Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

QUOTE(geguziukas1 @ 2009 10 21, 09:15)
Nemanau, kad vitaminai turi itakos, nes bent jau as juos geriau tik kelis paskutinius menesius o visvien priaugau 20. Manau, kad daugiausiai itakos turi pats organizmas - vienas linkes stambeti, kitas ne, vieni lengvai atsikrato svorio, kiti kariauja kelis metus. Aisku valgyt visada su saiku reikia, bet per nestuma gi dietu nepasilaikysi!

manau, cia mamyte turejo omeny ne savo, o vaikelio svori rolleyes.gif
Atsakyti
na, mano mergina irgi ne is mazuju, jau sunkiai nesioju, 2.5 menesio svere 6.5 kg ir buvo 64 cm ugio, dabar jau 3 menesiai, tai manau dar kazkiek paaugo. tikiuosi apstos biskli taip greitai augti, nes ir nesioti jau sunku doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Liulka @ 2009 10 21, 15:01)
manau, cia mamyte turejo omeny ne savo, o vaikelio svori  rolleyes.gif

Kalbant apie vaikelio svori irgi tas pats galioja - vitaminus geriau pacioj pabaigoj, o mano mazyle isaugo iki 4.2
Atsakyti
QUOTE(geguziukas1 @ 2009 10 21, 07:15)
Nemanau, kad vitaminai turi itakos, nes bent jau as juos geriau tik kelis paskutinius menesius o visvien priaugau 20. Manau, kad daugiausiai itakos turi pats organizmas - vienas linkes stambeti, kitas ne, vieni lengvai atsikrato svorio, kiti kariauja kelis metus. Aisku valgyt visada su saiku reikia, bet per nestuma gi dietu nepasilaikysi!
uzuojauta toms kas sunkiai gimde! As jau atrodo lengvai pagimdziau o visvien pirma menesi atsimenu nupurtydavo prisiminus. Taciau dabar dukrytei jau 6men ir nebebijau gimdyti antro, tai manau, kad viskas buvo normaliai  rolleyes.gif

Mano dukriukas tai labai auga i ugi, ko gero bus manekene  g.gif 5 men mes jau 68.5 buvom, lipam aukstesniaja lenteles riba. Na ir sverem nemazai 7.9, nors iki siol vien MP maitinu  bigsmile.gif


mano sunelis gime 4340 ir 57 cm, dabar mum jau 3.5 men. o jau sveriam 8kg ir 73cm. tevelis kaip vyras tai neaukstas o as is vis mazyte 1.59 is kur pas mus toks monstras? per nestuma priaugau 36kg. ir dar man paciai leido gimdyti doh.gif bet sunelis buvo uzsismauges virkstele, tai aciu dievui dare cezari nes nezinau kaip jis butu islindes blink.gif
Atsakyti
Manau, kad kuo vėlesnis vaikas, tuo sunkesnis. Manieji; dukra gimė 3100 g., 51 cm., 1 sūnus 3500 g. , 56 cm., o mažiausias 4180 g. ir 55 cm. Mažėliui dabar beveik 3 mėn, tai jau sveria 7 kg, sunku jau ir panešti.
Didelį naujagimių svorį manau lemia modifikuotas maistas ir visokie E, bei vartojami papildai. Nors aš juos gėriau tik pačioje nėštumo pradžioje.
Atsakyti
QUOTE(ditma @ 2009 10 22, 10:13)
Manau, kad kuo vėlesnis vaikas, tuo sunkesnis. Manieji; dukra gimė 3100 g., 51 cm., 1 sūnus 3500 g. , 56 cm., o mažiausias 4180 g. ir 55 cm. Mažėliui dabar beveik 3 mėn, tai jau sveria 7 kg, sunku jau ir panešti.
Didelį naujagimių svorį manau lemia modifikuotas maistas ir visokie E, bei vartojami papildai. Nors aš juos gėriau tik pačioje nėštumo pradžioje.

ne butinai. mano jauniausia buvo lengviausia - 3400, kiti - 3800 ir 4300, o metuku visi sverė panašiai.
Atsakyti
Labutis visoms mamytems smile.gif Mano berniuka gime 58 cm ir svere 4750 thumbup.gif Priaugau labai daug kilogramu iki nestumo buvau 75 kg o nestumo pabaigoj 115 kg doh.gif nestuke.gif . Dabar mazyliui jau greitai bus 6 men ir sveriam mes jau 10 kg o ugis 74 cm, na o mano kilogramai praniko labai greitai del bemiegiu naktu ir sveriu tiek pat kaip ir iki nestuke.gif .
Atsakyti
QUOTE(tori @ 2009 10 07, 16:56)
mano pirmasisi 4750- 59 cm o mazoji lelyte 3940- 55 cm.
Vyras mano aukstas as pati mazute 164, tai isnesiot pirma reikejo sveikatos. Abu gime per cp. ax.gif
pati priaugdavau apie 17 kg, abu nestumus. dabar sveriu 55 kg.  rolleyes.gif



