Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

Sveikutės. Aš pati esu smulkute, smulkaus kūno sudėjimo, o vat sūnų pagimdžiau 58 cm ir 4380g. Nors vyras taip pat nei labai aukštas nei stambus.. biggrin.gif Dabar mums jau keturi mėnesiai ir sveriam 7kg 240 g o ūgis jau net 69 cm... biggrin.gif Tai jau darosi sunkoka neišiot biggrin.gif
Atsakyti
Mums pransaujamas labai didelis leliukas unsure.gif tyliai uzsimenama ir apie CP unsure.gif
Sako genai. As gimiau 3900g, vaiko tetis 4500g smile.gif
Atsakyti
smile.gif+2010 04 17, 22:36-->
QUOTE(Mazyle smile.gif @ 2010 04 17, 22:36)
Mums pransaujamas labai didelis leliukas unsure.gif tyliai uzsimenama ir apie CP unsure.gif
Sako genai. As gimiau 3900g, vaiko tetis 4500g smile.gif


Nesijaudink viskas bus Ok, ir tie didesni kūdikiai net fainesni , ne taip baisu juos paimti biggrin.gif Ir šiaip jau yra ką paimti ,gimsta ne leliukai, o tokie jau tikri vaikiukai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(belagio @ 2010 04 18, 23:01)
Nesijaudink viskas bus Ok, ir tie didesni kūdikiai net fainesni , ne taip baisu juos paimti  biggrin.gif  Ir šiaip jau yra ką paimti ,gimsta ne leliukai, o tokie jau tikri vaikiukai  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Tai jo, geriau negu neisnesiotukas. Ramiau jautiesi thumbup.gif bet kaip toki isgimdyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(belagio @ 2010 04 18, 22:01)
Nesijaudink viskas bus Ok, ir tie didesni kūdikiai net fainesni , ne taip baisu juos paimti  biggrin.gif  Ir šiaip jau yra ką paimti ,gimsta ne leliukai, o tokie jau tikri vaikiukai  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

Tas teisybe, bet palankiausias ir maziukui ir mamai "tradicinis" svoris, gimdymo metu mazesne komplikaciju tikimybe, o ir paskui nereiks papildomu tyrimu, besiaiskinant ar tai genai, ar diabetas pvz. ...
Atsakyti
Aš pati gimiau 4000g, mano sūnus gimė 4322g, pagimdžiau labai lengvai, jokių plyšimų thumbup.gif
Atsakyti
As irgi gimiau pati 4 kg, turiu 2 dukras. Pirmoji gime 4100 g, o mazoji 4500g. Per pirmaji nestuma priaugau 14 kg, per 2-aji 11 kg. Tiesiog gime sveikos, grazios pupos ir be jokiu cezariu!!!!!
Atsakyti
As gimiau 3,600kg,vyras panasiai,o leliukas musu gime 4790kg,57cm,tai galbut todel,kad vyras aukstas ir stambus.Pati nepagimdziau
Atsakyti
tiek as ir tiek vyras gimem nesverdami ne 3 kg,o va abi musu panelytes gime virs 3 kg,ir ugiai gan nemazi.Gimdymai be jokiu komplikaciju ir plysimu praejo.
Atsakyti
Mano sunus, Arnas gime 3.540kg.51cm,o va dukra 4520kg 56cm ir be plysimu!Tai labai dziaugiuosi!As pati gimiau 3.500kg ir 51cm,o vyras 4.500 51cm smile.gif
Atsakyti
per nestuma priaugau 20 kg blush2.gif
lelius gime 4.735 kg ir 56 cm thumbup.gif man bemiegant cool.gif dabar mums pusantro menesio ir esam 6 kg. nugara tiek man tiek vyrui jau skaudet pradejo....
tiek as tiek vyras gimeme + - 3.500
Atsakyti
pati buvau smulki,vyras irgi tik aukstas smile.gif paneles gime
1. 3.540kg 54cm
2. 4.760kg 56cm thumbup.gif
3. 3.380kg 56 cm
uztat dabar vidurinioji tooooooooookia smulki ax.gif kad su mazaja tinka tie patys rubai ax.gif pvz. mazajai dzinsai geri,o viduriniajai sortais tampa tie patys dzinsai thumbup.gif
Atsakyti