Įkraunama...
Įkraunama...

Minčių perlai ir perliukai- VIII

Nekęsk manęs, nes tik aš griaunu tavo idealų pasaulį. Tik neįsimylėk manęs, nes aš tokia, kokios tau niekada nepatiko...
____________________________________ Anksčiau.


___ user posted image-user posted image
Atsakyti
________ user posted image

Neleisk, kad kas nors tau taptų viskuo, nes vieną dieną jam išėjus, tu nebeturėsi nieko.

________ user posted image
Atsakyti
... ir užmiršti viską, kas praėjo... Eiti pas savo meilę. Kartu su vėju, kad jis kedentų mano plaukus. O aš sakyčiau, kad myliu, kad daugiau be jo aš nebegaliu.

___ user posted image-user posted image
Atsakyti
Jie sako: „ačiū, kad esi“, kai negali pasakyti, kad myli. Jie sako: „daugiau man nieko nereikia“, kai negali turėti to, ko nori. Jie sako: „man šalta“, kai nori, kad juos apkabintum.

____ user posted image
Atsakyti
Kaip kartais keista suvokti, kad mylėjai jo prisilietimus, šypseną, bučinius, saldžius žodžius, bet ne jį patį.

____ user posted image
Atsakyti
____ Susigrąžinti, po to paleisti... Siekti, bet nieko nebejausti...

__________ user posted image
Atsakyti
_____ user posted image

Mes tik žaidžiame teatrą, mes tik bandom vaidinti... O spektaklis vadinasi „esam laimingi“.

________ user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 22 vasario 2015 - 14:35
____ user posted image

______________ Jei būsi tu – būsiu aš.

____ user posted image
Atsakyti
Neįmanoma išgyventi to, kas jau praėjo. Gali tik prisiminti. O prisiminimai neturi gyvybės. Jie tik blankiai primena laiką, kurio jau nebėra. Jie neapčiuopami, nepaliečiami. Jie negali grąžinti tavęs į praeitį. Niekas negali būti taip, kaip buvo. Nieko ir nebūna.

user posted image-user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Varinija: 22 vasario 2015 - 17:22
Kartais mes tokie žiaurūs... Kad pamirštame ką reiškia mylėti... Pamirštam, atleist, svajot ir leidžiam, kitiems už mūsų klaidas kentėt, kartais net pamirštam ką reiškia, būti žmogum ir prarandam tai, kas mums brangiausia, net patys to nesuprasdami...

__ user posted image-user posted image
Atsakyti
Gražios moterys nepyksta, Jos tik nusivilia. Nereikia užsitarnauti Jų pagarbos, nes Jos gerbia visus... Galima tik tai prarasti. Gali būti, kad Jos pažįsta daugelį rankų, lūpų, žvilgsnių ir saugo visa tai širdyje. Gražios moterys myli be proto ir išeina be gailesčio.

user posted image-user posted image
Atsakyti
Aš išpildysiu tavo norus, svajones. Tik pasilik dar vieną naktį ir visą gyvenimą.

user posted image-user posted image
Atsakyti