaip man dabar elgtis ka kam rasyti. nes nezinau nei ko truksta ir ar isvis truksta. Ar kam buvo taip nutike? Ka daryti? Laukti kol atves iki LT ir tada rasyti i boots.com. ? Nes bijau kad bus jau per velu ieskoti galu. g.gif
Patarkite man , prasau. Nes pirmas kartas man toks.
Atsakyti
20:45 perku 5pounds, gal dar kas norit jungtis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(AlmaJa @ 2015 01 21, 19:48)
mergaites, turiu klausima  g.gif
Mano siunta is boots.com pasieke tuki UK, ir gavau laiskuti kad iki ju atkeliavo atidaryta deze. Kaip man dabar elgtis ka kam rasyti. nes nezinau nei ko truksta ir ar isvis truksta. Ar kam buvo taip nutike? Ka daryti? Laukti kol atves iki LT ir tada rasyti i boots.com. ? Nes bijau kad bus jau per velu ieskoti galu.  g.gif
Patarkite man , prasau. Nes pirmas kartas man toks.

rasykit tukiui, siuskit invoisa ka pirkot - ir prasykit kad sutikrintu wink.gif Tukis tikrai niekad neatsisako kai reik sprest istikusia beda wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kriiste: 21 sausio 2015 - 20:07
O kuriuos jus cia pampersus perkat? Nematau geru kainu. Gal ne ten ieskau. Man 4+ reik blush2.gif
Atsakyti