Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

QUOTE (Kuzia @ 2004 09 24, 14:50)
Va čia tai jooooo blink.gif ... Turėtų būt visai įdomu rolleyes.gif ...

Nepergyvenk Westa ir kitos mamytės (ypač būsimos), man po pirmosios (giėm 3960g) irgi diagnozavo tokią pačią būklę, bet po kurio laiko viskas atsistatė (gėriau kalcio preparatus). Va tik įdomu, kad kai kurių dideli vaikai vėliau visai nebūna dideli, o kiti - visą gyvenimą ir lieką "didčkiais". Mano pirmoji gimė 56cm, tai iki šiol yra pagal amžių labai aukšta, o mažė, kuriai tik 2 mėn atrodo kaip pusmetinė ir jau 63cm ūgio ir sveria 7100g (priaugo jau 3 kg)unsure.gif jei taip toliau blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saltrune: 10 spalio 2004 - 22:45
nereikia apie vaika sprest is jo svorio ir ugio kudikystej.as pati gimiau 4090g,ugis buvo gal 56 ar 57,o dabar esu 164cm.iki nestumo visa gyvenima nesveriau daugiau 48kg.mano maze gime 4090g ir 56cm.ir zinau,kad greiciausiai isaugs ir bus mazute,nes musu giminej taip jau gal trys kartos-gimsta visi dideli,o uzauge buna mazuciai ir plonuciai
Papildyta @ [mergetime]1097588343[/mergetime]
tiesa,saltrune,nesijaudink del svorio mergytes-gi jai tik du menesiukai.svarbu,kad sveika.as ir jaudinaus,kad mano maze tokia didele,bet pagalvok pati-juk kudikis nieko neveikia,tik guli,valgo ir miega.o kai mes isigijom vaikstyne,iskart pasimate,kaip zandai mazet pradejo.tad ir jumspaaugus svoris sunormales
laikykites thumbup.gif
Atsakyti
As gimiau 3750gr. vyras virs 5 kg. blink.gif pirma mergina gime 4420 kg.57cm, antra 4030kg.55cm. Abu esam stambiu kaulu ir nemazi tai kad ir paneles i mus rolleyes.gif

Nepergyvenkit labai mano vyresnioji ir buvi iki 1.5 metuku stamboka bet paskui pradejo mazet ir mazet zandai o dabar ir manekene gali but tik kad stambiu kaulu kaip ir mes .Zinoma reikia ir veliau vaiku maista ziuret kad riebiu nevalgytu ir t.t.
Atsakyti
Aš ir dukra gimėme pavyzdinio svorio - po 3200g, vyras - 3300g, o mūsų Igniukas gimė tikras milžiniukas - 4960g. Visi gimdymo namai stebėjosi - ėjo šniūrais žiūrėti, kaip tokia smulki moterytė (mano ūgis 164, svoris iki nėštumo - 47 kg, nėštumo pabaigoje svėriau 68kg) pagimdė tooookį milžiną clap.gif clap.gif clap.gif Visi gąsdino - didelio svorio vaikas, bus sutrikęs vystymasis. Nė velnio. Viską darome laiku, nors esame šioki toki tinginukai blush2.gif O ir gimdžiau, palyginti su pirmąja, labai nesunkiai. Beje, su sąrėmiais irgi buvo nekas schmoll.gif Beveik nejaučiau, todėl gydytoja ir patarė epidūro nedaryti.
Dabar mums jau 5,5 mėn., turime 2 dantukus ir viską graužiame doh.gif
Atsakyti
Aš gimiau 3050g, vyras 3500g, o mūsų sūnus 3254g. Beveik per vidurį smile.gif .
Tiesa, sūnus gimė 2 sav. anksčiau, jei būt laiku, tai gal būtų kaip tėvelis rolleyes.gif .
Per nėštumą priaugau 13kg.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cole: 04 vasario 2005 - 15:25
Mano draugė pagimdė vaikus- milžinus: sūnus svėrė 5kg 100g, o dvynukės svėrė po 4,500 kg... Dabar visi vaikai yra mokyklinio amžiaus ir niekuo nesiskiria nuo kitų vaikų...
Atsakyti
As taip pat pagimdziau dideli vaika: svoris 4.756 kg, o ugis 54 cm. user posted imageMenesio jis jau svere 6 400 kg, ugis 60 cm. Per nestuma priaugau 16 kg ir beveik visus palikau ant gimdymo stalo - grizusi namo sveriau tik 4 kg daugiau nei yprasta. user posted image
Atsakyti
Na aš irgi prie mamyčių, pagimdžiusių didelius kūdikius - sūnus gimė 4.630, dukrytė 3.900 Na bet mamytė, švelniai tariant, irgi ne iš kūdųjų, tai tikriausiai dėl to biggrin.gif tongue.gif
Atsakyti
Mano mazoji gime beveik 3.8kg. Nors as pati tikrai smulki. Ugis 157, svoris pries nestuma buvo 45kg. Tiesa nestumo metu priaugau daug kg, bet dauguma tu kg sudare skysciai, kurie pas men kaupesi.
Kazkur skaiciau, kad vaiko svoris tai tevu gimimo metu buves svoris padalintas is 2. Tai mums kazkur taip ir iseina, nes as gimiau 3.3, o vyras 4kg.
Atsakyti
Man atrodo ir anksciau, ir dabar vaikai gimsta labai ivairaus svorio. As pati gimiau apie 4200g, o pagimdziau mergaite 3580g, kaip ir standartas...
Manau kad vaikelio svoris is dalies priklauso ir nuo to, kiek mama priauga svorio nestumo metu. Jei valgai sveikai ir ne uz du, tai svorio priaugi normaliai ir kudikiai gimsta ne per dideli.
Atsakyti
QUOTE(Ausyte1 @ 2005 02 10, 11:18)
Man atrodo ir anksciau, ir dabar vaikai gimsta labai ivairaus svorio. As pati gimiau apie 4200g, o pagimdziau mergaite 3580g, kaip ir standartas...
Manau kad vaikelio svoris is dalies priklauso ir nuo to, kiek mama priauga svorio nestumo metu. Jei valgai sveikai ir ne uz du, tai svorio priaugi normaliai ir kudikiai gimsta ne per dideli.


Nesutinku su tavim...Aš per visą neštumą priaugau 13kg.(tai nėra daug, bent gydytojai taip sakė)O pagimdžiau sūnelį 4320g.Ot taip va tongue.gif
Beje ir pilvukas buvo l. nedidelis thumbup.gif 9- am mėnesį atrodžiau kaip 8mėnesių būčiau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virgyte: 10 vasario 2005 - 11:43
Mano mazius gime beveik kaip mamka: jis 3150g, o as 3100g, nors musu tetis gime 4100g.
Beje, vyras turi 2 brolius, visi pernesioti po kelias dieneles ir auksciausias butent tas, kuris gime maziausio ugio ir svorio tongue.gif , o didziausias, kuris gime 4500g dabar maziausias ir storiausias tongue.gif
Atsakyti