Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

Mano tai gimė 4890kg ir 55 cm. Aš pati 2200kg. Vyras 4200kg. Bet dabar iš jo to svorio nieko neliko, jau seniai mus aplenkė visi kas mažiukai gimė. 8,5 mėnesių svėrėm 9,200kg. 73 cm.
Atsakyti
Man gydytoja sake nevalgyk, nepagimgysi sad.gif , tai gryzus is jos namo ta diena valgydavau tik darzoves ir vaisius,o sekancia diena vel geriausiu draugu tapdavo saldytuvas.Priaugau 23kg.
As gimiau 4.200kg
Vyras 3.300kg
Sunus 3.900kg.(nors prognozavo apie 5kg mazyli)
Atsakyti
Mano pirmoji dukra gime 4.320 kg, 53 cm,
Antoji dukra - 4.380 kg, 56 cm,
As pati gimiau 3.500 kg, o uztai vyras 5.400 kg,
Vitaminu negeriau visai, o pernestumus priaugau 16 kg ir 14,5 kg, sako kad tevo svoris ir gabaritai vaiko svoriui gimstant neturi reiksmes, vaikas gimdamas labiau orientuotas i mama, o jei didekis vaikas, mama plona (as pries gimdyma sveriau 52, 5) tai mamos mityba kalta, nors as vistiek manau, kad mano atveju tevelio genai kalti.
Mano vyro sesuo irgi pries keles dienas pagimde. Buvo priaugusi 22kg, pati auksta ir stambi, gime 4.500 kg, o mazyle pagimde 3,900 ir 53 cm, tai ziurint i mus ir musu vaikus turetu buti atvirksciai, bet taip nera blink.gif
Atsakyti
Cia tai ka, o va mano drauge tik ka pagimde pirmagime mergaite 61 cm ir sveriancia 4450! ir buvo labai daili nescioji, tiesa, abu su vyru auksti.
Nu niekad nebuciau pagalvojusi:)))
Atsakyti
na, mano pirmasis gimė 4200g, o antrasis- 4360g, bet užtai gimdžiai turbūt kaip dvynukus..... smile.gif galvelė išlindo ir stop..... ohmy.gif pasirodo vyriškio labai platus petukai wink.gif ,už galvytę platesni, net gydytoja išsigando... biggrin.gif . gerai, kad pabaiga visvien sėkminga: gavau porą siūlyčių ir nuostabų antrą sūnų clap.gif
Atsakyti
Su pirmu priaugau 30kg... Gime bicas 4502g. 57 cm.
Su antru (besilaikydama dietos ir sportuodama!!!) priaugau 18kg, o gime sunus 4200g., 55 cm
abu pagimdziau lengvai, nors nestumo pradzioj (sveriau 47-53kg) tai gydytojai iskart sake, kad jokiu sansu su tokiais klubais gimdyt paciai, na as ir nusiteikiau cezariui.., bet kai atvaziavau, tai per lasinius nejo uzciuopt klubu, o moteriske jau sveriau ~ 85kg, tai ir leido gimdyt paciai:))))
Atsakyti
Aš gi miau 3300 g, tėtis 4300 g, o dukrytė 4200 g ir 55 cm, nors prognozavo apie 4600 g, priaugau 16 kg, nors prieš tai buvau pastambėjusi, prieš gimdymą svėriau 96 kg. Dėl didelio vaikelio namiškiai ir pati prašė daryti cezarį, nes bijojom, kad nepridustų ar ką, mat virkštelė buvo apsivijusi kaklą, bet gydytojai nesutiko. Pagimdžiau pati, apsiėjau su nebloga siūle ir be nuskausminimų.
Gimė stambi 4200 g po poros dienų iš ligoninės grįžom 3930 g, mėnesiuko buvo tik 4500 g. Ir iki pat šiol labai nevalgi ir mažai tepriaugdavo. Dabar 10,5 mėn. sveriam 10 kg. Gydytoja sako, kad pagal savo svorį turėjo daugiau priaugti, bet aš manau, kad nuo pat gimimo ji žino, kiek nori valgyti, svarbu, kad sveika būtų. Ir tie 10 kg dabar yra norma, gi nesakykit, kad mažai, kaip mano mūsų daktarytė. smile.gif
Atsakyti
o ar jums kam nors dare gliukozes tolerancijos testa? sako, kai gliukozes kiekis kraujyje yra padidejes, 2.gif buna didesnis g.gif
Papildyta @ [mergetime]1095942781[/mergetime]
o ar jums kam nors dare gliukozes tolerancijos testa? sako, kai gliukozes kiekis kraujyje yra padidejes, 2.gif buna didesnis g.gif
Atsakyti
TauRe, norejau paklausti, kaip tau nustate cukrini diabeta. Man norejo daryti gliukozes tolerancijos tyrima, sake nevalgyti, bet nevalgius 12 val. gliukozes kiekis kraujyje buvo didesnis uz virsutine norma. Del sios prizasties sake savaite pasilaikyti dietos ir tik tada darys ta tyrima unsure.gif

ar turejai kokiu nors neiprastu simptomu? ar kas nors apskritai jauciasi, kai turi nesciuju (gestacini) diabeta?
Atsakyti
As labai daug skysciu suvartodavau, troskino siaubingai.
Atsakyti
QUOTE (juna @ 2004 09 23, 15:33)
o ar jums kam nors dare gliukozes tolerancijos testa? sako, kai gliukozes kiekis kraujyje yra padidejes, 2.gif buna didesnis g.gif
Papildyta @ [mergetime]1095942781[[b]*skriste rgetime] [/b]
o ar jums kam nors dare gliukozes tolerancijos testa? sako, kai gliukozes kiekis kraujyje yra padidejes, 2.gif buna didesnis g.gif

Man buvo prieš nėštumą padidėjęs cukraus kiekis, per nėštumą taip pat tikrino, bet viskas ok! thumbup.gif
Atsakyti
Pirmoji mano gime 4080 gr, o va dabar pagimdziau 4270 gr sunu, ir nepasakyciau kad sunkiai g.gif . Nors gimdymas truko 11 val. bet pats gimimas tikrai nebuvo sunkus, isskyrus tai, kad prasiskyre gaktikaulis, dabar turiu ten tarpa visam gyvenimui ir sake jausiu oro permainas wink.gif. Jooo su tokia vieta tik ir jausti laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti