Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

QUOTE(Gervuogė @ 2009 09 24, 10:44)
Na manasis gime 53 cm ir 4,5 kg, o pati priaugau apie 20 kg per nestuma, dabar jau -25 kg smile.gif.
Idomu kiek tavo mergyte per pirmus du menesius priaugo, nes maniskis 3 kg ir 8 cm. Tai as jau nerimaut pradejau, kad milzinukas labai jis pas mane.


nerimauti tikrai nereikia. Didesni vaikiukai pradzioje labiau priauga (nebutinai, bet dazniausiai), bet paskui viskas susinormalizuoja. Mano sunus gime 4.7kg, pirmus du menesius irgi priaugo po 1.5kg, veliau iki 6 men buvo pastovi konstanta 1 kg smile.gif Metuku laiko svere apie 12.5kg ir iki siol svoris svyruoja tarp 13 ir 14 kg. Dabar jam 1.7m. Tik atrodo siek tiek vyresnis uz bendraamzius smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liulka @ 2009 09 24, 12:53)
nerimauti tikrai nereikia. Didesni vaikiukai pradzioje labiau priauga (nebutinai, bet dazniausiai), bet paskui viskas susinormalizuoja. Mano sunus gime 4.7kg, pirmus du menesius irgi priaugo po 1.5kg, veliau iki 6 men buvo pastovi konstanta 1 kg smile.gif Metuku laiko svere apie 12.5kg ir iki siol svoris svyruoja tarp 13 ir 14 kg. Dabar jam 1.7m. Tik atrodo siek tiek vyresnis uz bendraamzius smile.gif

aciu uz pasidalinta patirti, siek tiek ramiau pasidare 4u.gif
Atsakyti
Mano pirmasis gimė 3150g 55cm, biggrin.gif o antrasis 3770g 57cm.Abiejų nėštumų metu priaugau virš 20kg. biggrin.gif Bet man tai kaip ir norma, nes esu smulki. ax.gif Šiaip mane pamačius mano mažius visiems tikrai didelis atrodė biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kalafijora: 24 rugsėjo 2009 - 16:58
Su vyru esam "standartiniai" lotuliukas.gif Aš gimiau apie 3 kg, vyras irgi panašiai. Per nėštumą priaugau 13 kg. Sūnelis gimė 3890 g ir 57 cm. Kadangi aukštas, atrodė man toks kudutis blush2.gif Per pirmus mėnesius priaugdavo po 1-1,5 kg, 4 mėnesių buvo 8,3 kg ir 70 cm wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanika: 24 rugsėjo 2009 - 20:05
Mano sūnelis gimė 4,254 kg ir 55cm... o per nėštumą priaugau 10kg, daktarai buvo labai šokiruoti, operacijos metu kad toks didelis vaikelis pas tokia smulkia mamyte ... smile.gif
Atsakyti
Mano abu sūnūs ne iš mažųjų ax.gif Vidurinėlis 4,880 ir 60cm, o mažylis 4,400 ir 58. Per nėštumus priaugau atitinkamai 15 ir 13 kg. Tačiau pilvo didumas buvo..... Tarytum dvynukus nešiočiau lotuliukas.gif Pagimdžiau lengvai pati, be jokių plyšimų ir tt.

Gimė bernai didžiuliai, o toliau visais mėnesiais priauginėjo labai labai saikingai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gupija: 27 rugsėjo 2009 - 12:13
QUOTE(gupija @ 2009 09 27, 14:12)
Mano abu sūnūs ne iš mažųjų  ax.gif Vidurinėlis 4,880 ir 60cm, o mažylis 4,400 ir 58. Per nėštumus priaugau atitinkamai 15 ir 13 kg. Tačiau pilvo didumas buvo..... Tarytum dvynukus nešiočiau  lotuliukas.gif Pagimdžiau lengvai pati, be jokių plyšimų ir tt.

Gimė bernai didžiuliai, o toliau visais mėnesiais priauginėjo labai labai saikingai.



blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif PATI ??? LENGVAI??? Na aukstybes tave apdovanojo matyt...mano gime 4400 - nenoriu prisiminti, plysau trukau, kirpo...zodziu, net sviesas tunelio gale maciau... verysad.gif
Nu mama, tu nereali... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2009 09 27, 13:12)
Mano abu sūnūs ne iš mažųjų  ax.gif Vidurinėlis 4,880 ir 60cm, o mažylis 4,400 ir 58. Per nėštumus priaugau atitinkamai 15 ir 13 kg. Tačiau pilvo didumas buvo..... Tarytum dvynukus nešiočiau  lotuliukas.gif Pagimdžiau lengvai pati, be jokių plyšimų ir tt.

Gimė bernai didžiuliai, o toliau visais mėnesiais priauginėjo labai labai saikingai.

Vat ir aš paskaičiau g.gif , oho kokios pupos ir pati blink.gif biggrin.gif Tai gal pati aukšta esi??
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 09 28, 08:51)
Vat ir aš paskaičiau g.gif , oho kokios pupos ir pati blink.gif  biggrin.gif  Tai gal pati aukšta esi??


dėkui už pagyras blush2.gif Daktarai sakė, kad ir didesnius pasigimdyčiau. Lengvai organizmas pasiduoda blush2.gif

O mano ūgis 1,64.
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2009 09 28, 12:37)
dėkui už pagyras  blush2.gif Daktarai sakė, kad ir didesnius pasigimdyčiau. Lengvai organizmas pasiduoda  blush2.gif

O mano ūgis 1,64.

Nu nepasakyčiau, kad didelė g.gif O tai ko čia tau taip gerai biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ? Ir aš noriu tokio organizmo biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kalafijora @ 2009 09 28, 13:52)
Nu nepasakyčiau, kad didelė g.gif


nu jau tikrai nesu didelė lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gupija @ 2009 09 28, 14:13)
nu jau tikrai nesu didelė  lotuliukas.gif

Žinau moteriškę, jos vaikai, kaip tavo gimė. Bet tai ir pati jinai ohoho kokia biggrin.gif tai pagal ja tie vaikučiai visai nedidukai, sakyčiau ax.gif
Atsakyti