Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

Mano vyresnysis gimė 4520 g. - stambių kaulų, taip pažiūrėjus atrodo nemenkas vyras, o kai nusirengia, tai kaip iš konclagerio.... blink.gif Kiti gimė mažesni - smulkesnių kaulų. smile.gif
Atsakyti
Mano dukra gimė 4332 g, 55 cm.
Aš pati gimiau 4 kg.
Gydytojos klausiau, nuo ko priklauso, kad gimsta dideli kūdikiai. Ji atsakė, kad nuo to, kokia susiformuoja virkštelė. Jei joje gera kraujo apykaita, tada ir užauga dideli vaikai.
Atsakyti
o maniskis 5144 gime doh.gif ir toliau auga dyyyyydelis doh.gif
Atsakyti

Manoji gime 4020 g, nors mes su vyru abu kudi ir smulkus. gal tam itakos turejo, jog per nestuma priaugau net 23 kg blush2.gif , kurie stebuklingai nukrito per 6 men thumbup.gif , o gal ir tai, jog mano vyras irgi didelis gime ir iki metu buvo burbulis. Musu maze irgi smulkiu kauliuku, bet burbule tokia tai oj oj oj biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andriushka: 24 rugpjūčio 2005 - 17:18
aš- 3800, vyras-taip pat. net ir ūgis mūsų vienodas buvo 52cm. biggrin.gif
pirmas vaikas-3820g, 55cm biggrin.gif
antras vaikas- 4320g, 54cm smile.gif
trečias- 4370g, 57 cm g.gif
bet pirmą gimdžiau sunkiausiai, nors ir mažiausias buvo... g.gif
Atsakyti
Aš gimiau,mano svoris buvo 4100 kg,vyro gimimo svoris buvo 3600kg.Mūsų sūnelis gime 3920 kg.Aš manau,kad labai normaliai.Per neštumą priaugau 17 kg.
Atsakyti
Prisiminiau viena anegdotine situacija thumbup.gif
Gimiau as 4200 g tai va!
Buvau trecioke. Kaip tik per biologijos pamoka snekejom apie vaiku svori. Na, ir mokytoja mums kuo ramiausiai paaiskino, kad normaliausias vaiku svoris iki 4 kg. Nu ka? As klausiu:" O tai kas bus, jeigu vaikas gime 4200?" Ji man kuo ramiausiai atsauna:"Nu tai turbut kazkoks daunas! " blink.gif zinokit as net apsalau... Rodos ir nesu daune g.gif Mamai papasakojau, tai zvenge thumbup.gif

Beje, Cvetocek, nu tai turbut jus drambliuku seima, jeigu tiek KG sveret thumbup.gif
Atsakyti
[quote=Joalin,2005 08 31, 16:29]
Prisiminiau viena anegdotine situacija thumbup.gif
Gimiau as 4200 g tai va!
Buvau trecioke. Kaip tik per biologijos pamoka snekejom apie vaiku svori. Na, ir mokytoja mums kuo ramiausiai paaiskino, kad normaliausias vaiku svoris iki 4 kg. Nu ka? As klausiu:" O tai kas bus, jeigu vaikas gime 4200?" Ji man kuo ramiausiai atsauna:"Nu tai turbut kazkoks daunas! " blink.gif zinokit as net apsalau... Rodos ir nesu daune g.gif Mamai papasakojau, tai zvenge thumbup.gif



Nors mokytoja atsakė labai nekorektiškai, bet istorija labai juokinga biggrin.gif

Mano sūnelis gimė 4240g svorio. Aš pati gimusi sveriau 3300g, o vyras savo gimimo svorio nežino, sakė mamos pasiklaus. Manau kūdikio svoris priklauso nuo placentos ir virkštelės kraujo apytakos ir aišku, nuo to ar mamytė būdama nėščia nebadauja (priaugau 10kg per nėštumą).
Atsakyti
Mano sūnus gimė 4,050.
Vitaminus gėriau. Bet ir pati nemaža gimiau, gydytoja sakė genai smile.gif
Atsakyti
Mano vyresnele gime 4700 smile.gif , 53 cm. Priaugau 17 kg. As pati auksta, bet kuda buvau. Numeciau visa priaugta svori per 3 men.
Mazoji gime 4300, 51 cm. Priaugus buvau panasiai, tik po antro gimdymo man kokie 5 kg liko, bet tai tik i gera tongue.gif
Gime storuliukes, o dabar smukiu kauliuku, mazo veiduko grazuolytes auga wub.gif
Atsakyti
Pries gimdyma pasiziurejusi gydytoja echoskopu pasake, kad apytikslis vaikiuko svoris 3,5 kg, bet paklaida plius minus 0,5 kg. As dar nusijuokiau ir paskiau tikiuosi ne i diziaja puse ir se tau kad nori musu mazius svere 4130 g. vyro seserys pramine ruliu. Dabar jam 1,5 metuku, o sveria 13,5 kg.
Kokio svorio gimiau as ir vyras nezinau, bet per nestuma priaugau 20 kg doh.gif
Ir dar gydytojai sake, kad buvo labai stora virkstele, vadinasi gerai pilvuky savo leliu maitinau tongue.gif
Atsakyti
Dukryte gime 3950g. Tai galvojau. kad labai didele. Bet kai paskaiciau cia.. blink.gif
Atsakyti