Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

as geriau visa nestuma vitaminus ir per nestuma priaugau 16kg. po gimdymo liko 5kg. o pagymdziu suneli 4356g.svorio 56cm. dabar mums 3,5 menesiuko ir sveriam 7200g nelengvas mano vyrukas biggrin.gif

vaikas/]user posted image
Atsakyti
As per nestuma negeriau jokiu vitaminu, taip patare gydytoja, kad vaikutis nepriprastu smile.gif Pilvas buvo milziniskas, lyg laukciausi dvynuku rolleyes.gif Vaikelis gime 4820 g, 56 cm ir auga labai sparciai biggrin.gif Sakyciau, kad itaka turejo genai - as pati gimiau 4500 g, mano mama - 4200 g, o uosvis gimes 4800 g ax.gif
Atsakyti
Na negaliu skaityti apie vitaminų neva tai žalą vaisiaus vystymuisi: per didelis užaugs, pripras... doh.gif Nepykite, bet pasakysiu, kad nesąmonė tikriausia. Ar nėštumo metu mamytė valgo visavertį maistą? Na tikrai ne visos... Kad ir galimybių nėra valgyti gerą maistą, kai parduotuvėse viskas prigrūsta su E.. verysad.gif . Tad organizmą pastiprinti sau ir vaisiui būtina!!!

Aš gėriau papildus laukdamasi savo gražuolytės. Stengiausi žiūrėti ką dedu į burną. Tiesą pasakius, ir dabar žiūriu biggrin.gif. Dukriukas gimė 4110 g. Esu įstikinus, kad čia genai. Aš ir mano vyras irgi apie 4 kg svėrėm smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(1cesna1 @ 2009 12 15, 20:52)
Na negaliu skaityti apie vitaminų neva tai žalą vaisiaus vystymuisi: per didelis užaugs, pripras...  doh.gif Nepykite, bet pasakysiu, kad nesąmonė tikriausia. Ar nėštumo metu mamytė valgo visavertį maistą? Na tikrai ne visos... Kad ir galimybių nėra valgyti gerą maistą, kai parduotuvėse viskas prigrūsta su E..  verysad.gif . Tad organizmą pastiprinti sau ir vaisiui būtina!!!

Aš gėriau papildus laukdamasi savo gražuolytės. Stengiausi žiūrėti ką dedu į burną. Tiesą pasakius, ir dabar žiūriu  biggrin.gif. Dukriukas gimė 4110 g. Esu įstikinus, kad čia genai. Aš ir mano vyras irgi apie 4 kg svėrėm  smile.gif.