Tu irgi didvyre, mazute lieknute, ir tokius pupulius pagimdei mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(geguziukas1 @ 2009 10 21, 10:15)
Mano dukriukas tai labai auga i ugi, ko gero bus manekene  g.gif 5 men mes jau 68.5 buvom, lipam aukstesniaja lenteles riba. Na ir sverem nemazai 7.9, nors iki siol vien MP maitinu  bigsmile.gif


klausyk, ir mano matyt bus modelis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
4 men. 70 cm doh.gif doh.gif doh.gif
7700 g - maitinu tik MP - bet va nakti jis valgo 2-3 kartus smile.gif
Papildyta:
QUOTE(bagyra23 @ 2009 10 22, 10:02)
mano sunelis gime 4340 ir 57 cm, dabar mum jau 3.5 men. o jau sveriam 8kg ir 73cm. tevelis kaip vyras tai neaukstas o as is vis mazyte 1.59 is kur pas mus toks monstras? per nestuma priaugau 36kg. ir dar man paciai leido gimdyti doh.gif  bet sunelis buvo uzsismauges virkstele, tai aciu dievui dare cezari nes nezinau kaip jis butu islindes blink.gif


PACIAI LEIDO GIMDYTI??? doh.gif doh.gif
na gal kas man ir nepritars, bet kartais tas naturalizmas ne vietoj - ir mano atveju...jeigu laikrodi sukti atgal - verkciau, bet CZ reikalauciau...

Papildyta:
QUOTE(ditma @ 2009 10 22, 11:13)
Manau, kad kuo vėlesnis vaikas, tuo sunkesnis. Manieji; dukra gimė 3100 g., 51 cm., 1 sūnus 3500 g. , 56 cm., o mažiausias 4180 g. ir 55 cm. Mažėliui dabar beveik 3 mėn, tai jau sveria 7 kg, sunku jau ir panešti.
Didelį naujagimių svorį manau lemia modifikuotas maistas ir visokie E, bei vartojami papildai. Nors aš juos gėriau tik pačioje nėštumo pradžioje.


Oi DITMA, tu mano mintis pacitavai - mergaites, duodu 1000 proc. kad tie EEEE - tikrai tam itakos ziauriai turi, jokios desros nenusipirksi be E, o teko laida matyti, apie E621 - isbande liaudiskai tariant "ant ziurkiu" - tai jos po keliu menesiu taip nutuko ir ispurto, kad vos akys matesi, o savo kojomis beveik ir nepaejo, galejo praktiskai tik ridentis...o ka kalbeti apie kitus E, kurie skatina valgyti, noreti, greiciau alki pajusti ir t.t....
Nes tas leliu didumas, tikrai cia ne koks nepaisikinamas reikalas - maistas "sudinas" ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edit_a: 24 spalio 2009 - 13:07
o as pagimdziau dvynukes, ir jos nemazos gime ax.gif viena 3640g ir 53 cm, o kita 3460 g ir 51 cm, siuo metu joms 3,5 men, ir didesne sveria 7300g ir 64 cm, o mazesne 5860 g ir 64 cm biggrin.gif visi sako, kad kaip dvynukems tai dideles smile.gif
Atsakyti
Mūsų mergaitės gimė 3420 ir 3570, o štai vyrukas kad užaugo 4700 ir 59 cm. Vitaminus gėriau tik iki 3 mėn kažkur. O svorio kaip ir per antrą nėštumą priaugau 22 kg. Gimdyti ir liepė pačiai , nes 35 sav kai darė echo sake kad bus apie 4 kg kai ateis laikas gimdyti, o gimė... Gimdymas buvo siaubingas tikra to žodžio prasme, užstrigo galva, po to pamatė kad virkštelė apsivijus , po to petukai nelindo. Kai gimė vaikas buvo mėlynas ir neverkė, maniau kad jau negyvas...Bet ačiū dievui mums jau 2 mėn. Tačiau neramu širdy dėl viso to, ar neatsilieps tas gimdymas mažuliui. Manau kad šiais laikais ir geriau tą svorį galėtų nustatyt g.gif ir planuot cezarį, beje aš ne iš didžiųjų vyras irgi.
Atsakyti
na mano panelyte kaip pirmagime gime didoka 4150 g,
na bet sunelis tai gime 4800g doh.gif ir 57 cm doh.gif , na pilvas buvo tikrai didelis, daug kas galvojo, kad laukiuos dvynuku doh.gif
bet kaip nekeista pagimdziau pati, greitai ir be jokiu plysimu smile.gif, nors tikrai nei as, nei vyras nesam stambus, bet vaiku didumas...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmabaro: 01 lapkričio 2009 - 16:31
Mano nestuma priziurinti akusere liepe negert jokiu vitaminu, pasak jos no ju vaikai dideli, nuo kalcio leliuku kauliukai per kieti, sunku bus gimdyt. Pirmus menesius liepe tik folio rugsti gerti. Veliau viena menesi geriau gelezi. Daugiau jokiu vitaminu nevartojau. Apetitas per nestuma sumazejo, tik obuoliuku daug sunaikinau. Tai va koks rezultatas:

Per nestuma pasunkejau 15kg, kuriu pagimdzius neliko.

Mano pirmagime 4600g doh.gif (tai koks bus antras???? blink.gif ), tai teko daryt cezari nes pagal mano sudejima - kitaip niekaip...

Tai va vitaminai mano atveju cia niekuo deti... Sakyciau genai:
Vyras gime: 3400g
Bet as pati gimiau (naturaliai doh.gif ): 4600g, o mano brolis net 5000g
doh.gif
Atsakyti