Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

QUOTE(Kalafijora @ 2009 09 28, 14:16)
Bet tai ir pati jinai ohoho kokia biggrin.gif tai pagal ja tie vaikučiai visai nedidukai, sakyčiau ax.gif


mano vyras ohoho biggrin.gif O aš pati grynai vidutinė. Tai abu bernai ir nusidavė matyt į tėtį. Dukra gimė 3,64 ir 54.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2009 09 28, 14:20)
mano vyras ohoho  biggrin.gif O aš pati grynai vidutinė. Tai abu bernai ir nusidavė matyt į tėtį. Dukra gimė 3,64 ir 54.

Mano irgi ohoho biggrin.gif Tai galvojau užaugs man lelius pilve toks, kad per gimdymą į skutus suplyšiu blush2.gif biggrin.gif Bet nieko, nors ir nemažas, bet taip pat be plyšimų karsta.gif O jau bijojau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 09 28, 15:28)
Mano irgi ohoho biggrin.gif Tai galvojau užaugs man lelius pilve toks, kad per gimdymą į skutus suplyšiu blush2.gif  biggrin.gif Bet nieko, nors ir nemažas, bet taip pat be plyšimų karsta.gif O jau bijojau doh.gif



as vis negaliu patiketi, kad taip lengvai, ir greitai ir paprastai gupija tau pavyko - nu dar karta nuosirdus respectas - apakus esu blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
as bijau apie antra pagalvoti, vien del toookiu gimdymo kanciu - oi bijau verysad.gif
P.S. o ir neauksta mergiote...
Atsakyti
Na as daugiau nei pries menesi susilaukiau labai dideles mergytes lotuliukas.gif Gime 4328g ir 54cm ugio.Sesutes ligoninej sake kad taip mazdaug atrodo menesio laiko kudikelis,o ne vienos dienos naujagime mergaite ax.gif
Bet man ir neleido paciai gimdyti tokios milzinukes.Naturaliai gimdyti buvo pavojinga del vaisiaus.Del leliaus dydzio galvyte nebuvo ysistaciusi gerai i dubeni.
Ir didcke ir labai stipri manoji.Galvyte praktiskai nuo pirmuju dienu nulaike pati mirksiukas.gif
Atsakyti
maniskis gime 3950 gr ir 56 cm ugio, pirma saremi 4h ryto pajauciau, o leliukas 8 h uzgime, net epiduro nespejo suleist (pavelavo) doh.gif isivaizdavau, kad ziauresnis gimdymas bus...kito nebijosiu gimdyt thumbup.gif
Atsakyti
mano pirmasisi 4750- 59 cm o mazoji lelyte 3940- 55 cm.
Vyras mano aukstas as pati mazute 164, tai isnesiot pirma reikejo sveikatos. Abu gime per cp. ax.gif
pati priaugdavau apie 17 kg, abu nestumus. dabar sveriu 55 kg. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(morgana @ 2004 08 16, 18:17)
kazkaip paskutiniu metu gimsta gana nemazi kudikiai;) kai as gimiau, mama sake ,kad sveriau 2900.wink.gif o dabar ir mergaites ir berniukai kazkokie monstriski gimsta 2.gif  berniuku svoris virs 4 kg, mergaiciu irgi 3,8 kg... kazin kodel? gal nuo vitaminu nestumo metu? ar mamos svorio per daug priauga?
kokio svorio gime jusu vaikai?

Abu mano vaikuciai gime virs 4kg.Tiek as, tiek vyras irgi gimimeme tokie pat, tad ko gero, cia viska nuleme genai?...
Atsakyti
Sveikos,mano sunus gime 4590g 55cm. Teko CP daryti,galvyte niekaip nesistate i dubeni. As pati gimiau 4 kg,vyras irgi panasiai,o mazius tai gerokai pralenke mus abu ax.gif Bet visus kitus mėnesius labai dideliu vaiko svoriu negaliu girtis,priauginėja minimaliai labai ir yra vidutinis pagal savo amžių.
Atsakyti
pirmoji mano dukra gime anksciau laiko trimis savitemis,svere tik 2,570gr ir 50cm kirpo, plysau ir ttt..
o sunytis gime 3800 ir 54cm nei plysau,nei kirpo,ir gimdymas buvo super lengvas smile.gif
Na bet dabar dukra vos neauksciausia savo klaseje,ir dziudo skina laurus pirmas,antras vietas thumbup.gif
Atsakyti
Maniskis gime 5200gr ,58 sm ugio doh.gif .Pati nepagimdziau . Nesam dideli su MB .Nezinau kodel toks didelis gime g.gif .Sako nuo nesciuju deabeto gali buti. Nors nesirgau. Susinormalizavo po pusantru metu rolleyes.gif .Nesiskiria nuo bendraamziu,gal net mazesnis atrodo biggrin.gif
Atsakyti
Mano mazyle gime 4010 g 55 cm. As gimiau apie 3500, bet mano MB gime 4700 g. Abu esam gana auksti, tad manau viska nuleme genai.
Atsakyti
QUOTE(Gutjera @ 2009 08 31, 10:21)
Mano dicke gime 4560 gr  53 cm. Nestumo metu priaugau 25 kg.  doh.gif    Gal vitaminai turi itakos....    g.gif 

Nemanau, kad vitaminai turi itakos, nes bent jau as juos geriau tik kelis paskutinius menesius o visvien priaugau 20. Manau, kad daugiausiai itakos turi pats organizmas - vienas linkes stambeti, kitas ne, vieni lengvai atsikrato svorio, kiti kariauja kelis metus. Aisku valgyt visada su saiku reikia, bet per nestuma gi dietu nepasilaikysi!

QUOTE(Edit_a @ 2009 10 01, 15:34)
as bijau apie antra pagalvoti, vien del toookiu gimdymo kanciu - oi bijau  verysad.gif


uzuojauta toms kas sunkiai gimde! As jau atrodo lengvai pagimdziau o visvien pirma menesi atsimenu nupurtydavo prisiminus. Taciau dabar dukrytei jau 6men ir nebebijau gimdyti antro, tai manau, kad viskas buvo normaliai rolleyes.gif

Mano dukriukas tai labai auga i ugi, ko gero bus manekene g.gif 5 men mes jau 68.5 buvom, lipam aukstesniaja lenteles riba. Na ir sverem nemazai 7.9, nors iki siol vien MP maitinu bigsmile.gif
Atsakyti