Įkraunama...
Įkraunama...

Dideli kūdikiai

gimdziau 14 valandu ir naturaliai pagimdziau tongue.gif gime 4.397 kg ir 56 cm lotuliukas.gif augo ir labai sparciai i ugi o i svori ne mirksiukas.gif dabar mum bus 10 men tai sveriam apie 10kg ir ugis 76 cm doh.gif
Atsakyti
as gimiau 3600, vyras 4300,o dukrite 4680!!! rolleyes.gif
Atsakyti
mano dukryte gime 4200g ir 54cm
1men 5000g ir 57 cm
2 men 6000g. ir 59 cm
3 men 7200 g. ir 64 cm
4 men 7800g. ir 67 cm
5 men...nu ziuresim kai pas gydytoja nueisim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(katkuviene @ 2009 06 04, 15:37)
as gymiau 3800, vyras irgi teik pat, musu dukriukas gime 4316, didele mergaite, na matot as priaugau 30 kg.per nestuma, gal irtas sudare, nzn


O jei nepaslaptis kaip sekesi ar sekasi svori mest? blush2.gif as pati iki dabar jau 21 kg priaugau, net baisu darosi nes dar liko pusantro menesio jei ne daugiau blink.gif
Atsakyti
Kaip jus pagimdot tokiu galiunus biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif As niekaip nepagimdziau Svere 4350 o ugis 56cm Dabar kaip dviratukas O as kaip priaugau svorelio tai negaliu atsipurtit g.gif g.gif
Atsakyti
wub.gif sveikos mamytes, mano leliukas gime 3870g ir 53cm thumbup.gif .dabar mums lygiai 4men ir vakar pasisverem, tai- 7,9kg jau ir 70cm.pagal daktarus, turim milziniuka(gyvenam belgijoje), as gimiau 3,5kg ir 55cm, vyras 3,6kg ir 50cm.na manau sunelis i musu gimine atsigime mano ugis179cm.per nestuma priaugau 30kg. blink.gif
Papildyta:
beje- nestumo metu priaugau30kg, po gimdymo gryzusi namo sveriau -10kg, per 4men dar 10kg nukrito g.gif liko 10kg verysad.gif na, labai nepergyvenu, nes kolkas dar maitinu leliuka pati, tad niekaip cia nepasikudinsi, po truputi judu ir sportuoju smile.gif .o gimdymas tai man daug kainavo... doh.gif dvi paras kankinausi
Atsakyti
Labukas mono mazylis gime ir didziulis 4970kg 57cm doh.gif
Atsakyti
Labuka, na maniske pupa gime 3870 ir 55 cm, o va antrasis 4646 ir 58 ugio. Beje, abu pagimdziau pati, tiesa, buvau abu kartus kirpta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2009 07 04, 18:58)
Kaip jus pagimdot tokiu galiunus biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif As niekaip nepagimdziau Svere 4350 o ugis 56cm Dabar kaip dviratukas O as kaip priaugau svorelio tai negaliu atsipurtit g.gif  g.gif


Papasakok placiau - rasai, kad dviratukas, kiek Jums laikelio? mirksiukas.gif Kaip maitinotes? g.gif Nes visi mane tikina, kad jei TOKS didelis gime, tai bus storas blink.gif - mane tai zeidzia...

Kada gimdei - galbut tam svoriui dar per anksti nukristi? bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
sveiki mes gimem 4140 ir 53 cm . dabar mums tik 15 dienu bet iš akies matau kag svorio tai priaugom nemažai atrodom kaip spurgyte tongue.gif
Atsakyti
Sveikos esamos ir dar busimos mamytes smile.gif
Mes gimem 4700 kg ir 58 cm. 4u.gif Gimdziau pati tik kirpo. doh.gif Buvau priaugus per visa nestuma 20kg doh.gif blush2.gif bet jie visi ir net daugaiu istirpo per pirma menesi thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos "milzinuku" mamytes!
Mano dukryte irgi gime nemaza 4268g. ir 54cm, bet manau cia del to, kad ir mudu su teveliu ne is mazuju - as 181, jis 192. Per nestuma priaugau 20kd, bet praktiskai visu ju atsikraciau jau per 1men. dabar dar liko pora kg, bet kadangi maitinu tai irgi galvos nesuku. Ginekologe, kuri priziurejo nestuma visa laika sake, kad leliukas nemazas ir lenkia savo bendraamzius. Paskutinem savaitem darant echo kompiuteris net nebeskaiciuodavo musu amziaus, rasydavo "out of range".

Nezinau kaip jus, bet asmeniskai mane tai erzina visu reakcijos "oho kokia didele", "vaje koks milzinukas", "kaip tu pagimdei" ir pan. Gal del to, kad girdziu jas kasdien nuo pat gimimo, bet butu mano valia tai ooooj atsakyciau as visiem komentatoriam!!! Viena giminaite net sugebejo issireiksti "tai jau tikrai Rasa Dramblyte pas jus" nors vaiko net nemate! Virsune!!!

Gimdziau pakanakamai lengvai, net nekirpo, bet uztat dukryte gime siek tiek pridususi. Tada daktarai pradejo ieskoti ligu - atseit toks didelis vaikas tai nera normalu! Istyre viska ka galejo. Nieko nerado. Galu gale israsant is ligonines i dokumentus irase "Diagnoze - ypac didelis vaikas".
Atsakyti