Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

QUOTE(Edit_a @ 2009 08 05, 13:59)
nesuprantu..priaugau 18 kg...gime lelius 4460, ugis ale 60 (manau isties buvo 58)...
turiu drauge - priaugo 30 kg...gime lelius vos virs 3 kg... g.gif  g.gif o man dar gydytoja leptelejo, jei lauksiesi antro- valgyk maziau....nu aciu galvoju...


toli grazu nevisada "valgymas" lemia vaiko svori smile.gif Mano lelius visa laika lenke "normas" kazkur 1-1.5 men. Net kai dar gramus sverdavo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liulka @ 2009 08 05, 13:09)
toli grazu nevisada "valgymas" lemia vaiko svori smile.gif Mano lelius visa laika lenke "normas" kazkur 1-1.5 men. Net kai dar gramus sverdavo smile.gif



daug kas dar lemia ir genai , mano teta nera maza t.y ji auksta ir vyras stambokas ir aukstas, visi ju vaikai apie2 metrus ugio, tai va vienas is vaiku buvo gimes net apie 6 kg, tai gimdymas buvo labai labai sunkus, nors anais laikais, nezinau kodel cezario nedare , keista, jug kada didelis vaikas tikimybe yra cezario sulaukt, o ji pati pagimde, tai ja i si pasauly vos atkacialino doh.gif unsure.gif taip kad nevisada lemia valgymas, as su pirmu priaugau apie 30 kg doh.gif nes vyras lepino tai to tai ano, o vaikas gie labai mazas, tik 3100 kg doh.gif vandenu buvo labai daug, bet poto svoris nukryto greit smile.gif
Atsakyti
Mano sunelis gime 5200g 57cm. bet jis nenutukes tiesiog didelis vaikiukas.priaugau 19kg.ligonineje juokavo kad tikriausiai skaniai ir daug valgiau.atsisveikindama su gydytoju paskiau kad kita kart maziau valgysiu kad mazesnis vaikutis butu o jis man pasake kad ne nuo to priklauso. Be to mano vyras gime 4200g o kiti broliai dar sunkesni tai manu viskas tuom ir pasakyta ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo seimynele :): 06 rugpjūčio 2009 - 14:51
QUOTE(mamulka10 @ 2009 08 05, 19:56)
daug kas dar lemia ir genai , mano teta nera maza t.y ji auksta ir vyras stambokas ir aukstas, visi ju vaikai apie2 metrus ugio, tai va vienas is vaiku buvo gimes net apie 6 kg, tai gimdymas buvo labai labai sunkus, nors anais laikais, nezinau kodel cezario nedare , keista, jug kada didelis vaikas tikimybe yra cezario sulaukt, o ji pati pagimde, tai ja i si pasauly vos atkacialino  doh.gif  unsure.gif  taip kad nevisada lemia valgymas, as su pirmu priaugau apie 30 kg  doh.gif  nes vyras lepino tai to tai ano, o vaikas gie labai mazas, tik 3100 kg  doh.gif  vandenu buvo labai daug, bet poto svoris nukryto greit  smile.gif



na mes su vyru "kudenos", ir patys gimem po 3.5 kg, todel tas siek tiek pasaipus pasakymas KITA KARTA MAZIAU VALGYK, atskleidzia siek tiek mediko neprofesionaluma...kita vertus mazius gime 40 sav+2 d., galbut dar itakos turejo geriami vitaminai nestumo metu...siaip daznai pagalvoju, ka dariau ne taip, nors ir baseina lankiau ir labai daug judejau iki paskutines minutes - namie nesedejau, bet va berniukas gime didelis, taciau siandiena savo grazuoliuku labai dziaugiuosi, bet kai prisimenu, koks sudetingas buvo gimdymas, suvokiu, kokia itaka turi didelis kudikelio svoris
Atsakyti
mano mazius gime 4 kg. ir 55 cm. priaugau 22 kg. as gimiau 2 kg vyras apie 3.5.
Atsakyti
mano lelka gime 4140g ir 55cm, na vyras irgi 4kg gime, as tai gal 3500.. g.gif
Atsakyti
Maniske gime 4160 gr. 55 cm, o as pati gimiau 3100 gr. 51 cm
Atsakyti
Mano dicke gime 4560 gr 53 cm. Nestumo metu priaugau 25 kg. doh.gif Gal vitaminai turi itakos.... g.gif O siaip ledus valgydavau vos ne kiekviena vakara po kibiriuka. blush2.gif (na jei neiseidavo kiekviena tai kas antra tai tikrai). Truko baltymu tikriausiai. ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano mergyte gime 4560, ugis 58cm smile.gif Priaugau 25kg doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kaatyteaa @ 2009 09 23, 17:09)
Mano mergyte gime 4560, ugis 58cm  smile.gif Priaugau 25kg  doh.gif  doh.gif

Na manasis gime 53 cm ir 4,5 kg, o pati priaugau apie 20 kg per nestuma, dabar jau -25 kg smile.gif.
Idomu kiek tavo mergyte per pirmus du menesius priaugo, nes maniskis 3 kg ir 8 cm. Tai as jau nerimaut pradejau, kad milzinukas labai jis pas mane.
Atsakyti
Mano mergyte gime 4,550 kg ir 58 cm, priaugau 15 kg... Atrodo ne tiek ir daug... Nemanau, kad cia nuo priaugto svorio priklauso g.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Gervuogė @ 2009 09 24, 11:44)
Na manasis gime 53 cm ir 4,5 kg, o pati priaugau apie 20 kg per nestuma, dabar jau -25 kg smile.gif.
Idomu kiek tavo mergyte per pirmus du menesius priaugo, nes maniskis 3 kg ir 8 cm. Tai as jau nerimaut pradejau, kad milzinukas labai jis pas mane.


Mums dar tik 20 dienu, kita savaite eisim svertis ir ugio matuoti smile.gif Mano mazyle labai pasunkejo ir paaugo, atrodo kad dabar sveria apie 6 biggrin.gif Labai jau sunku ja laikyti doh.gif Kad tavasis Priaugo 3kg, tai manau normalu, o del ugio nezinau g.gif manau nieko blogo, jis dabar kiek aukstesnis uz maniske kai gime biggrin.gif
Atsakyti