Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

Turiu toki keista stupid.gif klausima: ar nepriklauso suaugusiuju batu ismera ir naujagimio svoris? Atrodo juokinga, bet turiu dvi pazistamas, kurios gime virs keturiu kilu, ir dabar nesioja 42 dydzio batus. Va tau ir sutapymas g.gif Pasidomekite tarp savo pazistamu, gal mes koki nauja gamtos desni forume atrasime laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
Mano pirmoji dukra gime 4260g ,antra dukra gime 3990g ,mes teveliai taip pat didelio svorio gimem.O Zhuzi uzduotas klausimas blink.gif , kazkaip nejuokingas doh.gif , nes abu su vyru avim dideles ismieros batus.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo edituks: 18 vasario 2005 - 11:37
Mudu su vyru gime sverem apie 3.500 kg. Per nestuma priaugau 13 kg( kiek zinau tai norma) vitaminu nenaudojau nestumo metu tik stengiausi valgyti sviezias darzoves mat vasara buvo. Dukryte gime 4.145 kg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mader: 19 vasario 2005 - 14:41
QUOTE(Zhuzi @ 2005 02 10, 17:08)
Turiu toki keista stupid.gif klausima: ar nepriklauso suaugusiuju batu ismera ir naujagimio svoris? Atrodo juokinga, bet turiu dvi pazistamas, kurios gime virs keturiu kilu, ir dabar nesioja 42 dydzio batus. Va tau ir sutapymas g.gif  Pasidomekite tarp savo pazistamu, gal mes koki nauja gamtos desni forume atrasime  laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif



g.gif Kazkodel abejoju... Mano vyras nesioja 45 (!) dydzio batus, as - 39/40, o musu pirma dukryte gime 3200 kg. Daktarai sako, kad ir antras vaikiukas bus nedidelis (echoskopavo pries savaite). Taip kad naujo gamtos desnio forume neatrasim biggrin.gif
Atsakyti
sūnus 3600, o dukra - 4050 doh.gif o sako mergytės mažesnės būna. Beje priaugau pirmą kartą 18 kg, o antrą 15 tongue.gif
Atsakyti


Mano sunus gime 4115g.

As esu smulki pries gimdyma sveriau 49kg.vyras aisku nemazo sudejimo,bet gime tikrai ne 4kg. taip kad nezinia nuo ko cia taip.
Atsakyti
As irgi labai smulki, pries gimdyma sverdavau 49-50. Vyras tai beveik 2 m ugio blink.gif O dukryte gime kaip ir tevelis identiskai: 3800 ir 54. Dabar labiausiai bijau, kad ji irgi tokia uzaugs kaip tevelis doh.gif
Atsakyti
Pirmas sunus gime 3.700 ir 55cm.Antrasis 4.700 ir 55cm,o pagrandukas 4.300 ir 58cm.As ne is stambiuju o tuo labiau ne is aukstuju 1.61.Batus nesioju tik 36 dydzio.Vyras stambaus sudejimo ugis1.81.Dabar sunaiteliai 1.86 ir 1.84.batu dydis-45.Nu sprendem kad i teti,bet ne pagal mano batu dydi thumbup.gif
Atsakyti

Mano dukryte irgi gime gana didele beveik 3800, bet per pusia metu svorio priaugo labai mazai, tai panasu, kag bus smulkute.
Atsakyti
QUOTE(jovka @ 2005 08 10, 15:02)
Mano dukryte irgi gime gana didele beveik 3800, bet per pusia metu svorio priaugo labai mazai, tai panasu, kag bus smulkute.

pasirodo ne mes vienos po tiek mazai priaugam atradom drauge clap.gif
mazute gime 3777g ir 53cm priaugau per niestuma 19,5kg o sverdavau apie 52kg o vyras irgi ne is didziuju bet kojos ismiera 44 g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Maniskis gime 4540g ir 56cm. Pries nestuma sveriau 54kg, priaugau 13 kg. Pagimdziau pati. O vaiko svoris manuoju atveju buvo paveldetas, nes vyras gime toks pat, as gimiau nesverdama nei 3000g. O dabar vaikas issibegiojo ir zandai dingo, tik apetitas ne. Sveria 15 kg ir 96cm
Atsakyti
didesni kudikiai nei anksciau gimsta del to, kad visas vystymasis paspartejes (mergaites anksciau menesinem suserga, mes esam vidutiniskai aukstesni uz zmones, kurie pries simta metu gyveno ir t.t.) Sakoma, kad taip yra del pakitusios mitybos ir dalinai del to, kad musu gruntiniai vandenys uztersti hormonais (nestumo reguliavimo piliules, maisto "papildai" gyvuliams ir t.t.), kurie vandenyje nesiskaido ir per kanalizacija i geriamo vandens sistema patenka.

t.p. gali buti kitos priezastys pvz. nestuminis diabetas (gestationsdiabetes). T.y. nestumo metu moterys suserga diabetu, dazniausiai pacios to nezinodamos. priezastys - paveldimas polinkis, virsvoris, stresas ir paslijes organizmo atsparumas dideliams apkrovimams (tame tarpe ir nestumui). Po gimdymo beveik visada diabetas dingsta. Nustatyti galima specialiu apkrovos testu nuo 24 nestumo savaites.
Gydoma mitybos reguliavimu bei ekstremaliais atvejais insulinu. Jei negydoma, mamai nieko, o vaiko insulino gamyba sutrinka (nes jis turi mamos organizmo "chaosa" sutvarkyti) ir jis pradeda jau pilve kaupti riebalus. Todel vienas is pozymiu yra didelis naujagimiu svoris (virs 4 kg.) Po to tie vaikai yra linke i virssvori bei turi rizika kazkada gyvenime susirgti diabetu.
Zinau, nes man tai buvo nustatyta. Vokietijoje testas visoms nesciosioms rekomenduojamas ir nestuminis diabetas nustatomas 15% nesciuju. Skaicius kasmet auga. Lietuvoje tai kol kas netyrineta tema. Kai domejausi tuo, lietuviskame internete radau tik patarima, kad tokiu atveju nieko nereikia daryti, tik daugiau vaisiu valgyti ir maziau cukraus. Visiska nesamone. Netgi kenksminga.

Paveldimumas tik vienas is faktoriu. Toli grazu ne vienintelis.



Atsakyti