negalima taip kategoriskai sakyti, kad vitaminai, gauti tabletes pavidalu tikrai nieko neitakoja, nes jusu atveju jus MANOT, kad tai genai...lygiai taip pat kaip negalima kategoriskai teigti kad vitaminu tabletes pavidalu tikrai tikrai visai nereikia smile.gif naturalumas beabejo geriau, bet jus teisi, greiciausiai mazai kas gauna naturaliai pakankamai kiek reikia...
Beje tam tikru vitaminu perteklius tikrai nieko gero neduoda, vaikiukas gali gimti linkes i alergijas...Viska vartoti su saiku reiketu...
Atsakyti
su pirmaja dukryte geriau vitaminus tik pregnacare ir folio rugsti pirma men,veliau ne nes pykino ziauriai nuo jos gime- 3.300kg ir 50
su sunum geriau vitaminus gal 3 men per nestuma visa niekas nieko nepatare ir nesake kad negerciau kaip tik rekomendavo jog reikia,ir geriau mamavit jei neklystu bet nuo ju ir pykino ziauriai -- sunus gime 4440 ir 54cm.Dabr jis 1m ir itariu sveria koki 15 kg.Kas cia kaltas vitaminai ar genai visokiu variantu gali buti,tiesa gimdziau pati prisiprasiusi nes buvo labai sunku pabaigoje ir sunus gime 39 savaite,38 sav kai dare echo jis svere apie 3800,o po savaites matot jau 44...ir vitaminu nebuvo jokiu tada...ieskojo cia man visokiu diabetu ir panasiai kad toks vaikelis didelis...
Atsakyti
Aš gimiau 4,1 kg, vyras mano 3 kg. Sūnus mūsų gimė 4,042 g. smile.gif Dičkis, kaip pirmas vaikas. Svorio buvau apie 11-12 kg priaugus. Tikrai nepersivalgiau. Per visą nėštumą suvartojau nepilną pakuotę Prenatalio, nes labai "sąžiningai"gėriau. Aš išvis skeptiškai nusiteikusi prieš kompleksinius vitaminus, ale buvau nusipirkus dėl sąžinės ramybės, maždaug, nėščia, reikia.Tiesa, aš aukšta, virš 170 cm, bet nestambi. Vaikas, nors didelis, bet gimė be problemų. Pas mane giminėje visos moterys stambius vaikus gimdė, ir mano mama, ir tetos(pas vieną išvis vaikai 4,5, ir 4,8 kg gimė), ir pusseserės, nors nė vienos nėra stambuolės. Bet visos gerai pagimdė iki šiol, net Cezario nei vieno nebuvo (stebuklai, ne kitaip). Matyt, genai tokie.
Atsakyti
Gal tiesiog geresnio gyvenimo įtaka tai duoda arba genai. Vieno atsakymo čia matyt nebus.
Aš gėriau folio rūgštį sąžiningai, net prieš pastodama gal pusmetį, nėštumo metu folį ir vitaminus nėščiosioms. Ir ką - priaugau 10 kg, kurių po savaitės nebeliko. Tiesa, nėštumo metu apetito nebuvo visai - nepykino, bet valgyti noras buvo dingęs. Sūnus gimė 3770 g svorio. Toks mažulytis palyginti su kitais tuo metu ligoninėje smile.gif O dabar vaikinas 4 mėnesių 8 kg sveria blush2.gif
Atsakyti
Mano mergina gimė 57 cm ir 3720 gr. Labai nustebau, nes pilvas buvo nedidelis, aš net kai kurias maikes puikiai nešiojau nešiotas iki nėštumo (gana aptemotas). Iki šiol nesuprantu kur ji ten tilpo. Abu su vyru esame vidutinio ūgio. Gana smulkūs. Priaugau gal 16 kg.

Nu įdomu kaip toliau mažoji augs. Valgymo tai ji nepramiega lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(morgana @ 2004 08 16, 17:17)
kazkaip paskutiniu metu gimsta gana nemazi kudikiai;) kai as gimiau, mama sake ,kad sveriau 2900.wink.gif o dabar ir mergaites ir berniukai kazkokie monstriski gimsta 2.gif  berniuku svoris virs 4 kg, mergaiciu irgi 3,8 kg... kazin kodel? gal nuo vitaminu nestumo metu? ar mamos svorio per daug priauga?
kokio svorio gime jusu vaikai?

ka mes valgom g.gif viskas chemiskai apdorota,ipac kas megsta vistiena pas ta vaikai dyckiai buna doh.gif
Atsakyti
as manau, kad neturi itakos vitaminu vartojimas kudikio svoriui, nes vitaminus vartojau besilaukdama abieju vaikiuku, pirmas berniukas gime 3300g, antra mergyte 4100g smile.gif manau daugiau itakos turi genai, nes abu su vyru esam nemazi, as pati gimiau 4300g biggrin.gif
Atsakyti
Vitaminus geriau tai tik pirmus tris men,veliau ne.Mano vaikinas gime 3,650kg ir 53cm ugio.Nepasakytum,kad labai didelis.Bet va dabar,jam 4men ugis 8,200kg ir 68cm.Tiesa,pries gimstant jam,sake,kad bus mazas vaikas.Apsiriko biggrin.gif
Atsakyti
visa nestuma geriau vitaminus pregnacare, priaugau 9kg, vaikiukas gime 3440g ir 50cm. o mes su vyru esam auksti, pati nesu is smulkiuju ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti