Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

QUOTE(erikiuxxx @ 2010 01 01, 19:38)
ka mes valgom g.gif  viskas chemiskai apdorota,ipac kas megsta vistiena pas ta vaikai dyckiai buna doh.gif

na kaip cia pasakius - as pati gimiau 4.5 kg, o pries beveik 30 metu tokio cheminio maisto nebuvo dar rolleyes.gif mano mama 4.2 kg gime, o mano vaikelis - 4.8 kg ax.gif taip kad cia vien genai itaka padare, o ne vitaminai ar maistas
Atsakyti
O man patiko temos autores pasisakymas "o dabar ir mergaites ir berniukai kazkokie monstriski gimsta" kokie dar mostrai? biggrin.gif lotuliukas.gif tiesiog dideli vaikai.... Manoji gime 4560g, as gimiau 4300g mano brolis isvis 5500g(mus gimde naturaliai), ir jokie mes monstrai dabar, normalaus ugio, ir svorio esam biggrin.gif Man atrodo cia paveldimumas ir tiek. Beto vitaminu nevartojau, mano vitaminai augo anytos darze lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
[quote=kaatyteaa,2010 01 06, 19:52]
O man patiko temos autores pasisakymas "o dabar ir mergaites ir berniukai kazkokie monstriski gimsta" kokie dar mostrai? biggrin.gif lotuliukas.gif tiesiog dideli vaikai....

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
tai jau tikrai sutinku - siaip tai monstro reiksme kitokia wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edit_a: 07 sausio 2010 - 10:57
sveikos 4u.gif
mano mazylis gime 5.1 kg . CP pagalba.
Atsakyti
mano mergaite gime 4130g ir 52cm ugio,pati priaugau 16 kg, kai pirmas vaikas gime 3200g ir 49 cm ugio, o pati priaugau 25 kg. Tai va, tokia matematika lotuliukas.gif . sutinku, kad dabar vaikai kazkokie didesni gimsta, ypac antrieji g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jasminete @ 2009 12 07, 15:26)
Mano nestuma priziurinti akusere liepe negert jokiu vitaminu, pasak jos no ju vaikai dideli, nuo kalcio leliuku kauliukai per kieti, sunku bus gimdyt. Pirmus menesius liepe tik folio rugsti gerti. Veliau viena menesi geriau gelezi. Daugiau jokiu vitaminu nevartojau. Apetitas per nestuma sumazejo, tik obuoliuku daug sunaikinau. Tai va koks rezultatas:

Per nestuma pasunkejau 15kg, kuriu pagimdzius neliko.

Mano pirmagime 4600g doh.gif  (tai koks bus antras???? blink.gif ), tai teko daryt cezari nes pagal mano sudejima - kitaip niekaip...

Tai va vitaminai mano atveju cia niekuo deti... Sakyciau genai:
Vyras gime: 3400g
Bet as pati gimiau (naturaliai doh.gif ): 4600g, o mano brolis net 5000g
doh.gif


na bet stebiuosi kaip mamytes sugeba uzauginti tokius didelius leliukus pilveliuose bigsmile.gif ,manau irgi tai itakoja peveldimumas labiau nei maitinimas ar pan....as visus savo nestumus geriau vitaminus ir visi vaikiukai gime ne didesni nei 3.500kg. biggrin.gif taip kad del vitaminu papriestarauciau kad jei geri tai ir vaikiukas bus didelis...netiesa mirksiukas.gif
Atsakyti
O mano vaikas gime 4130 g 53 cm. As priaugau 17 kg. Gimdziau pati. smile.gif
Atsakyti
O aš iki nėštumo buvau labai liekna, priaugau 17 kg, o lėlytė gimė 3,990 smile.gif Gimdžiau pati,be nuskausminamųjų, tiesa ne be pasekmių mergytei...
Atsakyti
as irgi iki nestumo buvau labai liekan, nestumo metu priaugau 29 kg., berniukas gime 4170 g., ir 52 cm., bet nemanau kad itakos turi mamos svoris, visgi manyciau kad tai genai, mano brolis pries 30 metu gime 4700 g., ir 55 cm.
Atsakyti
mano vaikai gime taip pat dideli dukra pries 5 metus 3900g,ugis52,o va sunus pries menesi gime tai svere 5050g,ugis58cm.pati nepagimdziau sunaus tai dare cp
Atsakyti
sunus gime 4270 g ir 58 cm, jokiu vitaminu negeriau... pati gimiautokio svorio tai manau tai paveldima
Atsakyti
Na,as pati sveriau iki nestumo 55kg,priaugau 11. Pati pagimdziau mergyte 4,140 ir 56cm. smile.gif pritariu toms,kurios mano,kad tai genai,nes mes su vyru taip pat dideli gimem smile.gif
Atsakyti